İhanet..acil kızlar bakın lütfen

Kendi valizinizi degil esinizin valizini hazirlayin kapinin onunde bulsun.
Siz 3 cocukla birden nereye gideceksiniz.
Ne demek seks var mi geleyim yuhh nasil muhabbetler bunlar.ole gidip arkadaslari ile bulusur mu arada ?
Yok yanlış yazmış olabilirim ben gitmem ev kira ama onunkileri hazırladım
Oldukça midem bulandı

onda o g... varsa versin telefonu okutsun mesajları...
neymiş küfür varmış okutamazmış, ne olacak küfür okuyunca ahlakınız mı bozulacak? evliliğini kaybetmesinden daha mı önemliymiş karısının küfür okumaması.
o yazışmalarda ne yaptığı yazıyor ki bu kadar katı bir şekilde saklıyor, mutlaka okuyun ve yedekleyin, mahkemede işinize yarayacaktır.
Teli alamam bı daha iş teliydi
okutmadı bende salak gibi hepsini okumadan seks varmı yazısını görünce bu ne diye sordum

ilk kez bir konuya yorum yaparken içim cız etti. adaşımın anası bana klasik iğrenç erkek muhabbeti gibi geldi. ama top sende. mesela eşinin gerçekten seni aldatacak vakti var mı yoksa evden işe bir tip mi? aldattığını düşündüren başka bir durumla karşılaştın mı? yada karakter olarak böyle bir şey yapacak karakterde mi?

Derler çok şey derler. Ben de çok muhabbete şahit oldum. Eşim tarafından değil de,evlenmeden önce etrafımda olan erkeklerin böyle muhabbetlerine şahit olmuşluğum var.
Ama böyle muhabbetler yapıyorlar diye de illa o şekilde olduğu anlamına gelmiyor bazen gerçekten boş muhabbetler yapıyorlar.
Ama öyleyse okutmasi gerekmezmiydi

ilk kez bir konuya yorum yaparken içim cız etti. adaşımın anası bana klasik iğrenç erkek muhabbeti gibi geldi. ama top sende. mesela eşinin gerçekten seni aldatacak vakti var mı yoksa evden işe bir tip mi? aldattığını düşündüren başka bir durumla karşılaştın mı? yada karakter olarak böyle bir şey yapacak karakterde mi?
Canım inan ikizler olduğundan beri o kadar hayat mücadelesi yaptık ki hicbiseye vakti yok
:KK43:(

BAzı erkekler , erkek erkeğe dahi buluşmak için çıkmıyor evden. Ve arkadaş grubunda "onda g.t Yok, kılıbık,karışı iZin vermemeş" gibi dalgası geçiliyor. "Seks var mı" da bence artistlik saçma bi espiri olabilir. Umarım yapmamıştır umarım masumdur . Eğer masumsa dönüş için şans verirsen arkadaş çevresini değiştirme şartı koş. Zira arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyim demişler. Ha bide ben olsam evli arkadaşlarının hanımlarına haber veririm konuşmaları onlardan isterim çaktırmadan bi okusunlar bakalım ne konuşmuşlat

Herkese merhaba hemen konuya başlıyorum
Biraz uzun

5yillik evliyim
3 çocuğum var
Az önce eşimin iş teline bı mesaj geldi telefon benim elimdeydi açtım
Müşteri bişey sormuş
Hadi dedim gruplara da bakayım

Arkadaşlarıyla olan grubu açtım mı ne göreyim goy goy iğrenç erkek muhabbetleri
Aman derken daha üstlere çıktım

Diyorlar ki bugün kimler geliyor
Gruptaki herkes evli
Eşim bı arkadaşından için o gelemez onda g.t yok yazmış
Daha ustlerdede sormuş seks varmı geleyim mi???
Telefonu aldı elimden daha fazla okuyamadım
Evden kovdum yarın davamı açarım git kimle ne yaptıysan orda kal dedim
Yemin etmedi ama sonuna kadar yok öyle bişey dedi
Kızlar eşim çok iyi bı koca çok iyi bı baba

Neden 3 çocuk diyecek olanlara söyleyim
İlki planlı ikincisi (ikiz) sürpriz oldular
Çalışmıyorum
Ailemin yanına gitmem
Eşimin geliri iyi
Ama bu okuduklarım gerçekten aldatılmak dimi??

Şimdi de valizde eşyalarını dolduruyorum akşam kapının önüne koycam
hayat nasıl olur onu düşünmüyorum Allah büyük elbette bı kapım vardır açılacak

Ama sonuna kadar inkar ediyor
Teli neden aldın diyorum erkek muhabbetini okutcam orda küfürlü konuşuyoruz diyor
Getir okucam diyorum
Ben seni aldatacak kadar şerefsiz değilim ben bişey yapmadım vijdanim rahat diyor

Ama inanmıyorum inanamıyorum
ya kıyamam kuzuma :KK43: bence evliliğini bi anda bitirme. emin ol sonra bitir

Ama öyleyse okutmasi gerekmezmiydi

Gerekirdi ama kim bilir ne demişse utanmış olabilir. Elinizde kanıt yok daha önce şüphelendiğiniz veya yakaladığınız birşey yoksa daha sonra boşandığınıza pişman olabilirsiniz. Evlilik bu en ufak bişeyde ayrılmak veya ayrılma noktasına gelmek doğru değil. Eşiniz evine düşkün diye kendiniz yazdınız öyle bişey olsa evine düşkün olmaz ilgilenmez babalık bile yapmaz :)

BAzı erkekler , erkek erkeğe dahi buluşmak için çıkmıyor evden. Ve arkadaş grubunda "onda g.t Yok, kılıbık,karışı iZin vermemeş" gibi dalgası geçiliyor. "Seks var mı" da bence artistlik saçma bi espiri olabilir. Umarım yapmamıştır umarım masumdur . Eğer masumsa dönüş için şans verirsen arkadaş çevresini değiştirme şartı koş. Zira arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyim demişler. Ha bide ben olsam evli arkadaşlarının hanımlarına haber veririm konuşmaları onlardan isterim çaktırmadan bi okusunlar bakalım ne konuşmuşlat
Birlikte iş yapıyorlar
Bugün gelip okutmazsa biter zaten:KK43:

Gerekirdi ama kim bilir ne demişse utanmış olabilir. Elinizde kanıt yok daha önce şüphelendiğiniz veya yakaladığınız birşey yoksa daha sonra boşandığınıza pişman olabilirsiniz. Evlilik bu en ufak bişeyde ayrılmak veya ayrılma noktasına gelmek doğru değil. Eşiniz evine düşkün diye kendiniz yazdınız öyle bişey olsa evine düşkün olmaz ilgilenmez babalık bile yapmaz :)
Bilmiyorum herşey çok güzel gidiyordu bilmiyorum:KK43:

Canım inan ikizler olduğundan beri o kadar hayat mücadelesi yaptık ki hicbiseye vakti yok
:KK43:(
evet biliyorum. nefes almaya vaktiniz yok. o yüzden bence bir süre inanmış gibi görün. yani benzeri muhabbeti benimkinin erkek grubunda da yapıyorlar. benimki bana da gösteriyor. hatta erkekçe rakı balık dansöz yapma planları var. 2 senedir filan var ama. bir gün yapacaklar. ne bileyim. bence sen yakın takipte kal. ama önce es gürle. sana kendini ispatlamaya çalışsın. sonrasına sonra bakarsın.

Erkek muhabbetleri iğrençtir. Ve gerçekten boyunlarını aşan muhabbetler yapıyorlar. Yani şöyle,bir kadını elde edecek cesaretleri olmaz ama birbirilerine sanki çok şey başarıyorlaröış gibi abarta abarta anlatırlar. Belki eşin de sadece onlara ayak uydurmak istemiş gurur yapıp beni ezik sanmasınlar gibisinden. Ortada bir aldatmaya dair kanıtın olmadığı sürece seni aldatıyor olarak sayma.
Belki de gerçekten boş yere suçluyorsun ama tabi ki tepkini koymalısın ve gerekirse o ortamdan uzaklaştırmalısın.
İşte bunlar hep hadi oğlum goster Amca lara pipini zihniyetlilerin pipisi olanın kendini ve pipisini çok değerli birsey gibi görmesini saglamalarindan işte ☺

Allah çocuklarına sağlıklı güzel ömürler versin.
Grup yaptıkları yazdıklarına göre kesin.
Evli arkadaşlarının eşleriyle bağlantın var mı?
Bu durumu onlarla da paylaşmanda fayda var.

Bundan sonra nasıl olur diye düşünmemek lazım,
Eşinle bile olsan yarın ne olacağını bilemezsin.
Yaşayacağız ve göreceğiz bu kadar net.
Geçmiş olsun üzüldüm.

X