İhanet..acil kızlar bakın lütfen

KaPrisLiPazen

Guru
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2015
7.346
30.868
36
Herkese merhaba hemen konuya başlıyorum
Biraz uzun

5yillik evliyim
3 çocuğum var
Az önce eşimin iş teline bı mesaj geldi telefon benim elimdeydi açtım
Müşteri bişey sormuş
Hadi dedim gruplara da bakayım

Arkadaşlarıyla olan grubu açtım mı ne göreyim goy goy iğrenç erkek muhabbetleri
Aman derken daha üstlere çıktım

Diyorlar ki bugün kimler geliyor
Gruptaki herkes evli
Eşim bı arkadaşından için o gelemez onda g.t yok yazmış
Daha ustlerdede sormuş seks varmı geleyim mi???
Telefonu aldı elimden daha fazla okuyamadım
Evden kovdum yarın davamı açarım git kimle ne yaptıysan orda kal dedim
Yemin etmedi ama sonuna kadar yok öyle bişey dedi
Kızlar eşim çok iyi bı koca çok iyi bı baba

Neden 3 çocuk diyecek olanlara söyleyim
İlki planlı ikincisi (ikiz) sürpriz oldular
Çalışmıyorum
Ailemin yanına gitmem
Eşimin geliri iyi
Ama bu okuduklarım gerçekten aldatılmak dimi??

Şimdi de valizde eşyalarını dolduruyorum akşam kapının önüne koycam
hayat nasıl olur onu düşünmüyorum Allah büyük elbette bı kapım vardır açılacak

Ama sonuna kadar inkar ediyor
Teli neden aldın diyorum erkek muhabbetini okutcam orda küfürlü konuşuyoruz diyor
Getir okucam diyorum
Ben seni aldatacak kadar şerefsiz değilim ben bişey yapmadım vijdanim rahat diyor

Ama inanmıyorum inanamıyorum

GÜNCELLEME
Mesajları okudum eşime x diyelim diğer ikisine Ahmet Mehmet
Mehmet eşini hep aldatiyirmus
Bizimkiler de mekan ayarlamislar
yakın bı ile her hafta eşim götürüp getiriyor Mehmet'i
Ben sanıyorum babası hasta Mehmet'in
Benimki de ben kızmayayım diye dememiş
Dediği gibi iğrenç erkek muhabbetleri

Onda o gt yok gelemez demesi Ahmet'in eşinden tatil için izin alamamasını demiş
Çok çalıştığı için ben teklif etmiştim bu sene ikizler küçük beraber gitmeyelim sen arkadaşlarınla git diye

Sek varmı geleyimmi yazdığı da
Mehmet ı götürecek mı götürmeyecekmi onu sormuş

Zaten eve gelene kadar mesajlar silinmişti
Birisi yazmış sağolsun WhatsApp sil tekrar yükle diye öyle yaptım hepsi çıktı

Genelde Ahmet ve Mehmet konuşmuşlar benim adam ara ara yazmış

Ama nolursa olsun affetmedigimi yarın gelip eşyalarını toplaması gerektiğini söyledim
Ben bu şüpheyle bile yaşayamam
Bilmiyorum yanlış mı yaptım ne yapmam lazımdı ama söylediklerine inandım
Bide arkadaşlarını getirmiş onlar anlatsın diye almadım onları eve
Gitti şimdi durum bu

Son düzenleme:
5 yıla 3 çocuğu nasıl sığdırdınız ?

Ah bu erkekler yapar mı yapar....
Inşallah yanlış anlaşılmadır... ama sanmıyorum. İçimde kötü bir his oluştu.

Erkek muhabbetleri iğrençtir. Ve gerçekten boyunlarını aşan muhabbetler yapıyorlar. Yani şöyle,bir kadını elde edecek cesaretleri olmaz ama birbirilerine sanki çok şey başarıyorlaröış gibi abarta abarta anlatırlar. Belki eşin de sadece onlara ayak uydurmak istemiş gurur yapıp beni ezik sanmasınlar gibisinden. Ortada bir aldatmaya dair kanıtın olmadığı sürece seni aldatıyor olarak sayma.
Belki de gerçekten boş yere suçluyorsun ama tabi ki tepkini koymalısın ve gerekirse o ortamdan uzaklaştırmalısın.

Erkek muhabbetleri iğrençtir. Ve gerçekten boyunlarını aşan muhabbetler yapıyorlar. Yani şöyle,bir kadını elde edecek cesaretleri olmaz ama birbirilerine sanki çok şey başarıyorlaröış gibi abarta abarta anlatırlar. Belki eşin de sadece onlara ayak uydurmak istemiş gurur yapıp beni ezik sanmasınlar gibisinden. Ortada bir aldatmaya dair kanıtın olmadığı sürece seni aldatıyor olarak sayma.
Belki de gerçekten boş yere suçluyorsun ama tabi ki tepkini koymalısın ve gerekirse o ortamdan uzaklaştırmalısın.
Valla benim eşim hiç öyle muhabbetler etmiyor. Öyle muhabbet etmeye çalışanı da yere gömer. Erkekler öyledir diye yaptıkları şeyi normalleştirmeyin bence.

Sadece "seks var mi geleyim mi" mesaji olsa belki aralarinda sadece lak lak ediyorlardir dicem ama "bugun kim geliyor, onda o g.t yok" mesajlari falan bariz birseyler yaptiklarini gosteriyor. Hem de bir suredir yapilan birsey. Rutine binmis gibi normal konusmuslar yani.

Kendi valizinizi degil esinizin valizini hazirlayin kapinin onunde bulsun.
Siz 3 cocukla birden nereye gideceksiniz.
Ne demek seks var mi geleyim yuhh nasil muhabbetler bunlar.ole gidip arkadaslari ile bulusur mu arada ?

Cok taktir ettim sizi , 3 cocuga ragmen cocuklarim icin katlanicam demediginiz icin
Koyun bavulunu kapinin onune , kapiyi da kilitleyin icerden
Ispatlasin size aldatmadigini
Benim vijdanım rahat diyor bilmiyorum:KK43:

Evet epeyce igrencti ama erkek illa küfür eder öyle konuşur anlayabiliyorum ama seks varmı geleyim mi demis

Allah yardımcınız olsun ne diyeyim. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.
İnşallah

Sadece "seks var mi geleyim mi" mesaji olsa belki aralarinda sadece lak lak ediyorlardir dicem ama "bugun kim geliyor, onda o g.t yok" mesajlari falan bariz birseyler yaptiklarini gosteriyor. Hem de bir suredir yapilan birsey. Rutine binmis gibi normal konusmuslar yani.
Evet bende öyle anladım:KK43:
Israrla yok yapmadım yapmam diyor bilmiyorum ama bitti sanırım daha güvenemem

Kendi valizinizi degil esinizin valizini hazirlayin kapinin onunde bulsun.
Siz 3 cocukla birden nereye gideceksiniz.
Ne demek seks var mi geleyim yuhh nasil muhabbetler bunlar.ole gidip arkadaslari ile bulusur mu arada ?
Yok yanlış yazmış olabilirim ben gitmem ev kira ama onunkileri hazırladım
Oldukça midem bulandı

onda o g... varsa versin telefonu okutsun mesajları...
neymiş küfür varmış okutamazmış, ne olacak küfür okuyunca ahlakınız mı bozulacak? evliliğini kaybetmesinden daha mı önemliymiş karısının küfür okumaması.
o yazışmalarda ne yaptığı yazıyor ki bu kadar katı bir şekilde saklıyor, mutlaka okuyun ve yedekleyin, mahkemede işinize yarayacaktır.

Derler çok şey derler. Ben de çok muhabbete şahit oldum. Eşim tarafından değil de,evlenmeden önce etrafımda olan erkeklerin böyle muhabbetlerine şahit olmuşluğum var.
Ama böyle muhabbetler yapıyorlar diye de illa o şekilde olduğu anlamına gelmiyor bazen gerçekten boş muhabbetler yapıyorlar.

X