İğrenç yaratık !!!

Eşcinsel olmak gayet normal bir şey, bir suç ya da iğrenç bir durum değil. Reşit olmayan çocuklara sarkıntılık etmesi ve gizli çekimler yapması tabii ki sapıklık. Yetişkin erkeklerle karşılıklı rızayla istediğini yaşıyor olsaydı eşcinsellik babanızın bütün pislikleri içinde yaptığı en normal şey olurdu.

Lütfen ihbar edin bu adamı. Annenize de anlatın. Evet belki babanıza inandığı için pişman olacak, iğrenecek ama bütün kapıları bu sayede kapatabilirsiniz ancak.
Ayrıca erkek kardeşiniz var mı bilmiyorum, ama eğer varsa umarım ona da zarar vermemiştir bu sapık. Kardeşlerinize açıkça anlatmayacaksanız bile bu olayla ilgili üstü kapalı bir araştırma yapın ve böyle bir durum varsa lütfen kardeşinize yardım alması için destek olun. Hatta bütün aile psikolojik yardım alırsanız daha kolay atlatırsınız. Bundan sonra da babanız hiç var olmamış gibi yolunuza devam edin.

yasadiginiz sey cok agir ama lutfen o adami sikayet edin. siz edemiyorsaniz bize verin bilgileri biz edelim. 17-18 yasindakilere guc yetiremeyecek belki ama daha küçüklere neler yapacak yada yapti kim bilir.

iki erkek cocugu annesi olarak cok korkuyorum artik. eskiden kizlari olan korkardi artik diyorum erkek cocugu olanlar daha korkuyor. kizi erkegi yok tabiki. o yaslardaki kizlar icin de profil acmis olsa aynini derdim.

bir tanesi olsun toplumdan uzaklasmali hapse girmeli bu adam.

Edeceğim içeri tıkılması için ne gerekiyorsa yapacağım bir önce ki sayfada bahsettim . O kadar ağır ki sanırım kafayı yiyorum dış dünyayla bağlantımı kaybetmiş gibiyim rüyada gibiyim . Kardeşim az önce bana birşeyler söylüyordu boş boş yüzüne baktım ne dediğinden gram bişey anlamadım. Başım çatlıyor yerimden kalkamıyorum ayağa kalkınca gözlerim kararıyor Allahım ben bu travmayı nasıl atlatacağım gördüklerimi aklımdan nasıl silip atacağım...

Öncelikle psikolojik bi tedavi almanı öneriyorum. Yaşadıkların çok ağır ve travmatik olaylar çok fazla. Karşı cinsle olan ilişkilerindeki güvensizliğinde o kadar haklısınki. Çünkü tüm olası durumları, annen ve babanın evliliğinde yaşamış ve fazlasıyla acı çekmişsin, tecrübelisin, o yüzden normal genç kızlar gibi gözü kara değilsin. Ama bence artık kendine haksızlık etme, hata payı bırak hayatında. En azından annenin çaresizliğininden faydalanan babanı gördün, sen bu duruma düşmemej adına daha dik ol. Babanı ihbar etmek istemenede ayrıca sevindim. Umarım dikkate alınırsın. Lütfen bizide bilgeylendir.

Oncelikle Baban yapti diye herkes ayni degil bunu boyle dusunme.Herkes hakettigini bigun yasiyacak yaptiklarini karsiliksiz birakma ve polise git.Heleki su donemde kesinlikle bircok kisiyi kurtarirsin. Cok zor Allah sabir versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…