İğrenç yaratık !!!

bookshelf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2018
4
6
30
Erkeklere olan güvensizliğim hep vardı. 2 yıldır beraber olduğum sevdiğime hep dünyayı dar ettim bu konuda, beni aldatmasından, birgün onu başka bir kızla paylaşmaktan korktum. Bu akşam erkek arkadaşlarıyla buluşacak. Hiç aklıma gelmezdi böyle şeyler ama şimdi saçma sapan düşünceler içinde boğuluyorum. Birgün ilerde o da böyle birşey yapar mı diye düşünmek zorunda mıydım ben? Sokakta yanımdan geçen tanımadığım adam hakkında dahi acaba bu tür sapıkça bir eğilimi var mıdır diye düşünmek zorunda mıydım? Artık hiçkimseye güvenemeyecek, herkese iğrenerek mi bakacağım insanlardan hep böyle nefret mi edeceğim ben bundan sonra?

Ben herşeyimi sevdiğimle paylaşırdım, bu olanlardan dolayı dünden beri onu da darlıyorum kavga çıkarıp duruyorum ama derdimi paylaşamıyorum, kimseyle paylaşamıyorum. Anneme bile anlatamayacağım bunu nasıl hazmedebilir ki insan onun da benim gibi bir travma yaşamasından başka birşeye sebep olmayacak ona anlatmam. Anlatmalı mıyım? Bilmeli mi? Kafam allak bullak lütfen bana bir yol gösterin ben ne yapacağım...

Son düzenleme:
Ablacım sen de annen de bir hoşsunuz

Annen beden kredi çekti?
Adam ruh hastası sapık adam gibi babalık yapmamış, zerre iyi yanı yok neden evşat olarak yanında olma ihtiyacı duydun ki?

Annen boşasın atın evden gitsin
Siz bu sapık herifi zaten niye eve alıyorsunuz ki
Suç sizde hapse girdiğinde annen boşayıp atacaktı kredi çekip üstüne tüy dikmiş
Haydi tamam olan oldu da bu adamı daha niye eve koydunuz
Kendiniz etmişsiniz kendinize adamın ne mal olduğu belli

6-7 senedir aynı evde yaşamıyoruz zaten..
Bırakın aynı evi aynı ülkede dahi yaşamıyoruz.

Son düzenleme:
çok üzüldüm yaşadıklarınıza...
o adamı lütfen ihbar edin bu bir, ikincisi ise böyle bir konuyu ben olsam eşime bile anlatmam. belki yanlış ama bilmiyorum...

Bence delillerle birlikte şikayet edin zaten kötü bir dönemden geçiyoruz sapık adamı atsınlar içeri

anladığım kadarıyla siz yurt dışındasınız baba olacak kişi türkiyede?
bu durumda şikayet nereye edilir ki.

ama bence durumu annenizle paylaşmalısınız. kadın yazık inanmak istememiş konduramamış zamanında kocasının öyle şeyler yapcağına.
kadınlık gururu da zedelenmiştir ama görsün nasol bir insan varmış karşısında

Cinsel tercihine bir şey diyemem ama anlattığınıza göre yaşı küçük ergenleri taciz ediyor, ihbar edin vakit kaybetmeyin, o hesapları yok etmeden delil toplayın
Bir diğer kabahatli de anneniz, yıllardır aynı çatı altında olmayan adamı neden boşamadı ? Cinsel bir suçtan içeri girmiş zaten boşanması gayet kolay olurdu, böyle bir adamı hayatınızda tutması kabahat
Yapacağınız şey öncelikle annenizin boşanması , daha sonra reşit insanlar olarak dava açıp soyadımı bile değiştiririm yerinizde olsam, kanuni prosedürleri bitirip bir de psikolojik yardım almanızı öneririm

gay may sapkınlık ve iğrenç bır durum.demekkı arabadakı çocuk haklı ve ıftıra değil.hadı gaysın be bı iğrenç adam gızlı foto ve çocuk resımlerı nedır.tacız belkı fırsat kollasa tecavuz edecek bır sapık..zatende zorlama olmuş..Allah yardımcın olsun kendını suçlama bu yuzden.ve lutfen şikayet et.kımın canını yakacağı bellı olmaz.çünkü bakacak gorecek 17-18 yaşlarında bır nevı kendını koruyabılecek gençlerden umıdı kesıp savunmasız yavrulara (demesı bıle tuylerımı dıken dıken edıyor) yonelebılır.

İnsan maalesef anne ve babasını seçemiyor.
Babanız denen yaratık için söylenecek söz bulamıyorum.
İrtibatı kesin gitsin.

Konu hakkında yorum yapmak istemiyorum . Ama tek diyeceğim bunları evleneceğin kişiye sakın anlatma

Şimdi bir grup gayler hakkında kötü konuşucak bir grup onları savuncak üzgünüm ama konun kapanır gibi görünüyor

Aklınız bu sefer basınıza gelsin zaten kaç yıldır uzakmışsınız zor olmucaktır silin atın asla hayatınızda olmamış gibi

Baban hakkında topladığın delilleri siber suçlara ihbar et. Mail ile yada Web sitesi üzerinden direkt ihbar edebilirsin
Önceden sabıkalı olduğunu da belirt, daha fazla ona buna musallat olmasın.
Ve hayatına hiç baban olmamış gibi devam et.
Psikolojik destek alabiliyorsan al. Kolay bir şey değil, tek başına atlatmaya çalışırken çok tükenirsin.

internetten suç bildirebilirsiniz. Böyle bir site var. Delilleri, linkleri paylasirsiniz.
Onunla artık hiçbir bağıniz yok ona bir daha ulaşmayın hayatınıza devam edin. Telefon numaralarinizi dahi değiştirin. Niye bu adama mecburmus gibi kredi falan çekildi anlamıyorum. Babadir yapar mı dediniz de sonradan yardım ettiniz hala. Babasizliktan kimse olmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…