İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Arkadaşlar lazer yaptırmak istiyorum kalıcı hiç kıl çıksın istemiyorum bıktım artıkk bu kıllardan İstanbul avrupa yakası önerir misiniz tecrübem yok bu konuda fiyat ve seans hakkında bilgi verir misiniz önerdiğiniz yer hakkında

Arkadaşlar yüz için iğneli güvenilir biyer bilen varmı ankarada çok muzdaribim lütfen gidip memnun kalanlar yazsın

Tüm bölge istiyorum acıtıyor mu

Kimisi var mesela gülümseyerek yaptiriyor kimisi var aninda hissediyor denemeniz lazim bir yeriniz de o zaman anlarsiniz kendi acı eşiginiz nedir bu işlemi yaptirabilir misiniz devam edebilir misiniz ancak deneyerek bir yerinizde anlayabilirsiniz bunu uzaktan bizler ne söylesek boş kalir kendinizin deneyimlemesi lazim cunku biri gelir ben hic birsey hissetmedim der biri gelir cok acidi der herkes farkli acı eşigine sahip oldugundan herkesin bireysel anlamda yorumlari da farklilaşicaktir

Son düzenleme:
Arkadaşlar iğnenizi dezenfekte ediyor musunuz? Ediyorsanız nasıl yapıyorsunuz? Vücuduma kullanılan iğneyle yüzüme yaptıracağım ama iğneyi yıkayıp kolonyalasam olur mu acaba?

Merhaba arkadaşlar
Bundan 3 yıl önce tüm vücut lazer epilasyon 8 seanslık paket proğram satın almıştım.Tüm vücut paket satın aldığım için uygulamayı uygun olan uygun olmayan hangi bölgelerim varsa yaptırmak istedim. Gittiğim klinikteki seansımı yapan estetisyen bana sırt,göğüs üst kol,yüz ve üst bacağımın lazer epilasyon için uygun olmadığını detaylı bir şekilde anlattı buna rağmen ben ısrarla yaptırmak istedim.Ve ince tüylerimin kalınlaşma durumunda sorumluluk kabul etmediklerine dair yazılı bir kağıt imzaladım.
Ah keşke o estetisyeni dinleseydim
4 seansta ince tüylerim de gözle görülür kalınlaşmalar ve normal tüy boyutunun daha uzun bir şekilde çıktığını fark ettim. Daha sonra maddi açıdan kendimi zorlamamak için ağda ile devam ettim yani üst üste hatalar yaptım. Durumum artık önüne geçemeyeceğim bir hal aldı.Lazer epilasyon seanslarımı yapan estetisyen bana iğneli epilasyon yaptırmam gerektiğini kesin çözüme anca iğneli epilasyon ile ulaşabileceğimi anlattı. Psikolojim o kadar bozulmuştu ki kendimi o kıllarla görmeye tahamül edemiyordum.' Öz güven O '
Daha sonra araştırmaya karar verdim. İnternetten araştırmalarım sonucu bir kaç yere gittim denemek için kısa kısa seanslar yaptırdım o kadar kötü şeyler yaşadım ki iğneli epilasyondan vazgeçmeme ramak kaldı.Kıl kökünü yakmadan kılı koparıp çekmelermi, koca koca kabuklarmı,hiç steril olmayan leş gibi merkezlermi .....
Ama vazgeçmedim kadınlar kulübündeki forumlardan Nesrin hanımın yazdığı yazıları gördüm benimde en çok içime sinmeyen detaylar hakkında güzel güzel yazılar yazmıştı. Sonra kendisiyle Özelden mesajlaşmaya başladık.
Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bana Nişantaşında ismini vermekten hiç çekinmeyeceğim sonuna kadar hak ediyor çünkü EPİFİRST epilasyon merkezi Nagihan hanımı tavsiye etti. Nagihan hanım benimle çok ilgilendi ve işini büyük bir titizlikle yaptı.Geniş bölgeleri yaptıracağım için maddi açıdan çok zorlanacağımı düşünmüştüm ama Nagihan hanım bana uygun bir paket proğram düzenledi. O sorunu da o şekilde çözdüm.
Geçen kış sırt bölgesi ve yüz bölgesini bitirdik bu kış Gövde, üst bacak ve üst kollarıma yaptırmayı düşünüyorum belki lazerden kalan ufak tefek kıllarıma da yaptırabilirim

Vücutta yogun killar varsa igneli epilasyon yapanlar zaten paket program veriyorlar Böylece saati daha da uyguna düşebiliyor Bende paket program almiştim. Birde işin maddiyat kismindan ziyade önemli olan sonuç görmek yani verdiginiz paranin karşiligini almaktir memnuniyet denen duygu

Arkadaşlar iğnenizi dezenfekte ediyor musunuz? Ediyorsanız nasıl yapıyorsunuz? Vücuduma kullanılan iğneyle yüzüme yaptıracağım ama iğneyi yıkayıp kolonyalasam olur mu acaba?
Merhaba canim
Yuz için daha ince iğne kullaniliyor ve vucut için daha kalın iğne

Merhaba canim

Merhaba canim
Cevabınız için teşekkür ederim. Yaptırdığım uzman aynı iğnenin kullanılmasında bir sakınca olmadığını söyledi ve aynı iğneyle yapıldı. Şu an için bir sıkıntı yok.

Ben de antalyada yaşıyorum bu auraformda dakikası ne kadar ve azalma durumu oldu mu sizin benim gittiğim yer resmen akım hissetmiyorum ve cımbızla çekiyor uyardım sürekli olarak ama aynı üstelik larada gittiğim merkez

Çok şükür çok memnunum sonunda yüzüm gülüyor.Sonuç aldığımı görünce ayvacık tüylerime bile yaptırmak istiyorum. Kendime hedef koydum yaza kadar bunlardan kurtulacağım

Arkadaslar buraya yeni uye oldum ama tam olarak nasil konu acar sorarim bilemedim icim bodozlama daliyorum suan eger bir hata yapiyosam simdiden ozur dilerim :) lazere gidiyorum bazi bolgeler icin ama yuz ve gobekteki ince cizgi seklinde olan tuyler icin lazerin cogu kiai cogalttini soluyor ve igneli dusunuyorum kacgundur internnette arastiriyorum herkrsten anadolu yakasi icin handan hanim avrupa yakasinda ise zeynep hanim ve ayten hanimdan bahsediyolar forumlarda ve bu 3 kiside bana uzak. Beylik duzu bakirkoy cevresinde bu isi gercekten guzel yapan birisi varsa rica etsem onerirmisiniz bu saydigim isimler disinda rica ediyorum lutfen ☺ eger yoksa zeynep hanim ve ayten hanim arasindan kimi tercih etmeliyim ?

Sakın yüzüne lazer değdirme öyle bi hata yaptım ki 2 yıl düzenli olarak gittim sonuç artmış dağılmış tüyler uzun uzun eskisinden daha fazla yüz bu şakaya gelmez iğneli için de doğru bi uzman bul cımbız acısı çekerken oluyorsa bil ki akım düşük seansları uzatma derdinde benim keşke İstanbulda olsam da gitsem Anadolu Avrupa fark etmez valla ama uzak olsun uzman olsun hiç dert etme sen biz antalyada iğneli epilasyon doğru uygulama yapan yer yok resmen ya şaka gibi paramızı çöpe atıyoruz burda bi tane uzman olsa bütün kızlar gitcez zengin olur valla çok lazer epilasyon mağduru var bi tane antalyada iğneli epilasyon uzmanı istiyoruz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…