İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Cevabınız için teşekkürler öncelikle. Alerjiden ziyade epilasyon dan 1 gün sonra güneşe çıkmak zorunda kaldım. Hatta bayaa bayaa güneşe maruz kaldım. Koruyamadim anlaşılan. Onun da bir etkisi olmuş olabilir mi? Şimdilik epilasyon yaptırdigim yere gitmem zor şehir dışındayım o yüzden gidip gosteremiyorumda :/
olabilir ben yaz kis +50 koruyucu kullandim disari cikarken yazinda ara vermistim epilasyona epilasyoncudan ziyada bir hekime basvurun derim zamanla gecer muhakkak endiselenin diye yazmiyorum ama gunes sakaya gelir bise degil gecer gibi olur bir sene sonra gunes lekesi (ton farki gibi) cikabilir ortaya burada biyik bolgesi kas ortasi icin yasayan arkadaslar var erkenden bakip yonlendirmis olur sizi olasi sikintilarida onlemis olursunuz hem epilasyon sirasinda ne kullanacaginizida sorarsiniz onun yonlendirmesi ile bir krem kullanirsiniz ama tavsiyem yaz kis +50 bir gunes kremi edinin kalitelisinden pahali imkanim olmaz derseniz cinko oksitli bir pisik kremide kullanabilirsiniz killar bitene kadar gunesten uzak durmak gerekiyor saglikli cilde leke yapabiliyorken hassas cildi maruz birakmak intihar olur

Ben yeni uni.ye gectim
Yuzume igneli yaptirmak istiyorum faul bolgesinden ceneme dogru sari sari bir suru tuy var.

Cekindigim konu ise, kirmizi kirmizi nokta olmasi kabuk baglamasi onlarin dokulme evresi bilmem ne
Yani sonucta okula yeni baslicam oyle izlerle dolasmak istemiyorum.
İnsan icine cikamayacak kadar iz mi oluyor ilk basta? Bu evre ne kadar suruyor. Lutfen bu soruma cevap ariyorum..

Ben yeni uni.ye gectim
Yuzume igneli yaptirmak istiyorum faul bolgesinden ceneme dogru sari sari bir suru tuy var.

Cekindigim konu ise, kirmizi kirmizi nokta olmasi kabuk baglamasi onlarin dokulme evresi bilmem ne
Yani sonucta okula yeni baslicam oyle izlerle dolasmak istemiyorum.
İnsan icine cikamayacak kadar iz mi oluyor ilk basta? Bu evre ne kadar suruyor. Lutfen bu soruma cevap ariyorum..
Bana gore igneli yuzunde ciddi tuyu olan kisilerin yaptiracagi birsey (lazerden cogalan hormon sikintisi olan gri siyah yogun tuylu hormon sikintili vs) tuylerinizi bilmiyorum ama guneste parlayan sari tuy icin kaprislenip bulasilacak is degil bana gore
2 gun yuz yikamiycaksin kista dahil cok sicak dus almiycaksinki buharda yumusayip dokulmesin sert kazak peeling vs bulasmiycaksin o kabuklarin kendi dokulurse bise olmuyor ama dis kuvvet ile dokulurse kirmizilikta iylesme sureside uzuyor iz kalma calisan kisi kadar sizin dikkatinizede bagli yaz kis gunes koruyucu hop diye bitmeyip uzun bir tedavi olacagi icin yazin bronzlasma vs yok evet kabuk oluyor bellilik yogun calisma ve epilasyoncunuza bagli tum bunlari dusunup baslayin derim
Sunuda acik yureklilikle soyleyeyim ben lazer magduru olarak igneli yaptirmak zorunda kalmis biriyim sari tuyum olsaydi kendimede kesemede eziyet etmezdim mecburdum yaptirdim

Arkadaslar su degmeyecek diye birsey yok yıl 2016 makinalar değişiyor ve gelisiyor. BEnde cok korkuyodum ama uzmanim 2 saat gecsin yikayabilirsin dedi. Benim 3seansım. Yaralarım nerdeyse yok denecek kadar azdı. Ama ciltten cilde fark var kiminde yara oluyor kiminde olmuyor. Bu makina ile mi alakali uzmanın ustalığıyla mı cild tipiyle mi bilmiyorum. Bende uzun çalışmasına ragmen yara çok azdı yani öyle soyleyeyim. Ve ben yüzümü günde 3 4 kere yıkıyorum. Çene ile başladım ve 1.seanstan sonra %90ı çıkmadı. Nerdeyse mutluluktan aglıyacaktım. İgneli mucizesi azim ve sabır sonuç muhteşem

Arkadaslar su degmeyecek diye birsey yok yıl 2016 makinalar değişiyor ve gelisiyor. BEnde cok korkuyodum ama uzmanim 2 saat gecsin yikayabilirsin dedi. Benim 3seansım. Yaralarım nerdeyse yok denecek kadar azdı. Ama ciltten cilde fark var kiminde yara oluyor kiminde olmuyor. Bu makina ile mi alakali uzmanın ustalığıyla mı cild tipiyle mi bilmiyorum. Bende uzun çalışmasına ragmen yara çok azdı yani öyle soyleyeyim. Ve ben yüzümü günde 3 4 kere yıkıyorum. Çene ile başladım ve 1.seanstan sonra %90ı çıkmadı. Nerdeyse mutluluktan aglıyacaktım. İgneli mucizesi azim ve sabır sonuç muhteşem
Bu sizin cilt yapinizla alakali olabilir bende cok nuhun gununden kalma bir makine ile yaptirmadim ama epilasyoncum 48 saat degdirme dedi ve cok siki tembihledi baska yerlerde yaptiran arkadaslarimdada durum ayniydi ben bacagima lazer yaptirdim (yapan kisi bizzat dr du cildiye uzmani yaptirdigim yer klinik onlarda 8 saat dus aldirmazdi )sirle aldirdiginizda bile bir kac saat sudan uzak durmaniz soyleniyor sonucta mm olsa igne girip iceride akin veriliyor cilt hassaslasiyor sebeke sularinda klor ve mikrop var olaki mikrop kaptirma ihtimaline karsi hepsi belirli surelerde garantiye alma adina yikatmiyor e bakinca omur boyu izden sikintidan uzulecegime iki gun yikamam ne olacak siz sansliymissiniz masallah

İğneliye randevu alırken mesela kaç gün sonraya alabiliyorsunuz arkadaşlar, çok uzun süre sonraya randevu verirse diye korkuyorum. O halde dolaşamam okulum var :KK43:

Bu sizin cilt yapinizla alakali olabilir bende cok nuhun gununden kalma bir makine ile yaptirmadim ama epilasyoncum 48 saat degdirme dedi ve cok siki tembihledi baska yerlerde yaptiran arkadaslarimdada durum ayniydi ben bacagima lazer yaptirdim (yapan kisi bizzat dr du cildiye uzmani yaptirdigim yer klinik onlarda 8 saat dus aldirmazdi )sirle aldirdiginizda bile bir kac saat sudan uzak durmaniz soyleniyor sonucta mm olsa igne girip iceride akin veriliyor cilt hassaslasiyor sebeke sularinda klor ve mikrop var olaki mikrop kaptirma ihtimaline karsi hepsi belirli surelerde garantiye alma adina yikatmiyor e bakinca omur boyu izden sikintidan uzulecegime iki gun yikamam ne olacak siz sansliymissiniz masallah

Siz bu islerde baya tecrubelisiniz sanirim. Ben suan epilasyoncu ariyorum istanbul avrupa yakasinda. Sizin tecrubelerinize dayanarak bildiginiz bir yer varsa oneri alabilir miyim?

Siz bu islerde baya tecrubelisiniz sanirim. Ben suan epilasyoncu ariyorum istanbul avrupa yakasinda. Sizin tecrubelerinize dayanarak bildiginiz bir yer varsa oneri alabilir miyim?
İstanbul Anadolu yakasindayim ben tecrubeden ziyade yasanmisliklari paylasiyorum cunku bende buralardan cok bilgi edindim endiselendigim birsey oldugunda ozelden yaptiran arkadaslara cok sordum sagolsun herkeste cvp veriyor ornegin herkese igneli epilasyonda kas arasi biyik bolgesine bulasmamasini oneriyorum cunku ister lazer ister sir ister igneli bu bolgeler zamanla guneste kararti yapiyor (golge yani)olmayan sanslilarda vardir ama 5 kisiden 3 u maalesef oluyor ablamda bizzat yasamisligimda var bu ve buna benzer bircok seyi yazdim tecrubelerim dogrultusunda yuzumede lazere bulasip asiri cogalma kalinlasma vb durumlardan yaptirdim (kendim kasindim yani)
Bende igneli epilasyonu buradan yaptiran bir arkadasla yazisarak buldum.Lazeri kendi arkadasimin tecrubesi dogrultusunda yaptirdim lazeri bagdat caddesinde bir dermotoloji kliniginde igneliyide k yalida bir uzmana yaptirdim
Cok sukur ikisindede sikinti yasamadim cilt sakaya gelmez sizin zaten sorununuz yokmus yara berede olmuyormus cok memnun oldugunuzu belirtmistiniz cildinizde cok hassas degil anladigim (benimki hassastir birazda alerjiktir)benim size nacizane tavsiyem siz uzman iZin versede en azindan 48 olmasada 24 saat su degdirmeyin garantiye alin olabilir hepsi degdirme diyorsa vardir bir bildikleri diye bakiyorum ben sonucta o isin uzmanida onlar

Ben sizi bir onceki mesaj yazan arkadasla katistirdim kusura bakmayin lutfen uzmaniniz iyiymis diye ondan yazdim ben anadolu yakasinda yaptirdim sizin isinize yaramaz ancak size tavsiyem burada caktirmadan yonlendirme yapan epilasyoncuda cok ince eleyip okuyun mesajlari gidin deneme atisi yaptirin yara bere durumunuzu takip edin ona gore karar verin isin sirri kisaca su kil icin yaziyorum bunu
Akim verdikten sonra cimbizla cekmeyi asla hissetmiyecekseniz hissederseniz ya kil kokunu bulamiyordur yada seans uzatma derdindedir
Ayni kil max 3 atis sonrasi hala cok canli cikiyorsa ve takip edebiliyorsaniz birakin orayi diyebilirim maalesef dusuk akim calisip seans uzatan uzmanlarda var
uzmaninizi insallah en kisa surede bulursunuz

İğneliye randevu alırken mesela kaç gün sonraya alabiliyorsunuz arkadaşlar, çok uzun süre sonraya randevu verirse diye korkuyorum. O halde dolaşamam okulum var :KK43:
En kisa Haftada 10 gunde bir ben hafyada iki yaptirdim ama soyleydi biri yuzun sag tarafi digeri yuzun sol tarafi ayni yer degil ayni yere istesemde vermezdi cilt bu yorgan degil onunda dinlenmeye toparlanmaya ihtiyaci var birakalim biraz kabuklansin derdi

Ben sizi bir onceki mesaj yazan arkadasla katistirdim kusura bakmayin lutfen uzmaniniz iyiymis diye ondan yazdim ben anadolu yakasinda yaptirdim sizin isinize yaramaz ancak size tavsiyem burada caktirmadan yonlendirme yapan epilasyoncuda cok ince eleyip okuyun mesajlari gidin deneme atisi yaptirin yara bere durumunuzu takip edin ona gore karar verin isin sirri kisaca su kil icin yaziyorum bunu
Akim verdikten sonra cimbizla cekmeyi asla hissetmiyecekseniz hissederseniz ya kil kokunu bulamiyordur yada seans uzatma derdindedir
Ayni kil max 3 atis sonrasi hala cok canli cikiyorsa ve takip edebiliyorsaniz birakin orayi diyebilirim maalesef dusuk akim calisip seans uzatan uzmanlarda var
uzmaninizi insallah en kisa surede bulursunuz

Ne kusuru estagfirullah :)
Ben avrupadayim ama yol sikinti degil burda cok fazla reklam yapan var kim ne degildir anlayamiyorum. Yolu cekerim yeter ki uzmani olsun. Yara bere iz yaptirmasin. Ben ustume duseni yaparim bakimi vs ama yapan kisi cok onemli yanlis bir tercih yapmak istemiyorum size de cok guvendim rica etsem siz memnunsanız gittigini yerden bana da yazabilir misiniz ozelden?
Gidip orda burda deneme atisi yaptirmaya da vaktim yok acikcasi, istanbula bu sene gelicem ve pek bilmiyorum yol yordam :) o yuzden bi yer olsun tam olsun dusuncesindeyim

Merhaba
Bnde iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum. Memnun kaldiginizi gorunce sormak istedim hangi şehirde hangi uzmana yaptirdiginizi ogrenebilir miyim

İğneli epilasyon da Antalya da en iyi yer hiç şüphesiz Auraform. Daha yeni başladım ama sonuçtan çok memnunum. Şeyda Hanımla acı bile hissetmiyorsunuz. Lazer sonrası kızarıklık dışında ne bir iz ne bir leke kalıyor. Kabuk bağlaması söz konusu bile değil. Fırsatı olan herkes lazerle hiç boşuna uğraşmasın. Kendisi işlemi o kadar hızlı yapıyor ki ödediğiniz para lazere verilen paradan daha az. Tüm vücut lazere gitmeme rağmen çok iyi bir sonuç alamadım. Özellikle yüz bölgeme giderek hayatımın hatasını yaptım. Bitmesi bir yana çok daha arttı. Yüz bölgem için Şeyda Hanıma başladım. En kısa zaman da koltuk altı ve genital bölgemi de başlatacağım. Kızlar hiç düşünmeden gidebilirsiniz. İşini hak yemeden yapan sayılı insanlardan birisi Şeyda Hanım şimdiden çok teşekkür ederim.

Kızlaaaar bi bakın :KK17: iğneli yaptıralı 12 gün oldu, alttan alttan işlem görmemiş tüyler çıktı ve uzadı şimdi yapan kişi çok uzarsa makasla kesebilirsin seanslar arasında demişti o zaman kalınlaşmaz mı ama bi de diken diken durmaz mı uçları :KK43:

Kızlaaaar bi bakın :KK17: iğneli yaptıralı 12 gün oldu, alttan alttan işlem görmemiş tüyler çıktı ve uzadı şimdi yapan kişi çok uzarsa makasla kesebilirsin seanslar arasında demişti o zaman kalınlaşmaz mı ama bi de diken diken durmaz mı uçları :KK43:
Makasla kesmekle bişi olmaz yani seansların etkinliğini azaltmaz, kalınlaşmaz. uçları gittiği için kalınlaşmış gibi görünür sadece

pek,i izmirde kaliteli tanıdığınız bir yer var mı

X