İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Yine iyiymis bnm gttgim yer 135tl saati bugun zamlanmis saati 150tl

Bencede fiyatı iyimiş bende saatını 120tl yaptırıyorum

Yani ilk yaptırdığımda 120 tl oluyordu saatı sonra paket programa döndüm daha hesaplı oluyor saati 100 tl ye denk geliyor

Anadolu yakasında bildiğiniz hastane var mı iğneli yaapan? Bi de hamileyken yaptırılabilir mi acaba hiç duydunuz mu bu konuda bişey

Arkadaslar yüzüm bayagi delik delik kaldı çok sık gittim acaba geçer mi yoksa azda olsa kalır mı bu delikler?

Yani ilk yaptırdığımda 120 tl oluyordu saatı sonra paket programa döndüm daha hesaplı oluyor saati 100 tl ye denk geliyor

Paket uygulaması yok . Paket uygulamasını sorayım, belki bir fikir oluşur. Aslında bir çok yere göre uygun ama benim için değil maalesef. Çok faydasını gördüm iğnelinin ama ok ödeme yaptım bu süreçte artık ağır geliyor.

Paket programı çok araştırdım yapan bir yer var sadece diye biliyorum ama bence yinede sor belki sana özel bir paket düzenlemesi yapabilirler.Hem fiyat açısından daha hesaplı hemde iyi yapan bir yer bulmak çok zor araştırdığım dönemlerde nişantaşında apilus cıhazla dakikası 5 tl yapan yerler var bir ara artık umutsuzluğa kapılmıştım Allahtan kadınlar k. Bakmışım

Arkadaslar yüzüm bayagi delik delik kaldı çok sık gittim acaba geçer mi yoksa azda olsa kalır mı bu delikler?

Çok sık gidince öyle oluyor ama geçiyor. Ben ilk yüzüme başlamıştım ve her hafta ayrı bölgelere çalışıyorduk. Çalıştığımız yerden alınmayan kıllar büyüyünce tekrar uygulama yapıyorduk o yüzden tam iyileşmesine izin vermediğimiz için bir süre çok sorunlu bir yüzle gezdim. Kabuklarınız döküldüyse hemen madecassol ve hametan pomad sürün. Cildin toparlanmasına yardımcı olacaktır. Daha iki saat önce yaşadığım bir şey , yemekteki arkadaşlarım cildimin çok parlak canlı olduğunu söylediler, sebebi her akşam sabah madecassol+ hametan+acnelys karışımı kullanıyorum. Acnelys i peeling etkisi olsun diye tercihen ama çok az kullanıyorum. Siz acnelys kullanmayın bu süreçte.

Canim cok teşekkür ederim bende cicalfate diye bir ilaç kullanıyorum onu duydun mu hiç

Canim cok teşekkür ederim bende cicalfate diye bir ilaç kullanıyorum onu duydun mu hiç

Yazdığınız ilacı duymadım. İlaçların birçoğunun etken maddesi aynı ama üretici firma farklılığından dolayı isimleri ayrı. Madecassol ve hametanın iyi gelmediği şey yok gibi. İğneli epilasyondan farklı bir konu ama ben bu karışımla acnelyse ekleyerek çatlaklarımın bir kısmından bile kurtuldum.

Sizde kabuklar ne kadar zamanda olusup dokuluyor? Kabuklarin seanstan kac gun sonra dokulmesi gerekir?

Sizde kabuklar ne kadar zamanda olusup dokuluyor? Kabuklarin seanstan kac gun sonra dokulmesi gerekir?

Kabukların dökülmesi bölgeden bölgeye değişiyor. Örneğin yüz bölgemdeki kabuklar en geç 10 gün içinde düşerken kolumdakiler 1 aya yakın bacaklarımdakiler ise 1,5 ayı aşkın kalmışlardı. Şu an göbeğim kabuklu ve muhtemelen 1 ay kadar kalacaklar. Ben kabukların dökülmemesi için elimden geleni yaptığımdan çok geç düşürüyorum.

Ben yuzume yaptiriyorum. Cene alti daha gec dokuluyor yanak daha erken. Daha gec dokulmeleri icin ne yapabilirim? Siz neler yapiyorsunuz?

Ben yuzume yaptiriyorum. Cene alti daha gec dokuluyor yanak daha erken. Daha gec dokulmeleri icin ne yapabilirim? Siz neler yapiyorsunuz?

Dediğiniz gibi çene daha geç dökülüyordu bende de. Ben üç gün su vurmadan sonra kabuklar oluşuyordu. Kabuklar oluştuktan sonra sabah akşam ( terleme durumuma göre günde üç dört kez ) pudralıyordum. Kaşıma , oynama, krem sürme yok. Kuru kuru kabuk olup zamanla büzüşüp kendini atana kadar böyle. Kendi döküldükten sonra isteğe bağlı madecassol hametan kullandım. İz falan sıfır. Tabi uygulama yapan uzmanın uygulaması doğru olduğu takdirde iz kalmıyordu. Yoksa bu yapılanlara uysanız da yakılan bir cildi toparlamak bu kadar kolay olmuyor. Ben bir seans fazla gideyim ama daha az akım olsun düşüncesindeydim. Bu da kılların kökünden gelmemesi çekilmesi anlamını taşımıyor.

Merhaba! benim ilk günen kabuk oluşuo ne zman sürücez madacasolu

hamidekuzum ilk günden itibaren yüzüme hiç bişey sürmiyim mi

hiçbir şekilde kabuğun oluşumunu engelleyecek ya da kabuğun erken düşmesine sebep olacak bir krem kullanmamalısınız. Kabuk tutması cildinizin yararınadır. Kabuklar kendiliğinden geçtikten sonra sürebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…