İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Çok teşekkür ederim :) bilgilendirdiğiniz için, uzun kullanıma artık hayır :)

Canım selam, Anadolu yakasında Cheri ye gidiyorum 6 seansım tamamlandı artık sadece çıkan yerlere lazeri uygulayacak Ben çok memnunum çok fazla yoğun olmayan ve ince olan kolumdaki tüylerden bile artık kurtuldum sayılır Kesinlikle burayı tavsiye ederim

Kizlar benim de yuzumde maalesef tuylenme var yogun sekilde ve maalesef iple alma cehaletinde bulundum. Sakaryada iyi yapan bir yer oldugunu duymadim. Onerebileceginiz yakinlarda bir yer var mi? İzmit İstanbul da olur. Ve yuzum cok hassas ,sizce yaptirmali miyim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ben İstanbul Anadolu yakasına gidiyorum Çok memnunum tavsiye ederim

Canim iz leke durumunu ne diyorsun? Cunku hassas bir cildim var ve gec yenileniyor.

3. seansı 11 gün önce yaptırdım bugün aynaya bakınca yüzümde delikler farkettim bunlar geçermi sizce hergün düzenli bepanthen i de kullandım ama niye böyle oldu ya

3. seansı 11 gün önce yaptırdım bugün aynaya bakınca yüzümde delikler farkettim bunlar geçermi sizce hergün düzenli bepanthen i de kullandım ama niye böyle oldu ya

Tatlım selam, geçmiş olsun, iğneli epilasyondan sonra bepanthen den ziyade madecassol isimli kremi öneriyorlar Ancakbildiğim kadarıyla deliklerin kalması elekriğin tam kıl köküne verilmemesi ile alakalı, Bence bu kremi bir dene diğer seasnsında da aynı sıkıntı ile karşılaşırsan gittiğin yeri değiştirmeni öneririm

Canim iz leke durumunu ne diyorsun? Cunku hassas bir cildim var ve gec yenileniyor.

Canım özellikle ilk seasntan sonra ypğun bir kızarıklık oluyor benim cildim yağlı o kızarıklık 2-3 saate geçmişti daha sonraki gün kabuklanma oldu kabukları da soymamak ve kendilerinin soyulmasını beklmek önemli iz ve leke kalmaması için Bir de sabah ve akşam madecassol isimlikremi yine iz ve leke oluşumunu önleyip daha hızlı iyileşmeyi sağlamakiçin sürmek gerekiyor

Hassas bir cildin varsa kızarıklık bende olduğu gibi 2-3 saate değildaha geç geçebilir Veya kabukların geçme süresi 5-6 günü bulabilir ama genelde herkesin 1 hafta sonra kabuklarından kurtulması söz konusu İğneli epilasyon sonrası delik kalması durumu gittiğiniz yerdeki uygulmayı yapan kişinin yanlış uygulamasından dolayı meydana geliyor Elektrik akımını doğru yere vermeyip cildin üst tabakasına verdiği için Bunun haricinde eğer tecrübeli biri uygulamayı size yaparsa karşılacağınız durumlar sadece kızarıklık olması ve ilerleyen günlerde de kabuklanma olmasıdır

Bu iki yan etkiyi de ortadan kaldırmak için kremi seasnlardan hemen sonra ve sabah akşam aksatmadan sürmek önemli Böyleceiz kalması ve leke oluşumlarının önüne geçebilirsiniz =)

Cok tesekkur ederim canim sen nereye gidiyordun ozel mesaj olarak atar misin?

çok teşekkür ederim canım cevabın için. yarın ilk iş alıcam kremi umarım daha iyi olur

Canım dharma med hakkında bilgi almak istiyorum. Senin tüyler bitti mi yada azalma oldu mu leke kabuk falan oldu mu? göztepedeki subesine mi gittin?

Selam Sende göztepedeki merkeze gitmişssin sanırım. Merkez hakkında bilgi almak istiyorum ama giden arkadaşlar görmedi sanırım mesajları dönmediler. Memnun musun canım ordan?

Merhaba
Yüzüm için ilk seansıma bende perşembe günü gittim. Sadece yarım saat çalışılabildi çene bölgemde hala kalan kıllar var küçük küçük kabuklar oluştu. Yüzün biraz dinlendikten sonra tekrar gelirsin dedi yarım saatten fazla çalışmayı uygun görmedi haftaya kalanlar için ve yüzümün diğer bölgeleri için gidicem ama yarım saatte biteceğini sanmıyorum kalan kısımlarında . Sizler başlayalı uzun süre olmuş ne durumdasınız çok merak ettim

arkadaşlar çokk memnun kaldım 4 üncü seansta vucuttaki tüyler bitti ama tenim beyaz olduğu için çabuk sonuçlandı geçen gittim inci hanm daha çıkar dedi ama çok çabk bitmelere girdi dedi 4 ay oldu çıkan yok inş çıkmaz daha önce soft lazere gitmiştim yüzümü alex arttırdı şimdi inci hnm iğneli epilasyon yapıyor ve çok memnunum özelden ulaşın tel vereyim burda ayrıca kaşı çok güzel alıyorlar tavsiye ederim

Canım merhaba
Hiç tüy meselesi için üzme kendini. Eğer hormonal veya genetik bir sıkıntın varsa bile üzme.şöyle ki var olan tüyleri düzenli giderek halledebilirsin.devamında vücut yapından dolayı arada yeni çıkanlar olursa iki ayda bir toparlatırsın ufak dokunuşlarla. Ben münevver epilasyona gidiyorum. İğneli epilasyon konusunda oldukça iyi bir yer.göztepede amerikan kolejinin tam karşısıında.şüphen olmasın direk git.ben de gidiyorum şu an hala...

Canım verirmisin numarayı özelden ?

Selam Sende göztepedeki merkeze gitmişssin sanırım. Merkez hakkında bilgi almak istiyorum ama giden arkadaşlar görmedi sanırım mesajları dönmediler. Memnun musun canım ordan?

Canım ben memnunum dışardan uygulanan sicilxe kremleri kullanıyorum isotrexsin vs. cildim suan cok narin:) ona rağmen cok şükür sorunsuz atlatıyorum seansları tuyler inceldi artık eskisi gibi gözüme batmıyor.dermatologum da gördü beğendi uygulamayi onun kontrolünde yapıyorum cunku igneliyi , krem sürülecek günleri eiplasyona gore dermatologum ayarliyorigneli yapan bayanda inat etti diyor sivilcelerin ile aynı anda killarida bitircem:):)ben kesinlikle tavsiye ederim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…