İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

3 seans gittim demişsiniz ya 3 saat mi ? yüzünüzü alıyor muydunuz peki daha önce başka yöntemle? sonuç nasıl şuan için azaldı mı ? ayyy çok soru sordum:)

merhaba arkadaşım
ben ilk ikisinde 1 saat gittim en son yarım saat gittim
şuan çene altımda kalınlarım var birde bıyık bölgemde birtane sivrim var
kaşa 1 defa yaptırdım ve o kadar etkili oldu ki
ama sire gidiyorum şuan
bir kaç defa daha çeneme gitmem gerek
ben engelliyim orası evime çok uzak olduğundan şuan gitmiyorum mecburen sirle aldırıyorum
en son ramazanda aldırmıştım çenem çıkmış fakat bıyık bölgemdeki o sivrinin daha ucu yeni belirmiş
ya ben memnun kaldım birde çevremdekilerde aaa uuu diye şaşkınlıklarını gösterdiler
inşallah sizde memnun kalırsınız sonuçta herkesin metabolizması farklı

merhaba arkadaşım
ben ilk ikisinde 1 saat gittim en son yarım saat gittim
şuan çene altımda kalınlarım var birde bıyık bölgemde birtane sivrim var
kaşa 1 defa yaptırdım ve o kadar etkili oldu ki
ama sire gidiyorum şuan
bir kaç defa daha çeneme gitmem gerek
ben engelliyim orası evime çok uzak olduğundan şuan gitmiyorum mecburen sirle aldırıyorum
en son ramazanda aldırmıştım çenem çıkmış fakat bıyık bölgemdeki o sivrinin daha ucu yeni belirmiş
ya ben memnun kaldım birde çevremdekilerde aaa uuu diye şaşkınlıklarını gösterdiler
inşallah sizde memnun kalırsınız sonuçta herkesin metabolizması farklı
memnun kalmış olmanız sevindirici..keşke devam edebilseydiniz ama şartlar öyle gerektirdi demek ki olsun. buna da şükür

memnun kalmış olmanız sevindirici..keşke devam edebilseydiniz ama şartlar öyle gerektirdi demek ki olsun. buna da şükür

şuan yanımda biri olmadığı için gidemiyorum
hamileyim birde hoş doktor müsaade etti
doğumdan sonra ailemden gelen olur o zaman sanırım iki defa daha gitsem yeterli olur

Kime yaptırdınız peki?:)

Benim uzmanım handan hanım çokta memnun kaldım açıkçası o kıl yoğunluğuna ve o kadar çalışmaya başka bir yerde yüzüm mahvolurdu diye düşünüyorum.Özellikle yüzümde leke renk farkı yanma vs hiç yaşamadım.Dediğim gibi küçük delik izleride (Sadece inatçı yoğun olan yerlerde oldu) azalıyor zamanla geçeceğinden eminim. O kadar iğneli müdahaleye olmaması mucize olur diye düşünüyorum.
Diğer arkadaşlarda okuduğum cımbızla çekerken hissetme,uzun seanslara rağmen azalmama vs gibi bir sıkıntım olmadı.
sevgiler

Merhaba Prngls nerede yaptırdınız tüyleriniz bitti mi hangi bölgeye yaptırdınız özelden mesaj atabilir misiniz ne kadar sürede tüyler bitiyor şimdiden teşekkür ederim

kadıköyde güvenilir bir yer arıyorum iğneli epilasyon için. burada bir iki iyi olduğunu düşündüğünüz isimlerden bahsetmişsiniz ama iş yerleri nerede bu kişiler kim bir bilgi yok. en azından google da arayabileceğimiz kadar bilgi verin. sadece bir isimle olmaz. gerçekten yardımcı olmak isteyen arkadaşlardan cevap bekliyorum.teşekkür ederim

kadıköyde güvenilir bir yer arıyorum iğneli epilasyon için. burada bir iki iyi olduğunu düşündüğünüz isimlerden bahsetmişsiniz ama iş yerleri nerede bu kişiler kim bir bilgi yok. en azından google da arayabileceğimiz kadar bilgi verin. sadece bir isimle olmaz. gerçekten yardımcı olmak isteyen arkadaşlardan cevap bekliyorum.teşekkür ederim

diay güzellik salonu canan hn

Merhaba Prngls nerede yaptırdınız tüyleriniz bitti mi hangi bölgeye yaptırdınız özelden mesaj atabilir misiniz ne kadar sürede tüyler bitiyor şimdiden teşekkür ederim

merhaba ben foruma yeni girdim ama çok uzun zamandır takip ediyordum, bende kıl tüy derdiyle çok uğraştım, forum çok yardımcı olmuştu iyi bir yer bulup epilasyona başlamama şimdi bende deneyimlerimi paylaşıyorum =) yüzümde yanak çene bölgesinde uzun ince ama çok çirkin görünen tüyler vardı, 18 seans alexandrite lazer yaptırdım daha da kötü oldu, öncesinde de tüy sarartıcı kullanmıştım. dermanım iğneli epilasyon oldu. nişantaşında neka güzellik salonuna gittim, ilk başlarda çok yoğundu ayda 1 kere gidiyordum sonra 2 ayda bir kere gitmeye başladım. orada evin hanım ve satiye hanım yaptı epilasyonumu çok çok memnunum, kesinlikle hiç düşünme git derim. Bende tek nokta iz bile kalmadı elleri çok iyiydi.

Merhabalar Herkese,

Buradaki yorumları takip ederek bir seçimde bulundum. Salı günü iğneli epilasyona yüz bölgem için başlıyorum. Daha önce 4-5 seans lazer epilasyona gittim, eski haline kıyasla daha iyi halde ama yavaş çözüm olduğunu düşündüm ve daha hızlı etkili bir yöntem aramaya karar verdim.

Memnuniyetimi yada şikayetlerimi sizler ile paylaşacağım.

Kaliteli fotoğraflarımı çekebilirsem onlarıda sizlerle paylaşacağım.

Şimdilik hoşçakalın:KK16:

Arkadaşlar merhaba,
Ben de kaş üstü ve altına iğneli epilasyona başladım. Dün ilk iş çıkışında seansıma gittim. Ancak bugün baktım ki hepsi toplanmaış. Cımbızla alınabilecek boyutta olmalarına rağmen alınmamışlar, acaba çok şişmesin diye mi hepsini almadılar? 3-4 gün sonra tekrar gel dedi bayan. Ama sürekli bu kırmızı suratla mı dolaşacağım:) yani ta düzelecekken tekrar gideceğim.
Bu arada benim hafif kırmızı ve minik iltihaplar oldu. Buyuk bir hastanede yaptırıyorum.

Arkadaşlar merhaba,
Ben de kaş üstü ve altına iğneli epilasyona başladım. Dün ilk iş çıkışında seansıma gittim. Ancak bugün baktım ki hepsi toplanmaış. Cımbızla alınabilecek boyutta olmalarına rağmen alınmamışlar, acaba çok şişmesin diye mi hepsini almadılar? 3-4 gün sonra tekrar gel dedi bayan. Ama sürekli bu kırmızı suratla mı dolaşacağım:) yani ta düzelecekken tekrar gideceğim.
Bu arada benim hafif kırmızı ve minik iltihaplar oldu. Buyuk bir hastanede yaptırıyorum.

Arkadaşım kaş üzeri şakak diye tabir ettiğimiz noktalarda iltihabik sivilceler bazende hafif şiş kırmızı ama sıkınca iltihap çıkan tepkilenmeler oluyor.(herkeste oluyormu bilmem ama bende oldu)Sanırım o bölgeler en hassas olan noktalar.(oynamadan bol pudralarsan hemen geçiyor)Az yapması normal eğer yoğun çalışsaydı şiş ve asimetrik bir görünümün olurdu dahada rahatsız ederdi.Birde bir noktaya çok çalışınca kızarmaya bağlı kıl köklerine sağlıklı giriş olmadığı için görebildiğim noktaya kadar yapıp bırakıyorum demişti benim uzmanım.Maalesef iğnelide bitene kadar biraz yaralı dolaşıyorsun lazer gibi değil ama en azında kesin çözüm.

sevgiler

kızlar bende beylikdüzünde iğneli epilasyon yaptıracak güzel bir yer arıyorum varmı bildiğiniz yerler

Merhabalar Herkese,

Buradaki yorumları takip ederek bir seçimde bulundum. Salı günü iğneli epilasyona yüz bölgem için başlıyorum. Daha önce 4-5 seans lazer epilasyona gittim, eski haline kıyasla daha iyi halde ama yavaş çözüm olduğunu düşündüm ve daha hızlı etkili bir yöntem aramaya karar verdim.

Memnuniyetimi yada şikayetlerimi sizler ile paylaşacağım.

Kaliteli fotoğraflarımı çekebilirsem onlarıda sizlerle paylaşacağım.

Şimdilik hoşçakalın:KK16:

kime başladınız acaba?

angelnr canan hn a başladınız mı? memnun kalmadınız mı? arayış başlamış ya merak ettim

Yok hayır, ben 1-2 ay içinde başlamayı planlıyorum iğneliye. Henüz denemedim kendisini. Başka memnun kalınan isimler kimdir nerdedir diye soruşturuyorum sadece:)

X