İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

O kadar igneli epilasyon yaptiran var ve yapan var bu sitede kimse epilasyondan once vurulan uyusturucu ignenin zarari veya yan etkisi olup olmadigini bilmiyor mu

Arkadaşlar göğüs bölgemde ciddi bir tüylenme sorunu var. Açıkçası araştırmalarıma göre kimse göğüs bölgesine lazeri önermiyor fakat eğer ben göğüs bölgeme iğneli yaptırırsam çok aşırı uzun sürecek çünkü tamamında tüylenme sorunu var( Göğüs bölgesine gidip tamamen bitiren var mı ? Of yaa zaten utancımdan açıpta hiç birini yaptıramayacam ya

bu iğneli epilasyonda bölgede iz kalıyor mu? kalıyorsa ne kadar zamanda geçer yada geçmez mi? tek korkum bu.

İz için sormuşsunuz arkadaşlar ben cevaplamaya çalışayım öncelikle kk dan faydalanıp çok paylaşım yapmayan üyelerdenim , aklınıza reklam vs gelmesin lütfen
Benim lazer sonrası aşıri derecede yayılmış kalınlaşmış (yüz sakallarım) çünkü tüy kıvamında değildi vardı.Uzun süre lazer ve para dökme evresi sonrası azalacağına arttığını görünce iğneliye başladım.Neredeyse bir yıl olacak
- çok yoğun ve bekleyince insan içine çıkamayacak kıllarım vardı (şu anda %90 yok kalan incelenler onlara da aralıklı gidiyorum)Ancak eziyetli bir evre hikayem şöyle
-9 ay boyunca haftanın her günü gittim ilk başlarda 1 veya 1.5 saat çalışıyorduk (lazerin marifetini siz anlayın artık)
-kabuklara asla dokunmadım makyaj yapmadım ve 3 gün duş almadım (çalışanlara sıkıntı olabilir)
cildim yağlıya dönük karma.Öncelikle yağlı cilt kolaylıkla yaptırabilir zaten yağlı bölge kabuk bile bağlamıyor.
-bunca yoğun çalışmaya rağmen cildimde yanık vs gibi kahverengi leke veya ton renk farkı oluşmadı.(uzmanım iyiydi)
-kıllar çok güçlendiği için ve birden fazla giriş olduğu için evet mini mini nokta nokta iğne izi kalıyor.Bekleme evresindeyim geçmezlerse doktora görüneceğim.cildimin her yerinde değil yoğun çalışılan inatçı yerlerde var Aynı bölgeye yoğun çalışılmak zorunda kalınınca o bölgede iğne giriş izi oluyor yok diyen arkadaşların çok tüyü yokturdur.
-herkeste olmayabilir ben cilt sorunları yaşadım bildiğiniz iltihaplı deri altı sivilce çıkardım sıkınca pat diye patlar beyaz iltihap çıkardı.Yoğun çalışmaya bağlı olabiliyor oynamazsanız iz falan kalmıyor.
Ancakkkkk kolumda sonuç alamadım öncelikle süre uzun ve çok tutuyor o yuzden bir defa yaptırdım.(Zaten çok yoktu lazerden arta kalanlar için yaptırmıştım)Kol yüz gibi değil daha çok kabuklanıyor ve 2 hatta 2.5 ay kabuklar düşmüyor. düşünce Kırmızı benek benek oluyor delik delik kalıyor özellikle üst kol.Ellerimin üzeri kabus gibiydi nokta nokta kırmızı kahve leke ve delikli oldu herkes soruyordu bunalıma girdim soyucu kremler besleyici kremler neler neler 9 aydır anca azaldı.
herkesin cilt tipi iyileşme süreci farklıdır ancak sanılanın aksine vücudun diğer bölgeleri yüzden daha tehlikeli iğneli epilasyon için ben tecrübelerim sonucu bu kanıya vardım.
yeni başlayacak az tüylü arkadaşlar gönül rahatlığıyla yüzüne yaptırabilir.Bende delikler yoğun tüy, bitmeyen tüy olduğu için yoğun çalışmaya bağlı oldu. Uzmanınızı bulur düzenlide giderseniz iğneli YÜZ İÇİN KESİN ÇÖZÜM.
NOT:ben çok kıllı biri değildim gri ince tüylerim vardı kendim kaşındım. lazerle anlatılmayacak coşma ve kalınlaşma oldu. Bıyık bölgemi yaptırmadım lazerde değdirtmemiştim iğneli de yaptırmadım ben iki yöntemde de iz kalıcağını düşünüyorum açıkçası yaptıran tanıdığım çoğu kişide de kaldı.Zaten az o bölgede kendim hallediyorum.Diğerlerinden kurtulunca gözünüze görünmüyor inanın :)
ufff uzun oldu be neyse sevgilerrr kızlar

Son düzenleme:
arkadaşla"r merhaba
ben kışın gittim
3 seans gittim ve çok şükür bende lekelenme olmadı
daha önce başka yere 4 seans gitmiştim ama orda bıyık bölgemde küçük küçük noktalar kalmıştı
bu gittiğim yerde sorun yaşamadım çok şükür

nereye gittiniz acaba:)

sizi buradaki çoğu bayan anlayacaktır eminim çünkü hep birbirine benzer sorunlar:) iğneli epilasyon izleri geç de olsa geçiyor merak etmeyin sağlıcakla:)

nereye gittiniz acaba:)

ben izmirde Aysel epilasyona gittim
halamada o kadar tavsiye ettim yazık kadın manisada bir hastanede gitti ben görmedim ama yüzü berbat olmuş hem iz hem kabuk
çok kötüymüş

cilt tipimiz benziyor ama bende maaşallah hiç sorun olmadı

3 seans gittim demişsiniz ya 3 saat mi ? yüzünüzü alıyor muydunuz peki daha önce başka yöntemle? sonuç nasıl şuan için azaldı mı ? ayyy çok soru sordum:)

Koltul altımı 1 yıl once iğnelı epılasyon yaptırdım..cok pişman oldum..hala ızleri var..gecmıyor..

sımdı lazer yaptırıyorum..kol bacak ve genıtal..cok memnunum..

Arkadaşlar sonuç alanlar yorum yaparsanız bende kararsız kaldım lazer epilasyona 6 seans dudak üstum için gitim ancak sonuç alamadım

kızlaaaaaaarrrrrr pinkolog arkadaştan haber alan var mı nereye yaptıdığına dair?????

Acisiz diye reklami yapildigindan kuzenime tavsiye karariyla aradigim birine nasil bir tarzla konustugumu dusundunuz hic anlayamadim??????? Ustelik sizin neden hemen savunmaya gectiginizi hicmi hic anlayamadim :) handan ablada apilus kullaniyor ama acisiz falan dediginide hic duymadim.:)

Ayrica sunu soylemedende gecemeyecegim ; ne tur sorulsa bile cihazi ben yaptim diyen bir epilasyoncuyuda ne kadar ciddiye alirlar bilmiyorum artik

selam kızla :)
arakdaş olarak ekleyip msj atarsanız yardımcı olmaya çalışırım ama bahsettiğim özelliklere dikkat etmeniz yeterli bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…