İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Bacaklarıma daha 2 tur gitmeme rağmen çok seyrekleşti, çok az çıkıyor. 3. turuma ekim gibi başlayacaktım ama cilt için kullandığım ilaçtan dolayı gidemedim. Doktorum sadece dikkatli ol dedi ama tedbirli olmakta fayda var.
Koltukaltı ve bıyık bölgesi için de gittim, normal lazerin bitiremediği tüycükleri bitirdim iğneli lazer ile.

İsteyene gittiğim yerin iletişim bilgilerini verebilirim.

Bacaklarıma daha 2 tur gitmeme rağmen çok seyrekleşti, çok az çıkıyor. 3. turuma ekim gibi başlayacaktım ama cilt için kullandığım ilaçtan dolayı gidemedim. Doktorum sadece dikkatli ol dedi ama tedbirli olmakta fayda var.
Koltukaltı ve bıyık bölgesi için de gittim, normal lazerin bitiremediği tüycükleri bitirdim iğneli lazer ile.

İsteyene gittiğim yerin iletişim bilgilerini verebilirim.

selam arkadaşım sen hangi şehirdesin izmirdeysen ben alabilirim adresi
burda o kadar sordumda sağolsun arkadaşlardan cevap veren olmadı bende bornovada net polikinlik varmış oradan randevu aldım ilk defa gideceğim umarım pişman olmam
seniin bıyık bölgen ne kadar sürdü?

merhaba arkadaşlar yeni bi cihaz çıkmış adı Depiflash Dublex
Kalıcı Tüy Gidermede En Son Yenilik

Lazersiz - İğnesiz - Acısız
Tüm Dünyada tercih edilen yeni sistem DEPIFLASH DUBLEX ile tüylerinizden artık

• En Ekonomik

• En Acısız

• En Kolay

• En Sağlıklı

• En Etkili

biçimde kurtulmanız mümkün.
Nasıl bir sistem ?

epilasyon sektöründe en etkin sistem olarak geliştirilen DEPIFLASH DUBLEX , faradik akım vasıtası ile kıl kökü faaliyetlerini ve gelişimini yavaşlatarak zayıflatan Depileve Gold Concentrate' nin kıl köküne nüfuz etmesini sağlayan ve içerdiği kromoterapi ile cildi yatıştıran yepyeni bir sistem.

Neden Çift Etkili ?

1. Etki ; ağda sonrası sürülen ve tüylerin gelişimini yavaşlatan serumu kıl köküne doğru indirmeyi destekler.

2.Etki ; kan dolaşımını hızlandırarak cildi aktive eder ve kıl kökünün serumu emmesine, absorbe etmesine yardımcı olur.

Çalışma Metodu

Sir ağda ile boşaltılan foliküller üzerine uygulanan Depileve Gold Concentrate, faradik akım veren depiflash dublex ile kıl köklerine nüfuz eder.

Depileve Gold Concentrate içeriğinde yer alan civan perçemi, arnika, su yıldızı, aynisafa, orman sarmaşığı ve beyaz ballıbaba bitki özleri, kılı oluşturan bir çeşit protein kümesi olan keratin hücrelerinin çoğalmasını önleyerek, içinde kılın beslendiği ve büyüdüğü folikül keselerinin zaman içerisinde küçülmesine yardımcı olur.

Uygulama başlığı üzerinde yer alan LED’ler, kromoterapi etkisi ile cildi yatıştırır.

DEPIFLASH DUBLEX ilk bakımdan itibaren gözle görülür bir biçimde farklılık yaratarak kılların incelip renginin açılmasına ve çıkış sürelerinin uzamasına neden olur.

Tüylerden kurtulma yolunda en az acıyla, en ekonomik ve en etkili sonuçlara ulaştıran bu sistem ile uzmanlar zamandan da büyük oranda tasarruf eder.
yapan yer bulamadım istanbul da yok

arkadaslar ben seyi merak ediyorum bu igneli epilasyonda mesela ilk seansta alinan kil yani bi alimdan sonra bir daha cikmio mu ayni yerden yoksa cikioda cansiz mi cikio anlayamadim da,cevaplarsiniz coook mutlu olurum:)))

marmara forum elit poliklinik hakkında fıkrı olan var mı? yakın dıye bi an burayı dusundum ama hiçbir fikrim yok. tecrubeyle sabıt ısımlerıde araştıracagım. bahsı gecen zeynep ve handan hanım:S burdan duydum. yenı arayanlardanım.

$fotoğraf (4).jpg $fotoğraf (2).jpg

Sıralaması karışık biraz ama yaptırmak isteyenlere fikir olsun arkadaşlar :)))

Eklentiler

• $fotoğraf (3).jpg
    $fotoğraf (3).jpg
    74 KB · Görüntüleme: 224
İki kol yanyana işlemden hemen sonrası aynı zamanda öncesi sonrası oluyor:)
kırmızı zemin bir gün sonrası beyaz zemin bir hafta sonrası yüz fotosu koymadım cünkü seyrek aldırmıstım çok bir fikir vermez ama ilerleyen zamanlarda belki koyarım.Akım farkı veya az attırdığım içinmi bilmiyorum yüz kabukları kol kadar değil daha hafif...

arkadaşlar cumartesi bornovada bir yere iğneli için gittim.çene kaş bıyık yaptıracaktım ama yapmadılar.hatta koltuk altınada yaptıracaktım ama illa beyaz tüy olacak dedi ankarada yaptırdım dediysemde yapmadılar
ne yani şimdi bu tüylerden kurtulmak için yaşlanmayımı bekleyeceğiim ben:p
şaka bir yanada neden yapmadılar izmiirde yokmu ya yapan?????

arkadaşlar cumartesi bornovada bir yere iğneli için gittim.çene kaş bıyık yaptıracaktım ama yapmadılar.hatta koltuk altınada yaptıracaktım ama illa beyaz tüy olacak dedi ankarada yaptırdım dediysemde yapmadılar
ne yani şimdi bu tüylerden kurtulmak için yaşlanmayımı bekleyeceğiim ben:p
şaka bir yanada neden yapmadılar izmiirde yokmu ya yapan?????

Burada sürekli İzmir 'den bir uzman iğneli epilasyon için bilgi veriyor Aysel hanım forumda bir arat istersen kendisine gidenler memnuniyet bildirmişlerdi belki yardımcı olur fikir edinmen için:26:

Neden iğneli epilasyon yaptırmak istiyorsunuz?İz kalabileceği için pek tercih etmiyolar.Ben yüzüme lazer yaptırıyorum gerçi sonuçlarını ancak 8-9 seans sonra görmeye başladım ama daha çabuk yapılıyor ve daha iyi sanki.

Neden iğneli epilasyon yaptırmak istiyorsunuz?İz kalabileceği için pek tercih etmiyolar.Ben yüzüme lazer yaptırıyorum gerçi sonuçlarını ancak 8-9 seans sonra görmeye başladım ama daha çabuk yapılıyor ve daha iyi sanki.
lazer epilasyonda lekeler kalabilir ve yüzdeki kılları çoğaltabilir diyorlar. sizde öyle birşey olmadıysa çok şanslısınız

lazer epilasyonda lekeler kalabilir ve yüzdeki kılları çoğaltabilir diyorlar. sizde öyle birşey olmadıysa çok şanslısınız

kesinlikle yüzü, yüzde yüz bitirmiyo lazer.ben de arkadaşımda yüz için lazere gittik.çok çok memnunduk ama zamanla tekrar çıkmaya başladı ve kalın kalın :KK19: şimdi iğneliye gidiyorum.keşke en baştan iğneliye gitseymişim yani.

Son düzenleme:
kesinlikle yüzü, yüzde yüz bitirmiyo lazer.ben de arkadaşımda yüz için lazere gittik.çok çok memnunduk ama zamanla tekrar çıkmaya başladı ve kalın kalın :KK19: şimdi iğneliye gidiyorum.keşke en baştan iğneliye gitseymişim yani.

iğnelide de çil gibi lekeler açık kahverengi lekeler kalıyor bende. canımı çok sıkıyor. sizde var mı leke?

şimcik bu dakika üstünden fiyatlandırılıyo ya ben fazla fikir sahibi olmayarak. perşembe bi yerde başlamayı düşünüyorum. dakikası 2tl makul bi rakam mı sizce? bide bu seanslar nasıl oluyo, bir kere bastan aşagı yaptırdıktan sonra ara ara mı cıkıyor ya da ben zaten10 gunde anca tum vucudu bıtırırım. sonra ılk basladgm yer 1 ay sonra tekrarmı çıkmaya baslayacak tekrar bastan aşagı 10 gun daha mı gıdecegm yoksa ılknden sonra tek tuk çıkacak ben cıkan ıcın mı gıdecegım. tamamen bu tuyler benı ne zaman terk edecek:) ne sordum ne sordum:) kıldan tuyden seyler nekaa konuşturuyo ınsanı:)

iğnelide de çil gibi lekeler açık kahverengi lekeler kalıyor bende. canımı çok sıkıyor. sizde var mı leke?

canım ben lazere o kadar gittim yani tahminimce bi 15 seans gitmişimdir.bitmedi hatta tüm yüzüme dağıldı. iğneli de dün ikinci seansımdı.leke şuanda oluşmadı sonrasında oluşur mu bilmem ama zeynep hanım kesinlikle böyle bişe olmıcanı söyledi.ya zaten başka şansım da yok.bıktım çünkü 2 güne bi almaktan..

Son düzenleme:
ben bugün boyun bölgeme ilk iğneli epilasyon seansımı yaptırdım. üzerinden birkaç saat geçti hafif kızarıklık ve kabarma var. rahatsız edici boyutta değil. kabuklanma ne zaman oluşmaya başlar acaba? ya da oluşması kesin mi?

Neden yapan kisiye sormadinizki? Herkesin cildi farkli reaksiyon veriyor bilmiyormuydunuz?
hep kabuklanmaya dair şeyler okuduğum ve duyduğum için kabuk tutmasına kesin gözüyle bakıyordum. kabukların ne kadar sürede düşeceğini sordum sadece. tutar mı diye sormayı düşünmedim :KK70: hala kabuklanma yok ya da çok minikler ve ben fark edemiyorum. bu arada sana handan hanım hakkında bilgi amaçlı mail atmıştım birkaç hafta önce. ama iletilmedi ya da sen görmedin sanırım.
neyse şimdilik zeynep hanımdan memnunum :)

Arkadaşlar izmirde yokmu iğneliye giden ya lütfen buranın yabancısıyımda tavsiye ederseniz memnun olacağım

Merhaba,

Ben de iğneli epilasyona başlayacağım.Arkadaş çevremde ve gittiğim kuaförde rastladığım kişlerden duyduğum Hatay da Münevver Epilasyon varmış.Bu işin üstadı diyorlar.Kızı Esra Hanım yapıyormuş uzun zamandır.Farklı çevrelerden hep aynı adı duymak insana güven veriyor.Arama motorunda aratınca sayfaları çıkıyor oradan da baktım.
Bir fikir olur diye yazdım... :) Gitmeden önce uzatmak gerekiyormuş.Şimdi uzatma dönemindeyim,sonra gidip görüşeceğim.

X