İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Selam kızlar!
Benim de sizlere bir sorum olacak, yanıtlayabilirseniz çok sevinirim.
İğneli epilasyona direkt mi gitmek daha etkili yoksa lazer sonrası zayıflamış ve azalmış tüy yoğunluğu ile mi gitmek daha etkili?
Şahsen bana lazerden sonra gitmek daha mantıklı geliyor ama deneyimli ve bu konuda bilgili olan sizlersiniz..

Görüşlerinizi bekliyorum, çok teşekkürler =)

lazer epilasyondan sonra kalan lazerin görmediği tüyleri,kılları iğneli epilasyonla aldıracaksın tatlım :) ama şartta değil

arkadaşlar, istanbul avrupa yakasında, mümkünse cerrahpaşa taraflarında iğneli epilasyon merkezi önerebilecek olan var mı?? en önemli kısım doğru temiz ve işini bilen bir yer seçmek çünkü, ki bu da tecrübeli arkadaşların tavsiyesiyle oluyor, özelden tavsiyelerinizi yazarsanız gerçekten çok iyi olur :))

kızlar ya genel olarak bakmaya çalıştım konuya, ben şimdi komple tüm vücut tüylerimden kurtulmak istiyorum. göbek sırt çevremde de var ve az değil yani, göbekten göğüs bölgeme kadar uzanan kıl değil tüy şekilnde ama siyahımsı olduğu için çok belli oluyor. ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum

kızlar ya genel olarak bakmaya çalıştım konuya, ben şimdi komple tüm vücut tüylerimden kurtulmak istiyorum. göbek sırt çevremde de var ve az değil yani, göbekten göğüs bölgeme kadar uzanan kıl değil tüy şekilnde ama siyahımsı olduğu için çok belli oluyor. ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum

Sert tuyler icin once lazer. 3-5 seans gidip tuyler azaltilmali.sonra iyi bir uzman bulup , hepsinden kurtulmali. Lazer cihazinida iyi arastirip gitmali cunku hepsi sonuc vermiyor.

kızlar benimde bir sorum olacak 5 seanstır koltuk altlarım için iğneli epilasyon yaptırıyorum enson bayramdan bikaçgün önce aldırmıştım şimdi brz uzadılar amayapan kişi doğum iznine ayrıldı. ağda yada makine kullansam bişey olur mu????

kızlar benimde bir sorum olacak 5 seanstır koltuk altlarım için iğneli epilasyon yaptırıyorum enson bayramdan bikaçgün önce aldırmıştım şimdi brz uzadılar amayapan kişi doğum iznine ayrıldı. ağda yada makine kullansam bişey olur mu????

5 seansida basa dondurursun parana, zamanina ve cektigin aciya yazik olur. Bence iyi bir uzman bul. İzin bitince yine devam edersin ona

teşekkür ederim cvp verdiğin için... kuaförümde öle demişti brz toparlayım gelecem ben diyodu ama ortalıkta pala remzi dolaşamam en iisi yeni bir tane bulmak çok saolun...

canım cevap verdiğin için çok teşekkür ederim önce lazer için güvenilir bir yer gibi bir yer buldum yine bu forumdan kartal umut hastanesi çok övülüyor cihaz alexendrite ymiş nasıl bu cihaz?? Şuan şehirdışındayım gider gitmez burayla görüşmeyi düşünüyorum. Ama benim göbek bölgemde göğsüme kadar uzanan, ve sırt bölgemde de siyah tüyler var ben çocukken göbek bölgemden rahatsız olup jiletle birkaç defa almıştım ne büyük bir aptallık etmişim. gayet siyah belirgin tüylerim var o bölgede de. oraya ne yaptırmalıyım canım??iğneli de handan hanım çok deniyor bu sitede iyi biri mi?

Sert tuyler icin once lazer. 3-5 seans gidip tuyler azaltilmali.sonra iyi bir uzman bulup , hepsinden kurtulmali. Lazer cihazinida iyi arastirip gitmali cunku hepsi sonuc vermiyor.

canım cevap verdiğin için çok teşekkür ederim önce lazer için güvenilir bir yer gibi bir yer buldum yine bu forumdan kartal umut hastanesi çok övülüyor cihaz alexendrite ymiş nasıl bu cihaz?? Şuan şehirdışındayım gider gitmez burayla görüşmeyi düşünüyorum. Ama benim göbek bölgemde göğsüme kadar uzanan, ve sırt bölgemde de siyah tüyler var ben çocukken göbek bölgemden rahatsız olup jiletle birkaç defa almıştım ne büyük bir aptallık etmişim. gayet siyah belirgin tüylerim var o bölgede de. oraya ne yaptırmalıyım canım??iğneli de handan hanım çok deniyor bu sitede iyi biri mi?

Alex en iyi cihaz .ona ve handan hanima kefilim.lazer icin fiyat al ve bana bildir.arkadasim var alexle calisan.belki daha ucuza getiririz.orasida tip merkezi merak etme.

canımm ya çok teşekkür ederim ilginden dolayı. ben haftaya gidip orayla görüşünce fiyatları söylerim sana da. Ona göre senin dediğin yere ya da oraya bşlarım artık. Göbek ve sırt bölgem için de direk handan hanıma gideyim mi o zaman onun ücreti ne kadar peki*

Alex en iyi cihaz .ona ve handan hanima kefilim.lazer icin fiyat al ve bana bildir.arkadasim var alexle calisan.belki daha ucuza getiririz.orasida tip merkezi merak etme.

düzenli giderim ben yeter ki bitsin canım :) haftaya gelişmeleri haberdar edicem sen bana handan hanımın numarasını ve senin adını mesaj olarak gönderebilir misin arkadaşımın referansı olarak geldim derim :)

1.5 tl. Ye yapiyor arada kiyaklarida oluyor. Kusuratlari falanda almiyor.l

Eylulde baslar ve duzenlide gidersen, yaza tuyun falan kalmaz.

Slmlar,İğneli epilasyon hakkında yardımlarınızı rica ediyorum....foruma üyeyim ama girdiğim pek söylenemez.
Alexandrite lazer yöntemiyle uzun zamandır lazere devam ettim.Genital ve bacakta büyük oranda bitti ve kalan kısımlar da ise incelme oldu.Yalnız tüyler inceldikçe makinanında bir etkisi kalmıyor.İncelen tüyleri zamanla tekrar uyarabiliyor.Bu kısımlarda gözüme pek batmadığı için lazere gitmeyi bıraktım.Benim sorunum kollarım....Kollarıma yaptırırken ilk yaptırdığım yerde gaza gelip üstlere de yaptırdım.Hiç yokken bana battı sanırım.Devamında alexandrite lazerle devam ettim.Ama üstlerde hiç etkisini göremedim.Aksine daha da kalınlaştırdı.Çıkanlarda sık değil ama siyah olduğu için rahatsız oluyorum Şimdi iğneli yaptırmayı düşünüyorum.Yalnız daha önceki denememde leke bıraktığı ve gözenekleri açtığı için açıkcası korkuyorum.Gerçi lekeler allaha şükür geçti.İşinin ehli biri tarafından yapıldığında bu sorunların yaşanmayacağı yazıyor ama birinin iyi dediğine başka bir kişi kötü diyebiliyor.Konu hakkında bilgi toplamaya çalıştıkça kafam daha da karışıyor.Özellikle lekeye,izlere müsait bir yöntem olduğu için bu konuda iyi bir yer ve uzman önerisi olabilecekler varsa sevinirim.

İstanbul avrupa yakasında (Bakırköy olabilir) önerebileceğiniz bir yer varsa bildirir misiniz ltf....tşkler :44:

Bende yüzüm için 1 yıldan beri lazeri gidiyorum. İğneli epilasyona başlamak istiyorum. Okul nedeniyle artk istanbulda kalacağım. Bana istanbulda önerebileceğiz uzun süredir bu işi yapan ve hijyen kurallarına dikkat eden biri var mı ?

Bende yüzüm için 1 yıldan beri lazeri gidiyorum. İğneli epilasyona başlamak istiyorum. Okul nedeniyle artk istanbulda kalacağım. Bana istanbulda önerebileceğiz uzun süredir bu işi yapan ve hijyen kurallarına dikkat eden biri var mı ?

Avrupa yakasinda zynep hanim. Anadolu yakasinda handan hanim.l

ben ataköy de dizzy güzellik diye bir yerde önce 2-3 yıl lazer, sonra da kendi isteğimle bitmediğini görünce iğneli epilasyona gittim. yüzümde lazer tabiiki hiç işe yaramadı, iğnelide de yüzümde çok ciddi kabuklanma ve anormal derecede sivilcelenme oluyordu. yara gibi. ayrıca da dayanamayacak şekilde acı veriyordu, ki benim ağrı eşiğim çok yüksektir normalde gıkım çıkmaz, bu halde bile kıvranıyordum resmen. ve sivilceler en az 1 ay düzelmiyordu. 4-5 ay buraya devam ettim sonra bu sitede iğneil epilasyon yapanların yorumlarını okuyunca belki benim bu tedavi sürecim normal değildir diye düşünüp yeni bir yer denemeye karar verdim. cumartesi günü gittiğim yeni yerden o kadar memnun kaldım ki. bakırköyde doruk güzellik merkezi. fiyatı biraz pahalı ancak kendi kendime neden bu kadar işkence çektirdim o sivilcelerle izlerle uğraştım bilmiyorum diyorum şuan. bu kadar rahat bir iyileşme süreci olamaz. zaten çok az acıdı, onun dışında kabuklanma çok hafif oldu, ve 2 gün geçti hiç sivilce çıkmadı. şuan ilk gittiğmi yere çok kızıyorum tekrar gitsem bir sürü şey söylerim.
ataköydeki dizzy güzellik e sakın gitmeyin.
3-4 yılımı geçrdim orada. lazer epilasyonları güzel. ancak çok pahalı ve iğneli de bana istediğim hizmeti ve ihtimamı gösteremediler. hala bana lazer öneriyorlar. burda binlerce kadın, lazer yüzü geçirmiyor demiş koskoca güzellik uzmanı bunu nasıl bilemiyor.
ayrıca bakırköy ethica hastanesinde de 3-4 seans lazer yaptırdım o da tüyleri uzatmaktan başka hiçbir işe yaramamıştı. doktora sordugumda da sakın igneliye gitme falan diyordu. bu şekilde bilgilendirmesi eksik ve insanları kandıran kişilere diyecek şey bulamıyorum. insan kendi iş alanında uzman olmalı tüm yenilikleri takip etmeli. boşuna verdiğim tüm paraları da helal etmiyorum o kişilere.

canım doruk güzellik merkezinde iğneli epilasyon yaptırdığın kişinin ismi nedir acaba?

X