İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Bir önceki sayfada bahsettiğim gibi ilk kez iğneli epilasyon yaptıracağım. Dün Sakarya'daki Sibella denen yere gidip görüştüm.
  1. Gümüş iğne kullanıyorlarmış. Gümüş iğne ile altın arasında çok fark olmadığını söyledi.
  2. Bir de gelen müşterilerin hiçbiri acıyı azaltıcı krem ya da sprey kullanmıyormuş. Ama acı eşiğiniz çok düşükse kendi isteğinize bağlı olarak kullanabilirsiniz dedi.
  3. Çene ve bıyık en fazla 20 dk sürdüğü için iğneyi işlem sırasında değiştirmemize gerek yok dediler. Bu forumda 45 dk'da bir değiştirmek gerekiyor diye duymuştum.
    Yani ilk görüşmem bu şekilde. Önümüzdeki hafta randevu alıp ilk işlemi yaptıracağım küçük bir bölgede. Bakalım sonuç ne olacak.

Bir önceki sayfada bahsettiğim gibi ilk kez iğneli epilasyon yaptıracağım. Dün Sakarya'daki Sibella denen yere gidip görüştüm.
  1. Gümüş iğne kullanıyorlarmış. Gümüş iğne ile altın arasında çok fark olmadığını söyledi.
  2. Bir de gelen müşterilerin hiçbiri acıyı azaltıcı krem ya da sprey kullanmıyormuş. Ama acı eşiğiniz çok düşükse kendi isteğinize bağlı olarak kullanabilirsiniz dedi.
  3. Çene ve bıyık en fazla 20 dk sürdüğü için iğneyi işlem sırasında değiştirmemize gerek yok dediler. Bu forumda 45 dk'da bir değiştirmek gerekiyor diye duymuştum.
    Yani ilk görüşmem bu şekilde. Önümüzdeki hafta randevu alıp ilk işlemi yaptıracağım küçük bir bölgede. Bakalım sonuç ne olacak.

Diger sacmaliklari gectim.45 dakikada bir ignemi satacaklar sana yoksa benmi yanlis anladim? :KK20:

bi ara konu açmıştım ya yayınlanmadı ya da ben bulamadım ama buraya yazıyım bari. çene ve favori bölgesinde kalın siyah tüylerle başlamıştım lazere. 16 seans sonunda vardığım sonuç yüzüm orman gibi oldu iğrenç görünüyor tüyler siyah ama ince. ben iğneliye o zaman dayanamam diye lazer tercih etmiştim :KK43: şimdi nasıl dayanıcam diye düşünüyorum çünkü 1 varsa bin çıktı aşırı çoğaldı. ne yapmam lazım sizce iğneliye mi geçeyim çok acı duyar mıyım lazerde bile çok canım yanıyor ağlayarak çıkıyorum :KK43: cevap verin lütfen dışarı çıkamıyorum psikolojim alt üst oldu çok mutsuzum :KK43:

en acilinden size ihtiyacım var sivilce için doktor tetradox diye bi hap verdi bunu içsem acaba iğneli epilasyon yaptırabilirmiyim bilginiz varmı. roaccunate ve zoretanin kullananlar yaptıramıyo bunu biliyorum ama bu ilaç hakkında fikrim yok ne olur cevap yazın.

Dün için randevu almıştım bir güzelik merkezinden gitmeden önce buradaki ve internette ki leke iz vs. kaldı diyen mesajları okuyup her ne kadar tedirgin olsam da gittiğim hanım çok profesyoneldi kişiye özel altın iğne kullanmıştı tabii epilasyon öncesi mor ötesi olan bir cihaz ile dezenfekte etti cildi mi bıyık çok fazla acıdı,favori o kadar değil neyse ki yarım saatte bıyık,favori ve çene bitti tüm tüyleri-kılları alamadı maalesef çünkü hepsi alıncak boyuta gelmemişti gerçek anlamıyla bir seans yapılması için en az 2 ay boyunca bıyığa falan dokunmadan gitmemiz gerekirmiş ki hepsi temizlensin e bu da benim için imkansız olduğu için ay da bir kaç kez gidicem...
hiçbir,iz,leke,kabuklanma falan olmadı arkadaşlar kendiside açıkladı iz,leke vs. kalmaması için neler yaptığını,sadece biraz yanma hissi var hala daha var ama geçici bir şey gittikçe azalıyor.
Tüysüz günler dilerim herkese...

slm kızlar bende iğneli epilasyona gidiyorum yaklaşık 6 aydır yüzden başladım şimdi yavaş yavaş sırta geçiyorum ama bi sorun var gibi 15 yıla yakındır bu işi yapan uzmanın sırt bölgemde lekeler bıraktığını düşünüyorum. Bazı yerlerde 6ayda cildin yenilendiğini okudum. 2 ay geçti ama içim rahat değil kahverengi yakından bakınca iğne izleri belli gibi yüz okadar değil ama tüm vücut gideceğim için diğer yerlerden emin olamıyorum. Başka müşterilerin bacaklarını yada yüzünü gördüm lekeyi bırakın bebek teni gibi. Acaba kalın tüylerde falan sert olunca köklerinde böyle olması normal mi ? Bi bilginiz varsa söyleyin nolur moralim bozulmaya başlıyo :KK43: Anlayacağınız çok kötüyüm ramazan boyunca gitmicem bakalım ne olacak. Umarım bi fikri olan vardır şimdiden saolun :KK5:

Dün için randevu almıştım bir güzelik merkezinden gitmeden önce buradaki ve internette ki leke iz vs. kaldı diyen mesajları okuyup her ne kadar tedirgin olsam da gittiğim hanım çok profesyoneldi kişiye özel altın iğne kullanmıştı tabii epilasyon öncesi mor ötesi olan bir cihaz ile dezenfekte etti cildi mi bıyık çok fazla acıdı,favori o kadar değil neyse ki yarım saatte bıyık,favori ve çene bitti tüm tüyleri-kılları alamadı maalesef çünkü hepsi alıncak boyuta gelmemişti gerçek anlamıyla bir seans yapılması için en az 2 ay boyunca bıyığa falan dokunmadan gitmemiz gerekirmiş ki hepsi temizlensin e bu da benim için imkansız olduğu için ay da bir kaç kez gidicem...
hiçbir,iz,leke,kabuklanma falan olmadı arkadaşlar kendiside açıkladı iz,leke vs. kalmaması için neler yaptığını,sadece biraz yanma hissi var hala daha var ama geçici bir şey gittikçe azalıyor.
Tüysüz günler dilerim herkese...

Dostum, oncelikle 5 senedir tuy mucadelesi yapan biri olarak sana yanlis bildigin bilgileri vereyim. Birincisi, dun rand. Alip yaptirdigini ve kabuk olmadigini yazmiszin.zaten asla 1 gunde kabuk falan olmuyor.zaten kabuk olmasida gayet dogal. Ayrica, altin ignede, altin falan deil.14 ayara suya batirilmis celik .mor otesi isiklarda mikrop oldurmez.o nedenle manikur pedikur sterilizasyonunda yasaklandi ve celik ve sivak sterilizasyonlar sart konuldu.bunuda merak etme cunku alkol. Ve elektrik akimi zaten bolgeyi yeterince steril ediyor.arzu edersen sitede uman epilasyoncu bunlari teyid eder.hani bana inanmazsan diye

Dostum, oncelikle 5 senedir tuy mucadelesi yapan biri olarak sana yanlis bildigin bilgileri vereyim. Birincisi, dun rand. Alip yaptirdigini ve kabuk olmadigini yazmiszin.zaten asla 1 gunde kabuk falan olmuyor.zaten kabuk olmasida gayet dogal. Ayrica, altin ignede, altin falan deil.14 ayara suya batirilmis celik .mor otesi isiklarda mikrop oldurmez.o nedenle manikur pedikur sterilizasyonunda yasaklandi ve celik ve sivak sterilizasyonlar sart konuldu.bunuda merak etme cunku alkol. Ve elektrik akimi zaten bolgeyi yeterince steril ediyor.arzu edersen sitede uman epilasyoncu bunlari teyid eder.hani bana inanmazsan diye
ben kabuk,leke iz vs. şeylerin doğal olmadığını söylemedim ki bana göre doğal olabilir iğne defalarca kez girip çıkıyor yüz gibi hassas bölgelere ve uzmanda hata yapabilir ama bende hala hiçbir şey yok yani kalıcı izlerden korkuyordum sadece biraz yandı o da kısa sürede geçti evde kimse anlamadı yüzüme bir şeyler yaptırdığımı.Bu arada kast ettiğim cihazda mor ötesi ışık bir çok şeyin yanında vardı eksik bilgi verdiysem özür dilerim.Altın konusunuda bilmiyorum açıkçası senden duydum bunu.Sana neden inanmiyim ben buraya kimseyi şanssız göstermek veya küçük düşürmek için gelmedim sonuçta inanırım merak edersemde araştırırım kendi epilasyoncumada sorabilirim tabii teşekkürler bilgi için.

Son düzenleme:
Diger sacmaliklari gectim.45 dakikada bir ignemi satacaklar sana yoksa benmi yanlis anladim? :KK20:

Ya o kısım benim de kafamda oturmadı ama zaten salak bir yermiş onu anladım. Dün sözde randevu aldım randevuya dakkası dakkasına gittim. o gün konuştuğum kız yoktu. Esas uzman yoktu. Süslü bir sekreter kız vardı onunla konuştum. Bir hafta sonraya randevu aldım. Veeeee dün akşam gittim bir de ne göreyim. Başka bir süslü taze kapıyı açtı. Yaaa biz sizi aradık ama ulaşamadık. Önce açmadınız dedi, ben arama kayıtarımı kızın karşısına koyunca şey aslında telefonunuz kapalıydı kem küm dedi..
Neymiş efendim iğneleri kalmamış mış da arayıp tarayıp bulamamışlar da Sakarya'da kalmadığı için ancak haftaya İstanbul'dan gelecekmiş de. (Sanki İstanbul fizandaymış gibi 1 haftada getirtiyolar.hAYRIMA ARABAYa ATLAYIP BEN ALIP VERECEKTİM ELLERİNE İĞNEYİ)
Kendi şirket telefonlarında benim numaramı bulamadı kız. Beni aramamışlar belli yani kız kıvırıyor. Ya var ya o kadar ciddiyetsiz bir yer ki. Neyse iyi oldu, böyle salaklara bir de yüzümüzü emanet edecektik. ALLAH KORUDU.
SAKIN SAKINNNN GİTMEYİN. ben oaray gitmek için bakıcımı, eşimi, yemeğimi herşeyimi ayarlıyorum. Hatunlar süslenmekten beni bir aramaya fırsaat bulamamışlar. Arkadaşlar samimiyetimle söylüyorum, biz o kadar para döküp randevularımıza dakikası dakikasına uyarken, hatunların kaidesinde pireler uçuşuyor.
:KK52::KK52::KK52:

Kaş aldırmaya gitmiş iken gül abbasoğlunu iğneli epilasyon yaptığını öğrendim.Çenemde çımbızla alarak sertleştirdiğim ve çoğalttığm kıllarımı gösterdim
onunda anlatımlarınla aldırmaya karar verdim ve ilk seansımı yaptırdım hafifbir kızarıklık oldu sonrasında verdiği solusyonla kızarıklık tamamen geçti iz ve kabuk olmadı yaptırmam 10 günü geçtiği halde çıkış olmadı bundan sonraki seansların sonuçlarını sizlerle paylaşırım sanırım çenemdeki kılları gül abbasoğlu ile bitireceğim darısı sizlerin başına...:nazar:

Merhaba, İstanbul anadolu yakasında Cemile veya Handan Hanımdan birinin telefonunu yollayabilecek olan veya iyi bir iğneli epilasyoncu önerebilecek olan var mı aranızda? Çok acil lazım da

Burdaki reklamcilarada dikkat et olurmu:21::21:

Günlerdir çeşitli forumları takip ediyorum. Çenemdeki lazerzedelikten kalma siyah tüylere kesin çözüm arıyorum. Konyada bir merkeze iğneli epilasyon için her hafta gitmeme rağmen kesin çözüm bulamadım.Şu anda istanbul avrupa yakasında güvenilir bir yer arıyorum
reklamlara aldanmak da istemiyorum ama ayırt etmek de çok güç.Avrupa yakasında iki merkeze güvenilir diyorlar:neka ve zeynep polat. ama onlar hakkında da olumsuz düşünceler öne sürenler de var. ciddi bir yardıma ihtiyacım var...

kızlar bu konuda bilgi sahibi olan bana da yardımcı olabilir mi ona göre iğneli epilasyona devam edicem. Ben 6 ay kadar önce iğneli epilasyona başldım. Aslında yaptırdığım kişiden memnundum çünkü müşterilerinde ne leke ne iz yoktu ama sırt bölgeme başladığımda leke gibi şeyler oluştu. İğnenin girdiği yerler belli. Yüzümde pek öyle bi sorun yok ama sırtımdaki yerleri aynadan görebiliyorum :KK43:Geçer dedi çalıştığımız kişi ama emin değilim ve ne yapacağımı bilmyorum. Zamanla geçiyor mu bunlar çünkü tüyler alınırken hissetmiyorum kabuklarla asla oynamıyorum güneşten koruyorum bitirenlerde de bişey yok anlamadım gitti. Sizce ne yapmalıyım ?? Şimdiden saolun :85:

kızlar bu konuda bilgi sahibi olan bana da yardımcı olabilir mi ona göre iğneli epilasyona devam edicem. Ben 6 ay kadar önce iğneli epilasyona başldım. Aslında yaptırdığım kişiden memnundum çünkü müşterilerinde ne leke ne iz yoktu ama sırt bölgeme başladığımda leke gibi şeyler oluştu. İğnenin girdiği yerler belli. Yüzümde pek öyle bi sorun yok ama sırtımdaki yerleri aynadan görebiliyorum :KK43:Geçer dedi çalıştığımız kişi ama emin değilim ve ne yapacağımı bilmyorum. Zamanla geçiyor mu bunlar çünkü tüyler alınırken hissetmiyorum kabuklarla asla oynamıyorum güneşten koruyorum bitirenlerde de bişey yok anlamadım gitti. Sizce ne yapmalıyım ?? Şimdiden saolun :85:

neden belirsizlik içinde kalıp kendinize eziyet ediyorsunuz, bir doktora görünün. o size söyleyecektir geçip geçmeyeceğini. merhem de yazacaktır.

ben ataköy de dizzy güzellik diye bir yerde önce 2-3 yıl lazer, sonra da kendi isteğimle bitmediğini görünce iğneli epilasyona gittim. yüzümde lazer tabiiki hiç işe yaramadı, iğnelide de yüzümde çok ciddi kabuklanma ve anormal derecede sivilcelenme oluyordu. yara gibi. ayrıca da dayanamayacak şekilde acı veriyordu, ki benim ağrı eşiğim çok yüksektir normalde gıkım çıkmaz, bu halde bile kıvranıyordum resmen. ve sivilceler en az 1 ay düzelmiyordu. 4-5 ay buraya devam ettim sonra bu sitede iğneil epilasyon yapanların yorumlarını okuyunca belki benim bu tedavi sürecim normal değildir diye düşünüp yeni bir yer denemeye karar verdim. cumartesi günü gittiğim yeni yerden o kadar memnun kaldım ki. bakırköyde doruk güzellik merkezi. fiyatı biraz pahalı ancak kendi kendime neden bu kadar işkence çektirdim o sivilcelerle izlerle uğraştım bilmiyorum diyorum şuan. bu kadar rahat bir iyileşme süreci olamaz. zaten çok az acıdı, onun dışında kabuklanma çok hafif oldu, ve 2 gün geçti hiç sivilce çıkmadı. şuan ilk gittiğmi yere çok kızıyorum tekrar gitsem bir sürü şey söylerim.
ataköydeki dizzy güzellik e sakın gitmeyin.
3-4 yılımı geçrdim orada. lazer epilasyonları güzel. ancak çok pahalı ve iğneli de bana istediğim hizmeti ve ihtimamı gösteremediler. hala bana lazer öneriyorlar. burda binlerce kadın, lazer yüzü geçirmiyor demiş koskoca güzellik uzmanı bunu nasıl bilemiyor.
ayrıca bakırköy ethica hastanesinde de 3-4 seans lazer yaptırdım o da tüyleri uzatmaktan başka hiçbir işe yaramamıştı. doktora sordugumda da sakın igneliye gitme falan diyordu. bu şekilde bilgilendirmesi eksik ve insanları kandıran kişilere diyecek şey bulamıyorum. insan kendi iş alanında uzman olmalı tüm yenilikleri takip etmeli. boşuna verdiğim tüm paraları da helal etmiyorum o kişilere.

bu arada dizzy güzellikte gittiğim iğneli epilasyonun iğne izleri hala geçmedi yüzüm delik delik gibi şuan, inşallah 3-4 aya geçer diye umuyorum. :44:

merhaba arkadaşlar size bir sorum var benim kaşlarım çok kalın ve siyah acaba bu iğneli epilasyonla hepsini aldırsam bir ya da 2 seans daha yumuşak ve rengi biraz daha gri- siyah gibi çıkar mı ne dersin benim için çok önemli

Selam kızlar!
Benim de sizlere bir sorum olacak, yanıtlayabilirseniz çok sevinirim.
İğneli epilasyona direkt mi gitmek daha etkili yoksa lazer sonrası zayıflamış ve azalmış tüy yoğunluğu ile mi gitmek daha etkili?
Şahsen bana lazerden sonra gitmek daha mantıklı geliyor ama deneyimli ve bu konuda bilgili olan sizlersiniz..

Görüşlerinizi bekliyorum, çok teşekkürler =)

X