İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

salonun adı misis sanırım internete yazınca öyle çıkıyor? yüzünüz için kaç sefer gittiniz peki azalma durumları nasıl? bir de kabuklardan sonra leke kalıyor mu? şimdiden teşekkürler:)

Leke kalmıyor tabiki azalma oldu ilk gittiğim günle alakası yok ama benim çok fazla kılım var ve çok inatçılar sanırım bir süre daha devam edeceğim..

Herkese selam,
ben de iğneli epilasyona başadım 6 aydır. Koltukaltı için gidiyorum. 3 seans gittim ve sonuç şahane, ancak tamamen bitmedi.
acı olayına gelince benim acı eşiğim yüksektir ama daha önce ben böyle acı görmedim işkence gibi, zaten işlem genelde 1,5 saat falan sürüyor ben bayılacak gibi oluyorum. sonra da kuş gibi hafiflemiş oluyorum. emla falan yalan yani, imkanım olsa narkoz bile yiyebilirim.:))
daha önce 6 seans lazere gitmiştim ancak sadece azaltmaktan başka bir işe yaramadı, tüylerim açık renk olduğu için herhalde. son çare olarak da iğneliye başladım işte.
Kozyatağında Dharma Med'e gidiyorum, şimdilik memnunum bakalım ne zaman kurtulacağım tüylerimden:)

ben de daha önce bir yerde iğneli epilasyon yaptırdım ve en çok sıkıntı çektiğim konu ne acısı ne de uzun sürmesiydi kabuklarımın bir aydan daha fazla kalmasıydı yaptıran arkadaşlar cevap yazabilir mi lütfen sizin kabuklarınız ne kadar sürede döküldü dharma medi bende duydum işini iyi yapıyolarmış aradığımda en son teknolojiyi kullandıklarını söylediler ama daha önce sütten agzım yangığı için emin olamıyorum lütfen en kısa zamanda cevaplarsanız sevinirim

ben de en fazla 1 hafta suruyor kabuklanma, 1 ay cok uzun geldi bana, aslinda islemden 1 hafta sonra kese ile onlardan kurtulabilirsin. ben 1 hafta sonra oyle yapiyorum. teknolojisini bilmiyorum, pek arastirmadim ama simdilik aci disinda sorun yok:)

önemli değil. yardımcı olabilmemiz iyi bişi birbirimize
umarım hepiniz memnun kalırsınız ve bende utanmam

Handan hanıma gidiyormuşsun sanırım.Adı da çok geçiyor genel olarak memnun kalındığını anladım.Yalnız aklıma bir şey takılıyor.Tüyler tamamen bitti mi yoksa inceliyor mu sadece.Eğer tamamen bitiyorsa ince tüyleri nasıl görebiliyor ve diplerine uygulayabiliyor zor olmaz mı .Benim tüylerim ince ondan soruyorum aklıma takıldı

kol altı için iğneli yaptıran arkadaşlar akım verilirken kolunuzda belli noktalarda acı hissediyormusunuz.ben kol altı içi yaptırırken kolumdada acı yanma hissediyorum bide bo sefer kolumda lol altına yakın bölgede bir sürü kılcal damarım yüzeye çıkmış durumda sizdede oldumu ben ne yapabilirim

merhaba arkadaşlar avrupa yakasında bildiğiniz gerçekten işini iyi yapan bir iğneli epilasyon merkezi biliyor musunuz msj atamıyorum buraya yazarsanız sevinirim.

Lazerden incelen ve arta kalanlar tumuyle bitti benim.ne kadar ince ve dokunulmamis olursa, o kadar cabuk bitiyor zaten. Kokunu nasil gordugunu ise hic merak etmedim.onlarin isleri bu zaten deglmi.? Buyutec kullaniyorlar ayrica.kolay gelsin.

Herkese selam,
işkence gibi, zaten işlem genelde 1,5 saat falan sürüyor ben bayılacak gibi oluyorum. sonra da kuş gibi hafiflemiş oluyorum. emla falan yalan yani, imkanım olsa narkoz bile yiyebilirim.:))

Risus yaa yorumuna bayıldım:))))) Accaip güldüm. Narkoz bile yerim demişsin ya:))) Hahaaaaayyyt Ya bu arada şaka bi yana benim de kıl köklerim açık renk olduğu için lazeri yapan doktor tamamne bitmez ama azalır dedi. Dün sakaryada bi tane iğneli yapan biyer buldum SİBELLA diye bir yer. Orayı deneyeceğim. Yüzden başlamak istiyorum ama tırsıyorum ya. ya iz kalırsa

plumgoat valla benim canım feci acıyor, kuru bir cildim olduğu için olabilir, iğne girerken zorlanıyor çünkü, o yüzden razıyım narkoza:))
yüz biraz riskli ama benim gittiğim yerde yüz bölgesine epilasyon için gelen çok var. önce küçük bir bölgede deneyebilirsin, çene latı falan gibi, leke kalmaz ise devam edersin.

Evet dediğin gibi yapmak mantıklı. Bakalım nasıl olcak. Sonucu yazarım ben de. Bi de şu xylocain denen spreyi bulabilirsem onu kullanabilirim. Yaptıracağım uzmana bi danışayım bakalım.
Sana da kolay gelsin valla zor iş bu kıl tüy işleri hep acılı.

merhaba kızlar,daha önce bıyık ve çene için lazere gittim.sonra aynı yerde 5-6 seans iğneliyle toparlattım.ilk seferlerinde hiç problem yoktu.sadece ufak kızarıklıklar

oluyordu.son gittiğimde,yapan kişi değişmişti.kabuklanmalar oldu ve 10 gün sonra döküldü.şükür ki bariz bir iz kalmadı.çünkü çok dikkat ettim.kesinlikle kaşımadım ve devamlı

bepanthen sürdüm.

ama son bir kaç aydır tekrar beyaz tüyler çıkmaya başladı.ve baya çoğaldı.ben de araştırdım,bakırköy doruk güzellikten randevu aldım.ama burada okuduğum bir arkadaşın yorumu,

kafamı karıştırdı.zaten telefonla randevu alırken,internette çok övülen bayanın (soyadı gümüş)yapmasını istediğimi söyledim.fakat telefonda ki bayan 3 arkadaşımız var onlardan birine

yazdım sizi dedi ve ( kısa kes der gibi)diğer telefonda müşteriyi bekletiyorum sizin yüzünüzden hadi görüşürüz diyerek telefonu kapattı.

şimdi soruyorum:benim işlemi yapacak kişiyi seçme hakkım yok mu?sonuçta ilk defa gideceğim.kimseyi tanımıyorum.nette sadece o bayanın ismi yazılmış ve çok tecrübeli olduğu

söylenmiş.haliyle ben de onu istediğimi söyledim.ama sanırım eski müşteriler o bayana randevu alabiliyor.ilk defa gidenlerse,ne çıkarsa bahtına...

Buyuk isletmeler tamamen ticari calisiyorlar.onlar icin, siz olmazsaniz baskasi....keske isini iyi yapan bir uzman bulup, onunla calissaydiniz.en ufak biside, karsinizda sirket degil, uzmaniniz olurdu.

Buyuk isletmeler tamamen ticari calisiyorlar.onlar icin, siz olmazsaniz baskasi....keske isini iyi yapan bir uzman bulup, onunla calissaydiniz.en ufak biside, karsinizda sirket degil, uzmaniniz olurdu.

randevuyu iptal ettim zaten.yani benim istedğim uzman yapmıycaksa niye dakikasına 2 lira vereyim.nihayetinde,işlemi yapacak olan kişidir,merkez değil.
peki sizin önerebileceğiniz,avrupa yakasında bir yer var mı?

herkese selam..
arkadaşlar igneli epilasyon sonrası guneşlenen var mı aranızda..yani 2-3 hafta sonra falan..
ben gobegime yaptırıyorum.3 hafta gecti son seansımın ustunden.kabuk yok ama kucuk kırmızı-kahverengi noktalar var.
benim durumumda olup da guneşlenen arkadaşlar varsa sonuclarını bildirebilir mi? 2 hafta sonra tatile gidecegim.

randevuyu iptal ettim zaten.yani benim istedğim uzman yapmıycaksa niye dakikasına 2 lira vereyim.nihayetinde,işlemi yapacak olan kişidir,merkez değil.
peki sizin önerebileceğiniz,avrupa yakasında bir yer var mı?

bu tarafta zeynep hanim iyi diye biliyorum.gerci anadolu yakasina geciyorum ben epilasyon icin.bu platformda, avrupa yakasi diye bir baslik var.ordan bulabilirsiniz zeynep hanimi.kolay gelsin.

arkadaşlar sorum kaynamasın bi onceki sayfada. bilgisi, tecrubesi olan cevap versin lutfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…