İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Caddede beyhan kurtuluşun güzellik salonunda yaptırıyorum en son sistem bir cihaz kullanıyor emla uyuşturucu kremini süremeden epilasyon yaptıramayan ben sürmeden bile rahatlıkla iğneli epilasyon yaptırabiliyorum.Çok az acıyor ve sadece iğneli kılda kesin çözüm..Ve hiç kabuklanma yapmadı bende, tavsiye ederim.

Merhabalar,
Siteye yeni üye oldum hemen aklıma takılan soruları sormak istiyorum iğneli epilosyın hakkında,
Ben 3 aydır iğneli epilasyon yaptırıyorum çene bölgeme fakat çene bölgemde sivilceler oluşmaya başladı,yaptıran arkadaşlarda da böyle sorun oldu mu acaba?

Bende siteye yeni üye oldum ve herkesin lazer epilasyonu övmesine karşın ben yengemi ( kendisi epilasyon yaptı yıllarca) dinledim ve iğneli yaptırdım.Çenemde çok vardı şuan bitti yok , yaptırırken sivilce falan çıkmadı bende .Çok mennum kaldım ben.

bugun ben şışlıde yaptırdım daha oncede bakırkoy doruk guzellık merkezınde yaptırmıştım bugun gıttığım yerle diğer yerın arasında ucurum var 8 dk yuz bolgemı yaptılar diğer yer 75 dk yapmıştı para olarakta yarı yarıya duştu demek ıstedığım ıyı araştırın aletler hep aynı sadece herkez ayrı övuyor kımıde övduğunu sanıyor

fiyat paylaşırsan mutlu oluruz

bende şuan yaptırıyorum bıyık bölgesine acaip canım acıyo ayrıca iz kaldı valla sonra bi krem kullndırdı şimdi yavaş yavaş gitmeye başladı ama aynı bölgeye 3 kez yaptırdım hala kıllar var kaç kere aynı yere yapılcak bilmiyorum yarıca bende hiç uzun kıl yoktu şimdi 3 tane kıl çok uzadı ya bilmiyorum etki yapıyo sanırım diger kıllarada.inş. sonuç kötü olmaz ayrıca dak.sı2tl siz ne kadara yaptırıyorsunuz

Merhaba,bu konuyu doktoruna sordun mu?ne söyledi?bende aknetrent kullanıyorum ve iğneli epilasyon düşünüyorum.Bir sakıncası var mı merak ediyorum.

fiyat paylaşırsan mutlu oluruz
Türkiyede 2 yerde varmış bu cihaz diğer yerde saatini 280 alıyorlarmış, beyhan abla saatini 150 civarında alıyor ama yinede görüşüp fiyat almak lazım.Akrabamın tanıdığı olduğu için bana farklı fiyat aldı ama belkide sizede yardımcı olur.

Merhaba,bu konuyu doktoruna sordun mu?ne söyledi?bende aknetrent kullanıyorum ve iğneli epilasyon düşünüyorum.Bir sakıncası var mı merak ediyorum.

benim gişttiğim uzman bu tip tedavide olanlara yapmıyordu.çünkü ciltte incelme oluyormuş. tedaviden sonra başlıyordu.

kızlar bende lazer maduruyorum:26:

handan hanımın burada çok lafı geçiyor da
peki bu kadar talebi nasıl karşılıyor? aklıma
bu takıldı benim..:44: yani buradan hareketle pek çok müşterisi
olmalı..yoğun bir çene için ortalama seans süresi ne kadar?

ben artık 5 ayda 1 gidiyorum handan hanıma ama bu kadar talebi nasıl karşıladığını sormak aklıma gelmedi
ortalama seansı uzmana sormalısınız burdaki kişiler kendi çenelerine göre cevap vereceklerdir.
kolay gelsin sizede....

ne güzel geçmiş olsun size...

şuan hayal gibi geliyor 5 ayda bir bana..haftada bir kaç kere elimden ip ve cımbız düşmediğini düşünürsekk..:26:

Son düzenleyen: Moderatör:
benim gişttiğim uzman bu tip tedavide olanlara yapmıyordu.çünkü ciltte incelme oluyormuş. tedaviden sonra başlıyordu.
bende tedaviden 1 ay sonra başlayacağım.1 ay sonra başlamak zorundayım birde.bekleme şansım yok.1 ay sonra ilaç vücuttan atılıyormuş.doktora danıştım.bana iğneli epilasyona hiç başlamamamı söyledi.yüzünde izler kalır yazık edersin dedi.lazere git dedi.lazere git dyince doktorun bu konu hakkında çok bilgi sahibi olmadığını anladım.ne yapacağımı bilemedim.

lazer yüzde tetikleme yapıyor malesef canım.vücut için kesinlikle lazer (eğer ten ve kıl rengin uygunsa) ama yüz için iğneliden başka çare yok.uzmanın iyiyse sorun olmuyor hiç dert etme.

1 ay sonra değil,yaz bitiminde başla bence.güneşten korunmak için çok sıkıntı çekersin.

nerede yaptırdınız acabaa? :)

size özel msj attım. burdan ya da özelden bu merkezle ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz? :)

size özel msj attım. burdan ya da özelden bu merkezle ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz? :)

kızlar bende iğneli yaptırmayı düşünüyorum sarısın oldugum için dier lazer yöntemleri pek etkili olmucagnı söylüolar ama bu iğneliyi genelde küçük bölgelere yaptırıolarmış ben tüm bacak istiyorum sizce nekadar sürer tüylerin tamamen bitmesi?

eski gittiğin yer 75 dakkadamı yapmıştı yuh yaa bende tüm bacak istiyorum sence tahmini nekadar sürer bu yeni yaptırdıgın yere? ben sarısın oldugum için kesin çözümmü sizce??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…