İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

merhaba kızlar.

ben yaklaşık 9 aydır yüzümü sir ağdayla aldırıyorum ve aldırdığım ilk günden itibaren bioder kullanıyorum.ilk başlarda gayet güzeldi aldırdıktan sonra çok belli olmuyodu çıkanlar.ama şu son 2 3 aydır aldırdıktan sonra yüzümde inanılmıcak şekilde sivilcelenme oldu öyle böyle değil ama yani.ve ben ilk zamanlarda bu sivilcelerle oynadığım için sanırım iz kaldı.şimdi ise çıkan tüyler çok ince ama siyah ve uzun 3 4 tanede kalın olan var.ama inceler bile beni çok rahatsız ediyo.insanlarla konuşamıyorum resmen mutluluğuma engel oluyo bu tüyler başka bişey düşünemiyorum.geçen ay ütüleme epilasyon denedim bir seans orda kadın benim tüylerimi o aletin görmeyeceğini söledi.bende daha gtmedim.her gördüğüm kişi bana yüzüne ne oldu diye soruyor.mağazada bile soranlar oluyo sivilcelerden dolayı.dicem oki eğer yüzünüzü hiç ellmediyseniz kesinlikle bişey yapmayın.sonra çok pişman olursunuz.ama eğer çokta rahatsız ediyorsa iğneli epilasyon yaptırın hiç bişey yaptırmadan.şimdi benim tüylerim ince ama siyah bana iğneli epilasyon olurmu bilmiyorum.ama yaptırmayı çok istiyorum ve iyi güvenilir bi yer arıyorum.iğneli epilasyon yaptıran br tanıdığım var yüzüne hemde uzun yıllar önce.çok memnun ve tavsiye ediyo.ilk zamanlarda biraz alerji olmuştu ama şimdi çok memnunum diyor.onun gittiği yere gidemiyorum çünkü il dışında.şimdi bende güvenilecek bi yer arıyorum kızlar.ve artık bu konudan çok bunaldımm mutlu olmak istiyorumm

kalın da olsa, ince ve uzun da olsa sonuç alırsınız üzülmeyin. sadece işinin ehli birini bulmanız gerekiyor o kadar.

o zaman bi terslik var, aksine batıkara iyi gelir cunku. batık yaratmaz.

Ya evet benim bildigimde oyle yani batiklara iyi geliyor igneli epilasyon ama bende barik sorunu yaratti yuzumde birde sordum bana killar inceldigi icin deriyi delip cikamiyor dendi

Mrb Croiselle

Acaba Çorluda iğneli epilasyon yaptırdığın yerin adresini verebilirmisin.
Yazarsan çok minettar olurum.

lunıc merhaba ben kızıltoprakta bır yere gıdıyordum ama randevu sıstemı cok kısıtlıydı cok gec gun verebılıyordu ve de 1 haftada bır gıdıyordum yanı hemen cıkıyordu hıc memnun degılım yüz bölgem için gıdıyorum yanı anlayacagın cok acıl cemıle hanımın telefon ve adresıne ıhtıyacım var umarım bugun forumu zıyaret edersın ... sımdıden tesekkurler

melıke merhaba bana ozelden telefonunu atabılır mısın ben bı turlu bulamıyorum ve cok acıl lazım yuz bolgesı cunku acılen gıtmem gerek kızıltoprakda gul hanıma gıdıyordum ama hıc bır faydasını gormedım 1 hafta bır gıdıyordum ama hep aynı cıkıyordu umarım cemıle hanımdan ben de memnun kalırım tabı telefonu numarasını bulabılırsem

iğneli epilasyon lazer epilasyondan dahamı iyidir 6 aydır lazer epilasyona gidiyorum gözle görülür bi değişiklik yok

iğneli epilasyon lazer epilasyondan dahamı iyidir 6 aydır lazer epilasyona gidiyorum gözle görülür bi değişiklik yok

selam aaasss,
ikisi arasındaki farkı sorucak olursan iğneli epilasyon kesin çözümdür, kendi deneyimimle bunu söyleyebilirim.ama lazerinde şöyle bi güzelliği var kılların kabasını azaltıyo ve inceltiyo.6 aydır lazere gitmek daha kısa bi süre çünkü seans aralıkları 2 ay diye düşüncek olursak 3 kez gitmişsin ve lazerde değişiklik görebilmek için en az 6 seansı gözden çıkarmak gerekiyo.lazer tam bitirmediği için kalan tüyleri iğneli epilasyonla bitirmek kaçınılmaz oluyo.umarım yardımım olmuştur

kime yaptırıyorsunuz siz iğneli??

cnm ne zmandır gidiyorsun iğneli epilasyona.bende c.tesi için gün aldım doruk güzellik salonundan memnunmusun

canım benim bir yıl kadar oldu ama ben istanbul dısında okudugum ve yazları yaptıramadıgım icin istanbula gittikce yaptırıyodum.bacak ve koltukaltı icin gidiyorum igneli epilasyona ve su ana kadar bi sorunla karsılasmadım.sadece bölge genis oldugu icin bacak ve koltukaltı arasında kabukların düsme süresi arasında bi fark oluyo onun dısında bi sıkıntı yok.umarım sen de memnun kalırsın ve tüylerimizden sonsuza dek kurtuluruz

saol cnm inş ya şuan tek isteğim bu inan.iğne ücreti alıyorlarmı cnm bide altın iğnemi kullanıyorlar gümüş iğnemi

igneli epilasyon icin nisantasi, sisli, levent taraflarinda tavsiye edebileceginiz memnun kaldiginiz birileri var mi?

cok tesekkurler

huri hanımın numarasını rica etsem özelden yazar mısın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…