İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

bacakta kabuklar 1 ay sonra dökülüyor yakılmış kıl ise iki ay sonra çıkıyor yani bacağa 2 ayda bir çalışılıyor

Merhaba arkadaşlar,

Ben lazer epilasyon sonrası kolaltı ve alt bacak bölgeme iğneli epilasyona başladım. Hepsi toplam 80 dakika sürdü. Lazer ile çok incelip azaldılar. Ancak 2. uygulama için 20 gün sonra dndi. Lazerde bu süre 2 aydı. 20 gün sonra tüyler çıkıyor mu ?

slm adser
lazerde seans aralarının 2 ay olması sanırım lazerden sonra tüylerin çıkıp dökülüp daha sonra tekrar çıkmasının biraz zaman alması.iğnelide öyle bir durum olmuyo.umarım yardımcı olabilmişimdir :)

meraba kızlarr ense bölgeme iğneli epilasypn yaptırmayı düşünüyorum ancak kararsızım kararsızlığım

omurilik soğanının enseye yakın olması ve enseden önemli derece sinir geçmesi acaba bunlara zararı olur mu???

ayrıca 5-10 yıl önce yaptırıp bi zarar gören var mı yardımcı olursanız çok sevinirim..

ben dün oldum ama merak ettiğim bişey var uyustrucu yaptı acı hissetmedim ama kılların çekildiğini hissetmememiz gerek dimi? sadece küçük bi batma hissettim bazen bilmiyorum çekilme miydi neydi tecrübesi olanlar yardım edebilir mi anlamadım doğru mu işlem yapılmıs bana:S

Arkadaşlar Etiler'de Epibeauty diye bi yer duydum bugün uzun zamandır iğneli yapan bir merkezmiş sanırım. Burayla ilgili bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim:)

1.75 miii:KK19:
göztepede handan hanıma gidiyoruz .bir çoğumuzun bitti bile .
ve dakikası 1 tl. sadece .eğer uzun işimiz varsa ,toplamdan bile indirim yapıyor. iz yok...çekerken acı yok...ve kazıklanmak yok..teşekkürler:KK9::KK16:

numarasını özelden mesaj atabilir misiniz?

bazen şaşırıyorum gerçekten daha 1 ay geçmeden iğneli epilasyondan leke kaldı diye panik paniğe doktor arıyorlar:)) iğneli epilasyon yapan kişi sizi uyarmıyor mu yüz bölgenizde kabuklar oluşacak 15 gün sonra düşecek hafif pembelikler oluşacak sonra onlarda en fazla 6 ay- 1 yıl arasında tamamen kaybolacak ve temiz bir cildiniz olacak diye..korkmayın iğneliden kabuklar en fazla 1 ay rahatsız edecek sonra tüylerinizin azaldığını görünce mutlu olacaksınız çektiğiniz acıya ve 1 ay kabuklu dolaşmanıza değecek. bacak ve kollarda 1 ay sonra düşüyor kabuklar. ayrıca kabuksuz epilasyon kandırmaca ve süre uzatmaca resmen. lazer epilasyon ise yüz ve kol bölgesini çoğaltıyor bunlar kesin ve net bilgiler hatta doktor yapsa bile farketmez. lazer epilasyonda tamam bitti dediğiniz tüyler 2, 3 seneye kalmaz alttan alttan fışkırıyor. işi iyi bilen, sertifikası sadece epilasyon üzerine olan kişileri tercih edelim bence:emir_bebek:. bayan kuaförlerini falan değil.. umutsuz olmayın tüylerin çaresi iğneli epilasyon... sağlıcakla kalın...

kızlar bende gdiyorum iğneli epilasyna.yüz bölgeme.geçen sene yaz başıydı sanırım başlamam.favorilerim ve çene altımda çok yoğundu.şimdi favorilerimde tek tük çıkıyor.aynısı çenem içinde geçerli.ama sakın dört beş seansta iğneli epilasyonda bitmesini beklemeyin.genelde böle uzun sürüyor.sadece gittiğiniz yerin uzamn olup olmadığını tüylerinizin azalmasından anlayabilirsiniz.lazer kadar kısa sürmesini sakın umut etmeyin.ben iki üç sene önce bitmiyor deyip bırakmıştım ama iğneliden daha başka bir çare yok yüz bölgesi için.

Arastırdım buldum snunda özel mesaj hakkım henüz yok hangi merkezi tercih ettiniz ve memnun kaldınız mı acaba?

Arastırdım buldum snunda özel mesaj hakkım henüz yok hangi merkezi tercih ettiniz ve memnun kaldınız mı acaba?

bende ilk olarak çene bölgesi için gideceğim fakat nereye gideceğimi bilmiyorum, bulduğun yer izmitin neresinde papatya? cevap bekliyorum acil olarak..dejavu iyi bir yer gibi ama yaptıran var mı acaba??

bende ilk olarak çene bölgesi için gideceğim fakat nereye gideceğimi bilmiyorum, bulduğun yer izmitin neresinde papatya? cevap bekliyorum acil olarak..dejavu iyi bir yer gibi ama yaptıran var mı acaba??

ben arkadasın mesajını arastırdım buldum demiştim ama profil bilgilerine bakmayınca istanbul sanmıstım onu yani ona sorsan daha doğru olucak

ben yüzüme önce lazer yaptırdım,lazerin etki etmeyeği kıllara da iğneli epilasyon yaptırıyorum,gayet memnunum,şu anda genital bölge,bıyık ve koltuk altına da lazer yaptırıyorum. lazerin cinsine göre acı değişir. yüzüme yaptırdığım lazer canımı çok az yakıyodu ama ona da 15 seans gidip çok para vermek gerekiyordu,şimdiki gittiğim lazer daha çok acıtıyor ama çok daha etkili. özellikle kalın kıllarda gayet etkili. bacaklara lazerde 800 diyorlar,keşke istanbulda,ankarada olsaydım tüm vucudu 600e yapan kampanyaları var oraların.bıyıklara iğneli epilasyonu doktorlar da önermiyor,o yüzden 3 ayda bir 30ytlye lazer yaptırıyorum,kılları ince olduğundan çok etki etmiyor ama en azından 3 ay boyunca rahat geziyorum. kararlıyım,kaş,saç ve kirpik dışındaki kılları yok edicem :))) kaşlarınız inceyse aldırmanızı öneririm,kaş modası değişiyor sürekli,kılların geç çıkmasını istiyorsanız bioder sürebilirsiniz kaşlarınıza çok değdirmeden,etrafına sürebilirsiniz. lazer ve iğneli yaptırırken sakın boder vb ürünler kullanmayın o bölgelere.

forum kıldan sorumlu bakanı

tutuklu :)

tutuklu çok olmuş yorum yapalı fakat hangi lazer makinesinden fayda gördün söylersen çok memnun olurum...

Ya kizlar bende yuzume igneli epilasyon yaptiriyorum yaklasik 5 ay oldu cok fazla bir degisim yok sanki ama zaten uzun zaman alirmis yuz bolgesi benim sorunum kil donmesi oluyor ya bu normalmi yaa sordum yapan kadina killar inceliyor cikmakts zorlaniyordur dedi ama donenler oyle cok ince degill bilen varsa yardim etsinn

Ya kizlar bende yuzume igneli epilasyon yaptiriyorum yaklasik 5 ay oldu cok fazla bir degisim yok sanki ama zaten uzun zaman alirmis yuz bolgesi benim sorunum kil donmesi oluyor ya bu normalmi yaa sordum yapan kadina killar inceliyor cikmakts zorlaniyordur dedi ama donenler oyle cok ince degill bilen varsa yardim etsinn

5 ayda farkedilir bi azalma olması gerekiyordu, benim 8 -9 ay oldu, %80 bitti diyebilirim.
kıl donmesi dedigin nasıl oluyor? yani yuzunde şişlik mi oluşuyor kıl cıkamadıgı icin?

bazen şaşırıyorum gerçekten daha 1 ay geçmeden iğneli epilasyondan leke kaldı diye panik paniğe doktor arıyorlar:)) iğneli epilasyon yapan kişi sizi uyarmıyor mu yüz bölgenizde kabuklar oluşacak 15 gün sonra düşecek hafif pembelikler oluşacak sonra onlarda en fazla 6 ay- 1 yıl arasında tamamen kaybolacak ve temiz bir cildiniz olacak diye..korkmayın iğneliden kabuklar en fazla 1 ay rahatsız edecek sonra tüylerinizin azaldığını görünce mutlu olacaksınız çektiğiniz acıya ve 1 ay kabuklu dolaşmanıza değecek. bacak ve kollarda 1 ay sonra düşüyor kabuklar. ayrıca kabuksuz epilasyon kandırmaca ve süre uzatmaca resmen. lazer epilasyon ise yüz ve kol bölgesini çoğaltıyor bunlar kesin ve net bilgiler hatta doktor yapsa bile farketmez. lazer epilasyonda tamam bitti dediğiniz tüyler 2, 3 seneye kalmaz alttan alttan fışkırıyor. işi iyi bilen, sertifikası sadece epilasyon üzerine olan kişileri tercih edelim bence:emir_bebek:. bayan kuaförlerini falan değil.. umutsuz olmayın tüylerin çaresi iğneli epilasyon... sağlıcakla kalın...

Ya ama flame,bak benim 6 ayı da geçti hep iz duruyo kalçam,düzenli olarak madecassol ve bepanthen kullandım, Yapan kadın da geçiceğini söyledi ama sanki izler derinlerde kalmış gibi duruyo.Korkum ondan,Şimdi yaz geliyo bu izler geçmiyo,Daha da kötüsü evlilik durumum var =(

Valla oyle cok bir degisim yok hatta bazen umutsuzluga kapiliyorum sislik olmuyorda kil cikamiyor batik gibi yanii

Ya ama flame,bak benim 6 ayı da geçti hep iz duruyo kalçam,düzenli olarak madecassol ve bepanthen kullandım, Yapan kadın da geçiceğini söyledi ama sanki izler derinlerde kalmış gibi duruyo.Korkum ondan,Şimdi yaz geliyo bu izler geçmiyo,Daha da kötüsü evlilik durumum var =(

jelly kime yaptırmıştın sen?

X