İftiraya uğramak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olanı sizlere anlatıyorum velilerin gözüne sokmuyorum ki? Ayrıca elbette insan emek verdiğinde karşılında en azından bir saygı bekliyor. Bunu söylememin nesinden rahatsız oldunuz anlamadım

Olanı sizlere anlatıyorum velilerin gözüne sokmuyorum ki? Ayrıca elbette insan emek verdiğinde karşılığında en azından bir saygı bekliyor. Bunu söylememin nesinden rahatsız oldunuz anlamadım.

Olanı sizlere anlatıyorum velilerin gözüne sokmuyorum ki? Ayrıca elbette insan emek verdiğinde karşılında en azından bir saygı bekliyor. Bunu söylememin nesinden rahatsız oldunuz anlamadım
Bunu burda söylüyorsanız velilerden birine de söyleyebilirsiniz pekala. Kendi isteğinizle yaptığınız bir şeyden karşılık bekleyemezsiniz. Sıralarla ilgili meseleyi hallettiğinizde teşekkür etmediler mi?

Yapmadığım şeyden ötürü neden varsayımda bulunarak beni itham etmeye çalışıyorsunuz? Yoksa bizim sınıftaki o sıkıntılı velilerden biri misiniz?

Yapmadığım şeyden ötürü neden varsayımda bulunarak beni itham etmeye çalışıyorsunuz? Yoksa bizim sınıftaki o sıkıntılı velilerden biri misiniz?
Sizi itham etmiyorum, söylediniz demiyorum, söyleyebilirsiniz diyorum. Yoksa siz paranoya mı yapıyorsunyz?

Şahsi fikrim çok boş beleş saçma bir olay yani bu kadar takılacak ne vardı ? Ayrıca niye gidip öğretmene öğretmenim sizsiz olmaz vs çekiyosunuz gayet öğretmensiz olur yani sizin o sohbette ne işiniz var çözemedim

Tamam siz bir gün böyle bir durum yaşadığınızda takılmazsınız ben hassas bir insanım ve takılıyorum? Ayrıca o sohbette ne işim olduğunu yazdım. Sizsiz olmaz çekmedim kendinizin insanlara gösterdiğiniz tavırlarla karıştırmayın. Katılayacak olmasına gönlüm razı gelmedi sizin düşündüğünüzün çok aksine.

Hepsini okuyamadım . Ne demek sınıfın yükünü sınıf annesi alıyor. Sınıfta ne yük varki çocuklar okula gidip gelmiykr mu? Bu ne saćmalıknyahu ben utand8m herkes adına

Hepsini okuyamadım . Ne demek sınıfın yükünü sınıf annesi alıyor. Sınıfta ne yük varki çocuklar okula gidip gelmiykr mu? Bu ne saćmalıknyahu ben utand8m herkes adına
Eğitim hayatı sadece sınıfa git gelden ibaret değil ya hani. Her hafta en az bir tane etkinlik oluyor ve bu etkinliklerin hiçbirinin organizasyonunu öğretmen yapmıyor. Sınıfta bu görevi 2 kişi üstlendik en çok demiyorum sadece biz emek verdik. Bunun söylemesi bile irrite ediyor çok enteresan.

Aynısıni yazacaktım altı üstü okula giden 8 yaşındaki bebeler için ydtiskinler birbirine giriyor ne aptalxa işlerToplum IQsu git gide düşüyor

İyi o zaman oturup evde gereksiz şeylere takmaya devam edin ne diyim
Destek almaya mı açtınız tarafsız yorum mu ?
Ben insanlara olan tavrımla karıştırıyorum ama sandığınız anlamda değil biri gelmek istemiyorsa öyle uygun gördüyse öyledir gereksiz ısrarın anlamı yok yaptığınız şey saçma gönlünüz niye razı gelmedi yani gelse ne gelmese ne insanlara bu kadar anlam yüklemeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…