İftiraya uğradım hazmedemiyorum

Ben olsam onunla da konuşmazdım. Sonuçta bunu yapanın kim olduğu belli değil hala. Siz de ondan haber alabilmek için konuşmuşsunuz gibi geldi bana. Bitirmek böyle birşey değil. Hala belasını buldu mu yoksa mutlular mı falan diye başkalrıyla onun dedikodusunu yapıyorsanız unutamamışsınız.

ortagı neden sizi dertlesmeye arıyor ki

Bunu yapan seninki olmasın. Hem ayrılmak için bahane hemde eski sevgili ile yeniden iletişime geçme yani bir taşla 2 kuş

Bunu yapan seninki olmasın. Hem ayrılmak için bahane hemde eski sevgili ile yeniden iletişime geçme yani bir taşla 2 kuş
Banada öyle geldi açıkçası. İnsan hiç yeni sevgilim ne diye eski sevgilime mesaj atsın, bu işte bir iş var demezmi? Adam hiç normal bir adam değil bence.

Ortağı ondan bağımsız arkadaşım zaten ben adını anmamaya yemin etmiştim geldin mi bahanesiyle aramış sonra içi çok dolu olduğu için dertleşmek istedi. Ne olursa olsun bu süreçte yanımda durabilen bana güvenen kişiydi bunu es geçemem. Haber almak istesem çok daha fazla kanal var tam tersi haber almamak için kaçtım herşeyden bir ay yapardım tatili her sene bu sene iki aydan fazla yaptım. Canım yanmadı diyemem kolay oldu da diyemem ama en azından bağimi kopardım teşekkür ederim yorumunza

Vay be Allah korusun ne değişik insnalar

Bu durumda o kadın birine yaptırmış gibi

Hesabın adını bilmesende savcılığa ver zaten bilişim adını vs bulur bence

Belkıde sevgılınız yaptı. Başka türlü ayrılamıyordu sizden. Çok ıyı oldugunuz ıcın sızdende ayrılamıyor. Bu olabılır.
2. Sı kadın olabılır.

Bence sevgılınız yaptı. Kadını bul tamam mı kadından adresı işte düzgünce konuşmakmıste. Yada eskı sevgılı ile sevgılınız plan kurdu. Git savcılıgs sıkayette bulun. Bak nasıl cıkarıolar. kKemdınden emınsen yap bunu. Ama adam adam olsa arkanda durur

Belkıde sevgılınız yaptı. Başka türlü ayrılamıyordu sizden. Çok ıyı oldugunuz ıcın sızdende ayrılamıyor. Bu olabılır.
2. Sı kadın olabılır.
Bütün ihtimalleri ben de düşünüyorum ama keşke böyle bir oyun yerine istemiyorum deseydi ben çok gururluyum asla devam etmezdim böyle bir saçmalığa gerek kalmazdı. Kadın zaten tam psikopat halen heryerden deli gibi beni stalkliyo napacaksa

Malesef adam adam değil kendimden emin de olsam tek bişey yapmiycam Allah versin belalarini ki vermiş de zaten. O kadın ortağı gelince bile kendimi öldürcem diyorsa beni görse delirir ben öğretmenim rezilliğe ne gerek var alsın onun olsun sevgilisi benden uzak dursunlar yeter. Ben kendi dünyama döndüm hayatıma kızıma işime aileme

Adam sana güvenmiyor bir kere ne ayilip bayılıyorsun bir adam için.
Neden yapsınlar ki böyle birşeyi oda var.
Bana çok inandırıcı gelmedi kusura bakma
Savcılığa basvur o zaman benim adıma msjlar yaziliyor diye kendini akla.

Ortağı ise ortak iş yerleri değil mi ? Adam istese kadını oradan kovar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…