Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Diskalifiye olmadı:KK66:
Kendi geri çekilmişti.O sıra tartışma ve olaylar çok fazlaydı.Yarışmaya uygun çıkartılan tüm tarifler.Tarif sahipleri bilgisi dahilinde yarışmaya eklendi.Hatta diskalifiye edilen uygun olmayan bir tarif oylamaya katılamadı.O tarifin hiçbir eksiği yok.Bu sebeple diskalifiye olması gibi bir neden yok:KK66:
evet önce geri çekilmek istediğini söyledi sonra da kazen diskalifiye oldu diye yazdı

evet önce geri çekilmek istediğini söyledi sonra da kazen diskalifiye oldu diye yazdı
Ortam çok gergindi:KK66:
Öyle uygun görüp yazdı fakat bir emek var.Konuda yarışmaya uygun.Tarif sahibi katılmak istedikten sonra sorun görülmedi.
Bunu neden sorguladınız onu pek anlamadım.

Diskalifiye olmadı:KK66:
Kendi geri çekilmişti.O sıra tartışma ve olaylar çok fazlaydı.Yarışmaya uygun çıkartılan tüm tarifler.Tarif sahipleri bilgisi dahilinde yarışmaya eklendi.Diskalifiye edilen uygun olmayan bir tarif oylamaya katılamadı.Bahsettiğiniz tarifin hiçbir eksiği yok.Bu sebeple diskalifiye olması gibi bir neden yok:KK66:
Screenshot_2017-06-28-23-22-45~2.jpg
Nevreste hanim arkadas yarismadan cekilmedi...yonetici tarafindan diskalifiye edildi..

Screenshot_20170628-232606.png

M Mitsuomi bu konuyu da sorgular misin? Zira masada hala künefe yok...
Demek ki yöneticiler tarafından ramazan sofrası olması sebebi ile insiyatif kullanılmış, ben böyle düşünmeyi seçtim :KK66:

X