Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Tamam kuzum sen bilirsin ama adem cikacak zaten Allahin izniyle.bide ogeday sampiyon oluyormus cok konu oldu ogeday araba alamadi şöyle böyle yapamadı diye.onunda hakki tabi ama ne bilim iste
Ben ilhan mansizin oyunun çok yüksek olacağını düşünüyordum sunucu bile onu tutuyordu yarışmalarda:) ama ogeday onu eleyince ogedaydan beklentim arttı..

Survivor hangi kanalda onu bile bilmiyorum
Tv8

Olabilir canım
Ben de tuzsuz yapıyorum,eşim tuzlu seviyor.Bir türlü anlaşamıyoruz
Bende tuzlu severdim

Tamam kuzum sen bilirsin ama adem cikacak zaten Allahin izniyle.bide ogeday sampiyon oluyormus cok konu oldu ogeday araba alamadi şöyle böyle yapamadı diye.onunda hakki tabi ama ne bilim iste
Kim alma demiş, alsaymis kitlesi yok beya

Ben ilhan mansizin oyunun çok yüksek olacağını düşünüyordum sunucu bile onu tutuyordu yarışmalarda:) ama ogeday onu eleyince ogedaydan beklentim arttı..
Var bu işte şike, oge ilhani zor geçer, herşey ortada

Sonradan dank etti bize de
Benim annem ve babam kendimi bildim bileli hastalar.Bu sebeple yemeklerimiz hep tuzsuz,yağsız,kızartma olmadan vs yapılıyordu.Ben de öyle alıştım galiba.Birde çocuk olunca sağlıklı beslenmek istiyoruz.Tabi arada kaçamaklar olsada hep sağlıklı besleniyoruz diye düşünüyorum..Kızartmayı bile fırında yapıyorum

Kız nevroş kızartma dedin de aklıma kabak kızartması geldi, tüh evde kabak yok ki yapayım akşama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…