Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Haklısın yiyip yatmak sorun oluyor:KK66:Sabah erken kalktığın için mecburen yiyip yatıyorsuno_OBen yedikten neredeyse 2-3 saat sonra yatıyorum.Bir de kahvaltı yapıyoruz.Çok fazla hamur işi yapmıyorum.Hatta 1-2 seferin dışında hiç yapmadım..
Bende kahvaltı yapıyorum 3 saat uyuyorum, bide akşam da uyuyorum 1-2 saat o_O

Evet canım 2. sınıfa geçti:KK66:
Karneler iyi kızlar takdir aldı,oğlumunda hepsi çok iyiydi:KK66:
Maşallah maşallah canım:nazar: Bizlerde görürüz o günlerini inşallah oğluşum daha 1 yaşında :) şimdiden hayallerini kuruyorum sende genç annesin galiba 3 meleğin var ne güzel :KK36: Sohbetleriniz o kdr içten ve samimi ki katılmadan edemedim :KK200:

Maşallah maşallah canım:nazar: Bizlerde görürüz o günlerini inşallah oğluşum daha 1 yaşında :) şimdiden hayallerini kuruyorum sende genç annesin galiba 3 meleğin var ne güzel :KK36: Sohbetleriniz o kdr içten ve samimi ki katılmadan edemedim :KK200:
Kız kaç yaşındasın, 26 dan küçük dersen küserim ona göre :KK53:

İnanın ben buradaki bayanları hep 30 altı filan diye düşünüyorum hep konuştuklarım o enerji pozitiflikten yazılanlardan hep hissettiklerim gerçekten ben şeyyy ııı 21 cik yaşındayım :KK22:
Kız sen hem benden 5 yaş küçük, hem evli hemde bebek sahibisin yani , kız sizin yüzünüzden evde kaldım :KK53:

Kız sen hem benden 5 yaş küçük, hem evli hemde bebek sahibisin yani , kız sizin yüzünüzden evde kaldım :KK53:
Evet canım erken büyüdüm 18 de evlendim 20de bebeğim oldu şükürler olsun Allah sana da önce hayırlı eş sonra hayırlı evlat nasip etsin isteyen herkese evde kaldım diye düşünme sakın nasibin seni bekliyordur biyerlerde mutlaka

Evet canım erken büyüdüm 18 de evlendim 20de bebeğim oldu şükürler olsun Allah sana da önce hayırlı eş sonra hayırlı evlat nasip etsin isteyen herkese evde kaldım diye düşünme sakın nasibin seni bekliyordur biyerlerde mutlaka
:KK48::KK48:
O kadar soğudum ki , kör kütük aşktan ölmem lazım evlenmek için :KK70: :KK70:

:KK48::KK48:
O kadar soğudum ki , kör kütük aşktan ölmem lazım evlenmek için :KK70: :KK70:
:) hakkında hayırlısı canım karşına çıktığında kısmetin bağlanıyor insan hiç evlilik düşünmesen bile bi bakmışın evlenmişin ben gibi yok olmaz evlenmem derken böyle oldu şükür pişman olmadım hiç bir zaman Allah karşımıza her zmn doğru iyi insanlar çıkarsın :KK66:

:) hakkında hayırlısı canım karşına çıktığında kısmetin bağlanıyor insan hiç evlilik düşünmesen bile bi bakmışın evlenmişin ben gibi yok olmaz evlenmem derken böyle oldu şükür pişman olmadım hiç bir zaman Allah karşımıza her zmn doğru iyi insanlar çıkarsın :KK66:
Kız zaten küçükmüşsün, hangi ara yok evlenmem dedin :KK8:
Benim annem 20-21 de evlenmiş, bizi evlendirmiyor yaşınız erken diye. Kendisi kv çekmiş :KK70:

Kız zaten küçükmüşsün, hangi ara yok evlenmem dedin :KK8:
Benim annem 20-21 de evlenmiş, bizi evlendirmiyor yaşınız erken diye. Kendisi kv çekmiş :KK70:
Şakasına takılan çok olurdu yok alayım seni filan diye o zamanlar öyle derdim hayat planlar yaparken başımıza gelenler demiş birisi çok doğru büyük konuşmamak gerekmiş gerçekten :) annen de haklı bi yerde şu zamanda herşey zor

Allah bağışlasın canım:nazar:Teşekkür ederiz canım fırsat buldukça sende gel katıl:KK19:Çok genç sayılmam:KK45:Evet 3 çocuğum var:KK19:

X