Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Bebegim bugun mutlaka dene haa esimi aramistim bulmus almış geliyormus tadicam ilk defa bakalım nasil bisey
İnşallah beğenirsiniz ya heyecanlandım bak :) pastaneyi beğenmezseniz direkt güllacı silip atmayın derim. Tatlı aşığı biri olarak kendi tarifimi şiddetle tavsiye ediyorum

Bugün yapamam ama yapicam once ye sen bakalim nasil.bence gul lokumu gibi birşeydir onun hafifi tabiki ayyyy cocoo acikiyorum amaa yaa diyetteyim ben bide
Canım ben gül suyu konulunca sevmiyorum, yutamıyorum bile... Kimi güllacın yufkası da çok nişastalı oluyor, tadı güzel olmuyor. Kullanılan güllaç markası da önemli tadında yani. Ramazan deyince aklıma güllaç gelir diyebilirim, çok severim

İnşallah beğenirsiniz ya heyecanlandım bak :) pastaneyi beğenmezseniz direkt güllacı silip atmayın derim. Tatlı aşığı biri olarak kendi tarifimi şiddetle tavsiye ediyorum
Geldi simdi hayatim iftardan sonra yiycem :)) ama senin tarifinide mutlaka deniycem.bende heyecan yaptim bak simdi paylasicam düşüncelerimi

Bugün yapamam ama yapicam once ye sen bakalim nasil.bence gul lokumu gibi birşeydir onun hafifi tabiki ayyyy cocoo acikiyorum amaa yaa diyetteyim ben bide
Bende diyetteyim kuzum cok ta acıktım
Geldi simdi gullac iftardan sonra yiycem bakalim düşüncelerimi paylasirim

Nanacim hem diyet hem oruc nasil oluyor canim ya. Nasil dayaniyorsun? Benim ufaklik emiyor onu bile kaldiramiyorum ben
Emme olayi farkli ya sanki emince cocuk somuruluyor gibi oluyorsun:) hep yemek istiyorsun falan:) o donmde dehset yiyicilerdendim diyet iyi ya sahurda herzamanki khvltimi ediyorum 1dilim ekmgimle aksamda corba salata yada yemeğin durumuna gore ayarliyorum.karbonhidrat az almaya çalışıyorum ama arada kaciyo tabiki.dün börek yedim mesela ama birakmak yok devam,aksamda halim olmuyo sahura yakin spor yapıyorum. Ramazani degerlndiricem kismetse fena degil ama rabbim sabrını veriyor bir sekilde.basim fln donuyo sonlara dogru beynim sulaniyo hepsi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…