Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Ee bu durumda benimde aklima bisey takildibenimde soframda mesela hepsi ayni yerde degil yani daha iftar olmadan cektigim icin ayri ayri koyup ayni masada sergiledim.yani ayni anda masada degiller sorun mu simdi bu
Şimdi ben de baktım seninkine ,senin masa da tehlikede
Ayrı ayrı masada olsa neyse de ana yemek ,çorba ayrı ayrı var,tatlın yok
Sanki masayı çaktırmadan çekmiş gibi bir hava var,bu menüye keşke hepsinin olduğu bir masa olsaydı.İnşallah kabul edilir ama bilemedim canımKazenin o mesajı bak ne yazmış;
Arkadaşlar masa düzeninde olan yemeklerin tarifi olmalı, yani 3 gün önceki çorba 5 gün sonraki tatlı kabul edilmeyecek.

Bu sebeple azami dikkat etmelisiniz....

Yani ben onu okudum ayni gun içinde yapmak muhim olan diye düşünüp bu sekilde ekledim. Toplu da yok hani cunku o masa duzenind hepsini sigdiramam diye koyup çekmedim ve hic sorun teşkil edecegi aklima gelmedi diskalifiye olursam da napalim hayirlisi allahtan

Dur bakalım belki sorun olmaz.Belki diğer masalarda da vardır bu sorun,dün yazılanlardan sonra dikkat ettim ben de.Triliçe tabağın arka planda aynı bardağın ,tabağın olduğu masada çekimi var da belki kabul edilir.

Kısmet artik :/ ayy nevreste abla gelsede bi baksa bisey dese yaa moralim bozuldu resmen

Şimdi baktım N Nana tatlıyı çayla sunum yapsam kabul olur mu demiş, Nevreste olmaz demiş ama balparmak tatlısı da semaver çayıyla sunum yapılmış,masada göremedim
Ama soylede bisey var sunum tabakları ile aynı masada cekim dahi yapsan önceden yapip yapilmadigi ayırt edilemezki yine.mesela benim tatlim koca tepside koca tepsisiylemi koysaydim masaya kotu olurdu ki.sunum da var isin icinde netice olarak bilemedim kafam karıştı iyice.bide diger diskalifiye olayiyla ayni sey degil.sofrada baska yemekler sunulmuş biri bile yoktu mesela?

Gel bakalım nereye kaçıyorsun?
Madalyanın şerefine bize bir iftar masası hazırlamadan bırakmayız
offf çok ağırlık yapıyor bu madalyon ışıltısı gözümü kamaştırıyor yaaa deynepnaz sen bilmiyorsun bu duyguyu.
ahh bu madalyon ahhh yaaa madalyon yaaa deynepnaz madalyon yaaaa

Şimdi baktım N Nana tatlıyı çayla sunum yapsam kabul olur mu demiş, Nevreste olmaz demiş ama balparmak tatlısı da semaver çayıyla sunum yapılmış,masada göremedim
Deynebim diğerinin durumu farklı , benim için sorun yok sıkıştırı veririm masanın kıyısına köşesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…