Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Canım yaptığı yemekler sofrasında olmadığı için diskalifiye oldu sanırım.bende sonradan farkettim.yaptığı tarifler masa da yoktu.açıklamasını yapmış zaten arkadas konuda
O zaman aynı konudan bahsediyoruz benimde dikkatimi çekti. Özellikle ana yemeğini aradım bulamadım. Bildiricektim demek ki müdahale edilmiş

Konu yok ki.. nasıl masada yoktu ya.. Allah Allah hiç dikkat etmedim. Ne açıklama yapmış??
Konu once kilitlendi.simdi de kaldırılmıştır.bende kendisi açıklama yazinca farkettim.yaptigi ana yemek tatli vs masada yoktu.masada baska yemekler vardi sanki.konusuna yazmis bu sabah.herkesee tesekkur etmis,yarismadan diskalifiye olabilecegini,masasina sunumlarini koymayı unuttuğunu yazmis.kismetse baska yarışmalara artik diye eklemis

O zaman aynı konudan bahsediyoruz benimde dikkatimi çekti. Özellikle ana yemeğini aradım bulamadım. Bildiricektim demek ki müdahale edilmiş
Aynen bana da masa da bi degisiklik varmis gibi gelmisti ama dikkat etmemistim pek.arkadas diyince farkettim bitanem.

Kızlar ni konu var iftara misafir diye.. ne yapsam falan diyo.. biri de internette çok güzel ayrıntılı iftar menüleri var yazmış iftar sofrasının em güzelleri kk da.. buraya yönlendirdim çok güzel tarifler var..

Bencede

Hadi biri denk gelir neyse de bizim ikiside denk gelmiş
kızım bi çizgi film izliyo lunanın bilim dünyası diye şarkısından esinlendim ben lalalalalalluna diyomuş o ama ben nanananananalunaa anladıgım için nanaluna yaptım ve hatamı bugun muzigini dinlerken farkettm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…