Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
Sağol canım,ayağım zaten ameliyatlıydı tendom koğuğu vardı,bu seferde aşil tendonda ödem ve kalınlaşma çıktı..
Geçmiş olsun,tendon kopuğu da bayağı problem oluyor.Benim oğlumda da el parmağında tendon kopması sonucu olmuştu ameliyat,bayağı uğraşmıştık.:KK51:

Geçmiş olsun,tendon kopuğu da bayağı problem oluyor.Benim oğlumda da el parmağında tendon kopması sonucu olmuştu ameliyat,bayağı uğraşmıştık.:KK51:

Oğlunada çok geçmiş olsun,tendom sıkıntılı bişey zaten,bendede bilekte koptu 4 taneymiş normalde hepsi gitmişti..
45 gün alçıda kaldı ayak bunun düşmesi var bide evde uçmuştum resmen ..

Neden bu bölume geldigimi sorgulayinca ac oldugumu anliyorum :KK70:
Topikte herkes tok evin aç kedisi oluyor :KK70:

@EmiraSalih Tebrik ederim birinciligini. :sampiyon:
Bi bana nasip olmadıya birincilik:kızgın:
Üzülme kız deynepnaz deynepnaz da olmadı daha :KK53:

Yarasın bal şeker olsun diyeyim :KK53:
Ramazanda bol bol oldu zaten ablacim:KK53::KK53:

Tam hepsini okuyamadim.
Sürpriz olacagini duymustum, bakalim şansımıza ne cikacak? :KK70:
Hamur, tatlı, yağlı şeyler olmasada bari :KK53: yazın birde kolesterol le uğraşmayalım :KK53::KK53:

Oğlunada çok geçmiş olsun,tendom sıkıntılı bişey zaten,bendede bilekte koptu 4 taneymiş normalde hepsi gitmişti..
45 gün alçıda kaldı ayak bunun düşmesi var bide evde uçmuştum resmen ..
Kaza mı atlattın ,neden o kadar zarar gördü ki,hem bilek hem ayak ?:KK64:
Bir parmak için bile 40 gün askıda kalmıştı,ayağı düşünemiyorum bile:olamaz:

Topikte herkes tok evin aç kedisi oluyor :KK70:

Üzülme kız deynepnaz deynepnaz da olmadı daha :KK53:

Ramazanda bol bol oldu zaten ablacim:KK53::KK53:

Hamur, tatlı, yağlı şeyler olmasada bari :KK53: yazın birde kolesterol le uğraşmayalım :KK53::KK53:

Ramazan ayında kilo almamak mümkünmü yani :KK53::KK53:

Kaza mı atlattın ,neden o kadar zarar gördü ki,hem bilek hem ayak ?:KK64:
Bir parmak için bile 40 gün askıda kalmıştı,ayağı düşünemiyorum bile:olamaz:

Çok eski bir olay merdivenden düşmüştüm 79 yılı filandı herhalde dr ameliyat demişti annemde korkup hayır demişti..:olamaz:..Çok sonra çıktı ağrılar dayanamayıncada ameliyat oldum işte..Tendomda 2 sene önce çıktı,fazla hareketki olunca çok yürüyünce hor kullanmışım ayağı..

Valla düşünme bile o alçılı ayakla evi viledalamaya kalkmıştım :KK70::KK70: sonuç hüsran tabi..

Valla düşünme bile o alçılı ayakla evi viledalamaya kalkmıştım
Kadın olunca ,hele de evde tek olunca kaçınılmaz oluyor.Ben de hamileyken ,doğumdan sonra rahat edemiyordum.Yapma diyorlar ama mecbur yapıyorsun ,ben yapmayayım da kim yapacak :confused:Temizlikçi de olsa 24 saat evde değil ya,Ev pis olunca ,yapılacak iş olunca insanın gözüne batıyor ,e haliyle iyileşme süreci de uzuyor böylece:olamaz:

O mesajı okuyunca ben de olmadım daha yazacaktım da ,aynı şeyi yaza yaza parmağımda tüy bitti:KK53:
Pehhhhh ben 1 sene her ay itina ile yazdım gıkım çıkmadı :KK53: yeni nesil hep böylesiniz :KK53:

Ramazan ayında kilo almamak mümkünmü yani :KK53::KK53:
Değil mi:ıslık: uçtum bende :ıslık:

Benim kolesterol ,tiroit yine uçuşa geçmiş:bicak:
Bende 10una randevu aldım dahiliye ye , ramazan yaramadı bana pek :ruh:

Kadın olunca ,hele de evde tek olunca kaçınılmaz oluyor.Ben de hamileyken ,doğumdan sonra rahat edemiyordum.Yapma diyorlar ama mecbur yapıyorsun ,ben yapmayayım da kim yapacak :confused:Temizlikçi de olsa 24 saat evde değil ya,Ev pis olunca ,yapılacak iş olunca insanın gözüne batıyor ,e haliyle iyileşme süreci de uzuyor böylece:olamaz:

Bunlar hep sıkıntılı günler zaten,bizde uslu durmayınca başımıza neler geliyor işte..

Bende uçtum bide oruç tutmadığım halde 60 kiloyum şu anda..:ruh:
60 mi :110: boy kaç ki
Ben de 14 Temmuza Endokrin bölümüne aldım,normalde kontrollerim orada ,uzak diye sağlık ocağına ,devlet hastanesine gidiyordum ,iyi bir azar yiyeceğim göz önünde:rolleyes:
Allah'tan ben atlamiyorum, randevusu dolu olsa bile kayniyorum araya :KK53:

60 kilo mu?Dövseydin bari:63:
Ben 71 olmuşum,Aus beni çağırıp duruyor seni zayıflatayım diye :KK53:
Deynebim hiç deme ,65 :ıslık:

X