Yöresel Tarif İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En Başarılı bulduğunuz Ramazan Sofrası hangisidir?

• Ankete Katılan
    498
  • Anket Kapalı .
""Yarışmada emeği geçen herkes hakkını helal etsin"" derken??? Bi haksızlık yaptığını mı düşünüyorsun??

Kazen abi ödülün büyük olmadığını söyleyince herkeste bi geri vites bi özür dilemeler..böyle birşeyi soylemeseydi bu sitenin anasını aglatırdınız..

Bu olaylar başladığı günden beri en cok yıpranan ben olmusumdur eminim ki.herkes yeterince psikolojimi bozdu sagolsun.rabbim herkesin kalbine göre veriyor gercekten.

@EmiraSalih canım benim seni yürekten tebrik ediyorum.hayırlı uğurlu olsun insallah

Canım aldığın oy sayısı en büyük cevap anlayana

Canim bu arada seni bulmusken güzel bi tebrik edeyim şimdiden hayırlı olsun
Sofran tam bir iftar sofrasiydi olsaydim aç kurt gibi dalardim

Coco canım hoşgeldin
Artık konuyu kapatalım mı
Yeni kategorilerde tariflerini görecek miyiz

Coco canım hoşgeldin
Artık konuyu kapatalım mı
Yeni kategorilerde tariflerini görecek miyiz
Nevrosum canim benim,o kadar yiprandim ki birdaha katılir mıyım katilmaz mıyım bilmiyorum.kendimi hala toparlayamadim inan ki.cok teşekkür ederim seni seviyorum

Nevrosum canim benim,o kadar yiprandim ki birdaha katılir mıyım katilmaz mıyım bilmiyorum.kendimi hala toparlayamadim inan ki.cok teşekkür ederim seni seviyorum
Aslında seni çok iyi anlıyorum canım Nevreste Abla da bilir benim de bir kere ilk katilimimdi içli köfte yapmistim yarismayla ilgisi olmayan birisi yok içli köfte böyle yapılmaz söyle olur diye polemik çıkarmıştı çok agirima gitmisti bi 3 5 sene kafilmamaistim nerdeyse nevos abla çok ugrasmisti beni ikna etmek için sonunda o kazandı tiryakisi oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…