''iek Foto'' Yarma Anketi

Çiçek Foto Yarışması Anketi

• Özlem Çiçeğim [COLOR="Red"]5.olan Foto (nur1835) (Yaratıcı fikir,güzel çekim)[/COLOR]

OY: 13 5,4%
  • Yeli

OY: 1 0,4%
  • Gül Beyaz

OY: 4 1,7%
  • Bahçemin Süsü [COLOR="Red"]2.olan Foto (ladyd) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)[/CO

OY: 17 7,1%
  • Tutsak Güzellik [COLOR="Red"]1. olan Foto lereenim (güzel kompozisyon, renk uyumu, anlam ifadesi ve

OY: 27 11,2%
  • Pembe Sevda

• Nur'u Ayn

OY: 39 16,2%
  • Bahar Tadında

• Pembe Çiğse

OY: 11 4,6%
  • Mineler

• Hüzün Damlacıkları [COLOR="Red"]2.olan Foto (evla) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)

OY: 23 9,5%
  • Çilli (Diskalifiye edilmiştir, lütfen oy vermeyin)

OY: 7 2,9%
  • Kaktüs Çiçeğim

OY: 5 2,1%
  • Lolipop

OY: 0 0,0%
  • Beyazın Gizemi [COLOR="Red"]3. olan Foto (Şila) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

OY: 29 12,0%
  • Işıltım

OY: 8 3,3%
  • Gül Pembe

• Aşk Masalı [COLOR="Red"]3. olan Foto (penbeli) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

• Güz Gülleri

OY: 5 2,1%
  • Yağmurlu Gül Tomurcuğu

OY: 13 5,4%
  • İyilik Çiçeği [COLOR="Red"]4.olan Foto (nikitaxx) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit e

• Laleler

OY: 4 1,7%
  • Gece

• Palik

• Sevda [COLOR="Red"]4.olan Foto (nick belirtmemiş) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit et

OY: 3 1,2%
  • Lale Devri

OY: 2 0,8%
  • Baharda

OY: 9 3,7%
  • Yaralı Gül

OY: 3 1,2%
  • Gökkuşağı

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
oy verdim ama düşün düşün zor bir karar oldu.hepside birbirinden güzel.yarışmacı arkadaşlara başarılar.

hele şükür verdim oyumu ama kafamda çok karıştı yani kafamçokkarıştı
hakedenler kazansına.s.

Anket 16-09-2007 tarihinde ve Saat 22:30 kapanacaktır

patron kazen iyi günler belki yeri değil ama bizim tırtıllar kelebek olmuş teşekkür etmek istedim bu güzel site ve kelebekler için allah işini rast getirsin sevgiler

hüzün damlacıklarına oy kullandım daha net ve belirgin bakınca herşeyi anlatıyor hadi hayırlısı

Bende kaç gündür bakıyorum hangisini seçsem acaba diye, ama karar verip en sonunda oyumu kullandım.
Gerçekten hepsi çok güzel...

hepsı 1.bence ama bırını secmek gerekıyo ne uzucu
oyumu kullandım herkese bol şans

bersulem cıllı neden dıskalıfı edıldı ???

Sebep bu yerimseniben

Bahçemin Süsü'ne oyumu verdim..gidip gelip bakiyordum gozum hep ona takilidi..ama huzun damlaciklari,baharda ve isiltim da cok guzeller.. bence isiltimin fonu biraz daha degisik olsaymis kesinlikle ilk uc'e girebilirdi diye dusunuyorum nacizane.

Bende oyumu kullandim hepsi birbirinden guzel ama, birtanesini secmemiz gerekiyordu, yarismaya katilan herkesi emeklerinden dolayi kutlarim tekrar, sevgilerimle

çilli ve yağmurlu gül damlası ikisini de çok beğendikama çilli :a015::çok üzgünüm:.sanırım yağmurlu gül damlası olacakCADIARZU biraz daha düşünüyümsahi bunu sanal içiyorumyaa kızlar orucum bozulmaz inşallah

yağmurlu gül tomurcuğu olacaktı düzelteyim...oh be nihayet düzelttim..valla çok beğendik ama oyumu henüz vermedim...kazen tebrikler bu arada çilli evdekilerden tam poan aldı.:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…