''iek Foto'' Yarma Anketi

Çiçek Foto Yarışması Anketi

• Özlem Çiçeğim [COLOR="Red"]5.olan Foto (nur1835) (Yaratıcı fikir,güzel çekim)[/COLOR]

OY: 13 5,4%
  • Yeli

OY: 1 0,4%
  • Gül Beyaz

OY: 4 1,7%
  • Bahçemin Süsü [COLOR="Red"]2.olan Foto (ladyd) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)[/CO

OY: 17 7,1%
  • Tutsak Güzellik [COLOR="Red"]1. olan Foto lereenim (güzel kompozisyon, renk uyumu, anlam ifadesi ve

OY: 27 11,2%
  • Pembe Sevda

• Nur'u Ayn

OY: 39 16,2%
  • Bahar Tadında

• Pembe Çiğse

OY: 11 4,6%
  • Mineler

• Hüzün Damlacıkları [COLOR="Red"]2.olan Foto (evla) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)

OY: 23 9,5%
  • Çilli (Diskalifiye edilmiştir, lütfen oy vermeyin)

OY: 7 2,9%
  • Kaktüs Çiçeğim

OY: 5 2,1%
  • Lolipop

OY: 0 0,0%
  • Beyazın Gizemi [COLOR="Red"]3. olan Foto (Şila) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

OY: 29 12,0%
  • Işıltım

OY: 8 3,3%
  • Gül Pembe

• Aşk Masalı [COLOR="Red"]3. olan Foto (penbeli) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

• Güz Gülleri

OY: 5 2,1%
  • Yağmurlu Gül Tomurcuğu

OY: 13 5,4%
  • İyilik Çiçeği [COLOR="Red"]4.olan Foto (nikitaxx) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit e

• Laleler

OY: 4 1,7%
  • Gece

• Palik

• Sevda [COLOR="Red"]4.olan Foto (nick belirtmemiş) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit et

OY: 3 1,2%
  • Lale Devri

OY: 2 0,8%
  • Baharda

OY: 9 3,7%
  • Yaralı Gül

OY: 3 1,2%
  • Gökkuşağı

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
tebrik ederim bayanlar çiçek gibi anket...süper olmuş....ben karar veremedim:):)

Kızlar ben de verdim.Kaktüs çiçeğim e verdim.zaten kaktüsleri çok severim.Bence fotoğraf da çok güzel çekilmiş.bir kaç fotoğraf arasında kalmıştım ama, bu gün oyumu kullandım.Yarışmaya katılan arkadaşlara teşekkürler.a.s.a.s.

hepsi birbirinden güzel bende oyumu kullandım bakalım tüm arkadaşlara tşkler

Emezim döktürmüşsün yine..süprizzzzz

Hahahahahaha yarışmacı olan Kazen,yarışma kurallarını ihlal etti ve diskalifiye oldu conem..sırnaşık şey
Hadi beni bundan dolayı protesto et ve kına...jeyyarjeyyar
Öhö öhö yanlış biliyorsam uyarın kişisel protestolar da yasahtı değil mi?:1closedeyes:

yaf kazen abim niye diskalifiye olmuş ben onu anlamadım, bi yamuğu mu var yoksa :))))

Sebep bu yalnizca yerimseniben

berşulem birkaç tanesini beğendim ama nuru ayın favorim ellerine dsağlıköptüm

Hepsi birbirinden guzel henuz karar veremedim, gelip bu guzelliklere bakip acaba hangisi diyorum ama gene son ana kadar bekleyecegim, bu kadar guzelliklereden hangisi secilir karar veremiyorum, Bersulem ve emegi gecen herkesi tekrar kutlarim, sevgilerimle

Ahhh bide ben verebilsem tam süper olacak ama karar veremiyorum ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…