''iek Foto'' Yarma Anketi

Çiçek Foto Yarışması Anketi

• Özlem Çiçeğim [COLOR="Red"]5.olan Foto (nur1835) (Yaratıcı fikir,güzel çekim)[/COLOR]

OY: 13 5,4%
  • Yeli

OY: 1 0,4%
  • Gül Beyaz

OY: 4 1,7%
  • Bahçemin Süsü [COLOR="Red"]2.olan Foto (ladyd) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)[/CO

OY: 17 7,1%
  • Tutsak Güzellik [COLOR="Red"]1. olan Foto lereenim (güzel kompozisyon, renk uyumu, anlam ifadesi ve

OY: 27 11,2%
  • Pembe Sevda

• Nur'u Ayn

OY: 39 16,2%
  • Bahar Tadında

• Pembe Çiğse

OY: 11 4,6%
  • Mineler

• Hüzün Damlacıkları [COLOR="Red"]2.olan Foto (evla) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)

OY: 23 9,5%
  • Çilli (Diskalifiye edilmiştir, lütfen oy vermeyin)

OY: 7 2,9%
  • Kaktüs Çiçeğim

OY: 5 2,1%
  • Lolipop

OY: 0 0,0%
  • Beyazın Gizemi [COLOR="Red"]3. olan Foto (Şila) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

OY: 29 12,0%
  • Işıltım

OY: 8 3,3%
  • Gül Pembe

• Aşk Masalı [COLOR="Red"]3. olan Foto (penbeli) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

• Güz Gülleri

OY: 5 2,1%
  • Yağmurlu Gül Tomurcuğu

OY: 13 5,4%
  • İyilik Çiçeği [COLOR="Red"]4.olan Foto (nikitaxx) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit e

• Laleler

OY: 4 1,7%
  • Gece

• Palik

• Sevda [COLOR="Red"]4.olan Foto (nick belirtmemiş) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit et

OY: 3 1,2%
  • Lale Devri

OY: 2 0,8%
  • Baharda

OY: 9 3,7%
  • Yaralı Gül

OY: 3 1,2%
  • Gökkuşağı

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
sabah sabah içim açıldı vallaaaa... hakikaten zor bir yarışma olacağa benziyor.. bu resimler amatör değil bence hepsi profosyonel elden çıkma gibi sanki... ellerinize emeklerinize sağlık arkadaşlarr... şöyle 3/5 gün doya doya sinderelim içimizeee.. sonra karar veririz,gerçi çok zor olcak amaaaaa.....

Merhaba,
Katılımcılara, emeği geçenlere, yorum ve oyla katılım yapan herkese teşekkür ederim. Fotografları görünce moralim bozulmadı desem yalan olur. Mansiyon alacak bellli 1., 2. ve 3. kim acaba ?
İyi olan kazansın...

hepsi çok güzel iyi olan kazansın oyumuda kullandım hepinizin emeğine sağlık sevgiyle kalına.s.

resimler birbirinden güzel ellerinize sağlık hanımlar
ama favorilerim özlem çiçeği, bahçemin süsü ve hüzün damlacıkları
katılan tüm arkadaşlara başarılar dilerim

üüüffff bunların hepsi çok güzel yaaa
bi türlü karar veremedim hangisine versem tatlicadiarzu

çok hoşlar hangisini oy versem şaşırdım. beyazın gizemi,tutsak güzellik,çilli ve laleler çok hoşuma gitti hangisine oy versem bilemedim.

emek harcayan herkese çok teşekkürler. sizin çiçeğiniz kazamasa bile bu çiçekler size a.s.

sonunda karar verip oyumu verdim fakat son anda karar değişikliğiyle verdiğim oydu. dedim bu nasıl kaçmış gözümden

Olsun sen yine umudunu yitirme kazen:icecream:

ben de kararsızlardanım:sm_confused: 8'e indirebildim şimdilik.nasıl karar vericem bilmiyorum:uhm:
özlem çiçeği
bahçemin süsü
hüzün damlacıkları
çilli
beyazın gizemi
palik
sevda
baharda

ellerinize sağlık....bu çiçekler de benden size a.s.a.s.a.s.

kaktüsün çiçeği her zaman ilgimi çekmiştir benim
oyum ona:))

Papatyaları çok sevdigim için oyumu beyzın gizeminden yana kullandım

Yarismaya katilan butun arkadaslarimi kutlarim hepsi birbirinden guzel, ben oyumu suan kullanmak istemedim, daha zamanimiz var hangisine oy verecegim o kadar zorki bu, ama hepsi birer sahaser super olmus emeklerinize saglik, sevgilerimle

vallahi hepsi birbirinden güzeller ama yağmurda gül çok hoşuma gitti papatyayla arasında kaldım yağmura verdim emeklerinize sağlık

Çiçeklerin hepsi çok güzel ben de bu yarışmanın parçası olduğum için çok mutluyum en güzel ödül paylaşılan güzel duygular, iyiniyet, iyi dilekler.
Ve hazırlayan uğraşan arkadaşlarım özellikle Berşulem, Delphinim özel zamanınızdan ayırıp emek verdiğiniz için sizleri kutlarım.Kadınlar Kulübü sizinle gurur duyuyor.
:içelim: :hooray:

gerçekten çiçeklerin hepsi birbirinden güzel katılan tüm arkadaşlara başarılar.emeklerine sağlık.

sonunda kararımı verdim oyum papatyalara

Not: cadı nan bak bu sefer oyum dedim :Roflol:

vallahi hemen karar veremem...inceleyip gerçekden hak edene vermeliyim...nasıl olacaksa bu da hepsi birbirinden güzel:asigim:harikalar

Bu resmimle bendemi katılsaydım acaba:uhm: benimki de fena deilmiş
yerimseniben

Allahım hepsi birbirinden güzel. Hangisine oy vereceğimi şaşırdımkafamçokkarıştı

Berşuleciğim ve Delpin hanım çok teşekkürlera.s. emekleriniz için....resimleriyle katılanlara da başarılar...bu da kendimeklava:...ben niye yokum sankimbenneyaptımki:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…