''iek Foto'' Yarma Anketi

Çiçek Foto Yarışması Anketi

• Özlem Çiçeğim [COLOR="Red"]5.olan Foto (nur1835) (Yaratıcı fikir,güzel çekim)[/COLOR]

OY: 13 5,4%
  • Yeli

OY: 1 0,4%
  • Gül Beyaz

OY: 4 1,7%
  • Bahçemin Süsü [COLOR="Red"]2.olan Foto (ladyd) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)[/CO

OY: 17 7,1%
  • Tutsak Güzellik [COLOR="Red"]1. olan Foto lereenim (güzel kompozisyon, renk uyumu, anlam ifadesi ve

OY: 27 11,2%
  • Pembe Sevda

• Nur'u Ayn

OY: 39 16,2%
  • Bahar Tadında

• Pembe Çiğse

OY: 11 4,6%
  • Mineler

• Hüzün Damlacıkları [COLOR="Red"]2.olan Foto (evla) (Çekim tekniği,renk kompozisyonu,fotoda netlik..)

OY: 23 9,5%
  • Çilli (Diskalifiye edilmiştir, lütfen oy vermeyin)

OY: 7 2,9%
  • Kaktüs Çiçeğim

OY: 5 2,1%
  • Lolipop

OY: 0 0,0%
  • Beyazın Gizemi [COLOR="Red"]3. olan Foto (Şila) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

OY: 29 12,0%
  • Işıltım

OY: 8 3,3%
  • Gül Pembe

• Aşk Masalı [COLOR="Red"]3. olan Foto (penbeli) (Başarılı çekim tekniği,kompozisyon zenginliği)[/COL

• Güz Gülleri

OY: 5 2,1%
  • Yağmurlu Gül Tomurcuğu

OY: 13 5,4%
  • İyilik Çiçeği [COLOR="Red"]4.olan Foto (nikitaxx) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit e

• Laleler

OY: 4 1,7%
  • Gece

• Palik

• Sevda [COLOR="Red"]4.olan Foto (nick belirtmemiş) (Başarılı odaklama,güzel çekim,ışığı iyi tesbit et

OY: 3 1,2%
  • Lale Devri

OY: 2 0,8%
  • Baharda

OY: 9 3,7%
  • Yaralı Gül

OY: 3 1,2%
  • Gökkuşağı

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
O kadar güzellerki seçmek zor olsada beyazın gizemine oyumu kullandım.Emeği geçen herkese teşekkürler.

Bu haksızlık ama...
Hepsi çok güzel. Bırakın koklamayı, insan bakmaya kıyamıyor.

Bu kadar güzel fotoğrafları bizlerle paylaşan tüm dostlara ve yarışmayı düzenleyen ekibe çok teşekkür ederim.
Elinize, yüreğinize, aklınıza sağlık...

Berşuleciğim ve Delpin hanım çok teşekkürlera.s. emekleriniz için....resimleriyle katılanlara da başarılar...bu da kendime:eek:klava:...ben niye yokum sankimbenneyaptımki:uhm:

bi de sen çıkma başımıza:eek:klava: zaten karar veremiyoruz :Roflol:
ellerine sağlık senin güller de çok güzelmiş a.s.

Bahçemin süsü,hüzün damlacıkları,palik,gökkuşağı.....Ya hepsi güzel nasıl seçeceğiz ki!.....Oy kullanmasam mı acaba?ÇİLLİ de karar kıldım ama gönlüm rahat değil doğrusu!....

CADIARZUCADIARZUCADIARZU

hmm hepsi birbirinden güzel..karar vermekte çok zorlandım ama ben Çilliyi çok tatlı buldum ona verdim oyumu Şeniz

Arkadaşlar şu güzellikleri içinize sindirin,düşünün ve sonra oy verin derim!!
Acele etmeyin yahu,hafta sonuna kadar süremiz var..

Hepsi çok güzel ama benim favorim baharda.doğanın uyanışı çok güzel bahar çiçekleride bir o kadar hoş.

Bahçemin Süsü
Çilli
Lolipop
Beyazın Gizemi
Laleler
ve Baharda
diğerlerinide çok beğendim ama bunlar süperdi
ama ben ilk gördüğümdede vurulduğum bahardaya oyumu vereceğim çünkü o beni cidden çok etkiledi aslında beyazın gizemide süper ama baharda da beni kendine çeken birşey var bu yüzden ben oyumu bahardaya verdim

yarışmanın konusu çiçek olursa işte bizde böyle aval aval bakarız hangisini seçsek diyeCADIARZU
hepsi çok güzel bunların ama ikisi arasında kararsız kaldım, ışıltı ve tutsak güzellik...
tutsak güzelliği gördüm ve ilk olarak aklıma şu geldi: çok narin bir canlının önüne çıkan büyük engele rağmen güzelliğinden hiç bir şey kaybetmeden inadına yaşama tutunması!
ama oyumu ışıltıdan yana kullandım.
yoksa tutsak güzelliğemi verseydim yaafisfisfis
neyse geçti artık:) yarışmayı düzenleyen ve katılan herkesi tebrik ediyorum...
bu çiçekte benden size:)a.s.

KIZLAR ELLERİNİZE SAĞLIK HEPSİDE BİR BİRİNDEN GÜZEL, SEÇİM ZOR AMA BEN NURU AYNIMI SEÇTİM, HAYIRLI UĞURLU OLSUN BAKALIM:1hug:a.s.

Buda Benim Barış Kelebeğim.Eklerseniz Sevinirim
cr4cicekeb8.jpg

senağlamasenağlamasenağlamaniye ßen ßu kdr Şanssızımsenağlama

Yok şanssız değilsin elbette ama ben bir haftadır duyuru yapıyorum gözden kaçırmışsın o kadar..
Yarışmalarımızın sonu yok ki..Biri sonlanacak, biri başlayacak..Sıkma canını,diğer yarışmalarda aramızda ol lütfen...yerimseniben

Yok şanssız değilsin elbette ama ben bir haftadır duyuru yapıyorum gözden kaçırmışsın o kadar..
Yarışmalarımızın sonu yok ki..Biri sonlanacak, biri başlayacak..Sıkma canını,diğer yarışmalarda aramızda ol lütfen...yerimseniben

Ben köydeydim Bugun GeldimsenağlamaUmarım diğerlerine katılabılırımsenağlama

iremnazz burdaki yorumumla ilgili çok güzel anlatmışsın demiş ve eksi rep vermiş:1shok:
sanırım bi yanlışlığ kurban gittim:Roflol::Roflol:

hepsi birbirinden güzel fotolar... valla kararsız kaldımmm... bu güzellikleri paylaşan ve bize burda sunan berşule ve delphin e sonsuz teşekkürlerrr....

X