Makyaj Ürünleri ieini se makyajn yap yarmas

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sizce hangi makyaj çiçeğine benzemiş ??

• 1.yarışmacı

OY: 119 31,6%
  • 2.yarışmacı

OY: 61 16,2%
  • 3.yarışmacı

OY: 42 11,2%
  • 4.yarışmacı

OY: 8 2,1%
  • 5.yarışmacı

OY: 73 19,4%
  • 6.yarışmacı

OY: 8 2,1%
  • 7.yarışmacı

OY: 13 3,5%
  • 8.yarışmacı

OY: 52 13,8%

• Ankete Katılan
    376
  • Anket Kapalı .
İnanmıyorum birinci olmuşum :teytey:
Bana oy veren,vermeyen herkese tşklerimi sunuyorum bana bu onuru yaşattığınız için opuyorumnanaktan

İlarzu ablam senide baştan birinci olduun için kutlarım devamını dilerim başarılarınınn opuyorumnanaktan

Ayrıca ikinci üçüncü dördüncü.............. bütün arkadaşlarımı kutlar gözlerinden öperim Şeniz
Aman canım birinciyim işte sondan baştan ne farkeder zemuszemus

İnanmıyorum birinci olmuşum :teytey:
Bana oy veren,vermeyen herkese tşklerimi sunuyorum bana bu onuru yaşattığınız için opuyorumnanaktan

İlarzu ablam senide baştan birinci olduun için kutlarım devamını dilerim başarılarınınn opuyorumnanaktan

Ayrıca ikinci üçüncü dördüncü.............. bütün arkadaşlarımı kutlar gözlerinden öperim Şeniz
Aman canım birinciyim işte sondan baştan ne farkeder zemuszemus

kaydirigubbakcemile3 yerim seni kedi cokacimcoook

sadece 1 oy hakkımız var maalesef...
önemli olan katılmak, o cesareti kendinde bulmak.vereliniortak
bak bana, katıldım mı -tatlicadiarzu-

bu artistik makyajlar bana göre değil, beceremiyorum. n'apim mafoldumben

kaydirigubbakcemile3 yerim seni kedi cokacimcoook

sadece 1 oy hakkımız var maalesef...
önemli olan katılmak, o cesareti kendinde bulmak.vereliniortak
bak bana, katıldım mı -tatlicadiarzu-

bu artistik makyajlar bana göre değil, beceremiyorum. n'apim mafoldumben

cnm benim bende seni yiyim bi kerecik opuyorumnanaktan
zaten "önemli olan katılmak" presibimle katıldım yarışmaya bebişimm kaydirigubbakcemile3
ee o zamanlar foto makinam yoktu iki dakkada yapmıştım :çok üzgünüm:
Artık foto makinam da var (aşkım saolsun:asigim:)ve ben pes etmeden katılabildiim tüm yarışmalara katılmayı düşünüyorum :lepi:

fıstıklarrr hepiniz tek tek tebrik ediyorum. opuyorumnanaktan harika bir yarışma yaşattınız takibi çok eğlenceliydi heycanlıydı arzum arayı açana kadar :roflol: turkbayragi aldı bayrağı koştu resmen birinci belli ikinci kim olduk :hooray: :roflol: :roflol:

katılımların artması beklentisiyle yenisini sabırsızlıkla bekliyorummmmmmmm :sm_cool: kaydirigubbakcemile5

fıstıklarrr hepiniz tek tek tebrik ediyorum. opuyorumnanaktan harika bir yarışma yaşattınız takibi çok eğlenceliydi heycanlıydı arzum arayı açana kadar :roflol: turkbayragi aldı bayrağı koştu resmen birinci belli ikinci kim olduk :hooray: :roflol: :roflol:

katılımların artması beklentisiyle yenisini sabırsızlıkla bekliyorummmmmmmm :sm_cool: kaydirigubbakcemile5

oyy nazanım önümğzdeki yarışmada seni de sıralamalarda görsek heç fena olmaz yarışmacı olmak da ayrı bir zevk heyecan veriyor bunu tatmanı isterem ben de bibeeemm

ama son günlerde de ben de heyecan yaptım roxi koştururkene arkamdan 4 nala:)))

oyy nazanım önümğzdeki yarışmada seni de sıralamalarda görsek heç fena olmaz yarışmacı olmak da ayrı bir zevk heyecan veriyor bunu tatmanı isterem ben de bibeeemm

ama son günlerde de ben de heyecan yaptım roxi koştururkene arkamdan 4 nala:)))

valla imrenmiyorum dersem yalan olur sizlere baktıkça :kedi: ama binde bi makyaj yapan biri olarak malzemelerimden bişe çıkmaz. beceremem de zaten malzemem olsa da . alacağım alacağım diyorum bi türlü alamadım da bişe :kedi:
sürme çekme yarışması olursa belki katılırım hazır sürmelim de yokken belki listeye girerim. :p naniknanik :roflol:

bu arada surmelimm ne halde durumda nasıl napıyor bilenler bilgilendirsin bizi de ya. :çok üzgünüm:

nazanım akşam gördüm kendisini geldim dedi çok mutluyum dedi sonra da konuşamadık

ama ççok iyiydi sevdiceğie gavuşmuşşş:))))))

nazanım akşam gördüm kendisini geldim dedi çok mutluyum dedi sonra da konuşamadık

ama ççok iyiydi sevdiceğie gavuşmuşşş:))))))

oyyyy hep mutu olsun inşallaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh :nazar: :1hug: çok sleamlarımı söyle bebeğim görüşürsen.. :1hug: teşekkürler canımm haberlerini ver bize böyle merakta kalmayalım :1hug:

arzucuğum hayırlı uğurlu olsun birinciliğin.:lepi:tek başına ipi göğüsledin valla.diğerleride güzeldi ama sen tam formata uygun yapmıştın çiçeğini...
umarım hayatında hep böyle birincilikler kazanırsın (sanal ortam dışında).:enbuyukkk:öpüyorum gül yanaklarından!!!...opuyorumnanaktan

Tebrikler İLARZUMMMMMMMM :hooray:

Ve elbette herkese emeğinden dolayı tesekkurler arkadaşlar, keyifli bir yarışmaydı :))
:lepi:

Tebrikler İLARZUMMMMMMMM :hooray:

Ve elbette herkese emeğinden dolayı tesekkurler arkadaşlar, keyifli bir yarışmaydı :))
:lepi:

hihoyyyt:teytey::dance::enbuyukkk:

yuuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

çok teşekkürler bebeğim

ve yarışmaya giren herkese

oy veren herkeseeeeee

arzucuğum hayırlı uğurlu olsun birinciliğin.:lepi:tek başına ipi göğüsledin valla.diğerleride güzeldi ama sen tam formata uygun yapmıştın çiçeğini...
umarım hayatında hep böyle birincilikler kazanırsın (sanal ortam dışında).:enbuyukkk:öpüyorum gül yanaklarından!!!...opuyorumnanaktan

oyyy sevgilim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim bitanem herkes neyi istiyorsa onu yaşasın dilerim...

seni de diğer yarışmada aramızda görmek isteriz amaaaaaaaaaazemuszemus

arzucum hayırlı olsun bebeişim 1.ci olmuşun...cok sevındım datlum senın adına =)))))

oyyy sevgilim güzel dileklerin için çok teşekkür ederim bitanem herkes neyi istiyorsa onu yaşasın dilerim...

seni de diğer yarışmada aramızda görmek isteriz amaaaaaaaaaazemuszemus

ayyyy çok heyecanlandım valla şimdi haaaaa. ne zamanki diğer yarışma ne zaman başlıyor.katılırım valla senimi kırcam!!!...:lepi:eek:puyorumnanaktan

Son düzenleme:
kıs oqua tabiki de katılacan ki ben de saa oy verecem len muhahaha:roflol:

ŞenizŞenizŞeniz

çok teşekkür ederim bideneeeeeemmmm

aaaaaaaaaaaaaaa
birincimi oldunCADIARZU
kızım en başından birinci belli ikinci kim demedik mi sana yahunaniknanik:roflol::dance:
tebrikler bratz kızıalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
ezdin yine milleti
hayırlı olsuna.s.
:1hug:

o benim gonümün 1.si:hooray:.prensesim,,canım,cicim,papatyam,meleğim,ondan sonraaa bu kadder muhahaha:roflol:

oyyy ooyy eylülüme bak seennn bidenem benim pambık helvam
leblebi tozummmmm:)))

aaaaaaaaaaaaaaa
birincimi oldunCADIARZU
kızım en başından birinci belli ikinci kim demedik mi sana yahunaniknanik:roflol::dance:
tebrikler bratz kızıalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
ezdin yine milleti
hayırlı olsuna.s.
:1hug:

:kedi::kedi:

kazuletim sarı papatyam çok teşekkür ederim bidenem::):)

makarnalar işe yaradı gülüm

X