Makyaj Ürünleri ieini se makyajn yap yarmas

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sizce hangi makyaj çiçeğine benzemiş ??

• 1.yarışmacı

OY: 119 31,6%
  • 2.yarışmacı

OY: 61 16,2%
  • 3.yarışmacı

OY: 42 11,2%
  • 4.yarışmacı

OY: 8 2,1%
  • 5.yarışmacı

OY: 73 19,4%
  • 6.yarışmacı

OY: 8 2,1%
  • 7.yarışmacı

OY: 13 3,5%
  • 8.yarışmacı

OY: 52 13,8%

• Ankete Katılan
    376
  • Anket Kapalı .
niye sok oldun cicim :)
ay söylemiim numarami ama en sönük en cirkin durani iclerinde
simdi söylersem rezil olurum :)))))))))))))))

hepinizin ellerine sağlık .. helal olsun valla size hepsi birbirinden yaratıcı makyajlar alkisalkisalkis

en sevdigim tonlar oldugu için benim oyum 5 numaralı makyaja gitti. çok sade ve uyumlu çok begendim
zemuszemus

Son düzenleme:
çiçegine cok benzedigi için oyum ilarzuya ama sürmelinin kaş göz ve makyajına bayıldım cok güsellll:lepi:

ay bu güzeller icinde ben nasil katildim bu yarismaya hala bilmiyorum ama
söyleki harika gözleriniz kaslariniz ve makyajlariniz var kizlar cidden hergün bakiyorum resmen hayran kaldim ya masallah hepinizede

bence bütün makyajlarin bir güzelligi var ama oy birde balim yoksa hepimiz hak ediyoruz

birisi birinden iyi olunca siralama oluyor iste

iyiki katildin a.s.

hepinizin ellerine sağlık .. helal olsun valla size hepsi birbirinden yaratıcı makyajlar alkisalkisalkis

en sevdigim tonlar oldugu için benim oyum 5 numaralı makyaja gitti. çok sade ve uyumlu çok begendim
zemuszemus

teşekkür ederizzzz

niye sok oldun cicim :)
ay söylemiim numarami ama en sönük en cirkin durani iclerinde
simdi söylersem rezil olurum :)))))))))))))))

aşk olsun hayatım .neden öle söylüyorsun ki?????:uhm:

hepside birbirinden güzel gözler maaşallah. dikkatli bakmamışım ben , senin gözlerini buldum. bir baktım adında yazıyormuş, benim dikkatsizliğim.:1shok:
fıstık gibisin valla !!!...:lepi:-tatlicadiarzu-

oyum 1. yarışmacı dan yana kesinlikle harika
tek geçerimm.... :enbuyukkk:

ay bu güzeller icinde ben nasil katildim bu yarismaya hala bilmiyorum ama
söyleki harika gözleriniz kaslariniz ve makyajlariniz var kizlar cidden hergün bakiyorum resmen hayran kaldim ya masallah hepinizede

aaaaa duymamuş olam her kadın bir çiçektir gülüm ahanda bu yarışma ıspatıdır bunun:))))

ben senin de gözlerini çok beğeniyorum bidenem bizden aşağı kalır yanın da yok haniii

çiçegine cok benzedigi için oyum ilarzuya ama sürmelinin kaş göz ve makyajına bayıldım cok güsellll:lepi:

çok teşekkür ederim bidenem onun kaşına gözüne ben de bayuliimmmmm:asigim:

ilarzuya gitti benim oyum cok begeniyorum kendisini ve yaptigi makyajlarialkisalkisalkis

ben de hüznün kendisini çok beğeniyorum :asigim:
bana oy verdiği için ayrıac teşekkür ediyor adresini baa virmesini istiyrum yeni domatesli makarna yaptım yanına da erişte yollucamsırnaşık şey

oyum 1. yarışmacı dan yana kesinlikle harika
tek geçerimm.... :enbuyukkk:

papatyaaammm çok teşekkür ederim bitanesim hemen adreŞenizs yolla tarhana da koyam saa ben:jeyyar:

kızlarrrr hadi millet nerdesinnniizzz 203 kişi oy kullanmışşşş 300 ü bekliyoruuzzzzzz

hehe ilarzum öyle gaza getirdinki bidaha kullanasim geldi ama olan biten bidene biliyon bibem

efet meryeymim çiçeğim yaa reklamını yapıyorum girdiğim konularda çiçeğim sen de yap:KK70:D

Makyajlar herkesin harika ama çiçek konseptine uygun sadece 4 tane olmuş bunların içinden en çok çiçeği uyarlayan arkadaş 3 numaralı ve sonuncu arkadaş ikisinden birine verdim.

Hepside guzel olmus ama ben 6. yi begendim ona oyumu kullandim ama zor karar v verdim inanin...

hepsi birbirinden güzel kızlaar.ama ben SÜRMELı nin makyajına bayıldımopuyorumnanaktan

X