Makyaj Ürünleri ieini se makyajn yap yarmas

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sizce hangi makyaj çiçeğine benzemiş ??

• 1.yarışmacı

OY: 119 31,6%
  • 2.yarışmacı

OY: 61 16,2%
  • 3.yarışmacı

OY: 42 11,2%
  • 4.yarışmacı

OY: 8 2,1%
  • 5.yarışmacı

OY: 73 19,4%
  • 6.yarışmacı

OY: 8 2,1%
  • 7.yarışmacı

OY: 13 3,5%
  • 8.yarışmacı

OY: 52 13,8%

• Ankete Katılan
    376
  • Anket Kapalı .
makarna istedi cnmmm yaaa arzuuu bana yapsana bacum şöleeee domates soslu üstünde kaşar rendesi olann cokacimcoook

pennex.jpg

cancu allah tependen baksın geberiyom burda yapma yaa ben de insanım insaannnn

haydi roxi haydi roxi haydiiii
tamn zamanı tazm zamanı şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

baastıer roxi bastır roxiii haydiiiiiiiiiiiiiiii

laa oy virenler vermeyin makarna neyim bitti benim

roxi gelirken migrosa uğramış ona veriiinnnn

arzu senin gozunu yiiim giiii
gözüsüne sogan kaçmi$$$$$$$$$$$$$ :))))))))))))))))

oy verenler makarna yesin

oy vermeyenler kilolarini alsinlar

adalet budur :)

ellerinize sağlık kızlar çok güzel olmuş makyajlar. ama en çok ilarzu ve 3. arkadaşı begendım o kim acaba???

ilarzucum bebeğim tebrik ederim canım harikasınopuyorumnanaktan yarışmaya katılan diğer arkadaşlarımıda tebrik ediyorum opuyorumnanaktan

Valla çok kararsız kaldım ya herkes yetenekli gerçekten ama özellikle 1 - 2 - 3 - 5 - 8 bunları çok beğendim malum tek 1 oy kullanabileceğim için 8 diyeceğim.

1 numaralı ilarzu nickli hatun kişi benim gibi makyajın m sini bilmeyen birinde bile daha önce izlediğim videolarından makyaj yapma isteği uyandırmıştır ona ayrıca teşekkür ediyorum.

Hepinizi tebrik ederim süpersiniz kızlar.

cancu allah tependen baksın geberiyom burda yapma yaa ben de insanım insaannnn

haydi roxi haydi roxi haydiiii
tamn zamanı tazm zamanı şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

baastıer roxi bastır roxiii haydiiiiiiiiiiiiiiii

laa oy virenler vermeyin makarna neyim bitti benim

roxi gelirken migrosa uğramış ona veriiinnnn

hay allah iiliğini versin senin:))) bende makarna yok, oy vereni 5 kilo zayıflatıp, vermeyene 5 kilo aldırıyorum :))

Valla çok kararsız kaldım ya herkes yetenekli gerçekten ama özellikle 1 - 2 - 3 - 5 - 8 bunları çok beğendim malum tek 1 oy kullanabileceğim için 8 diyeceğim.

1 numaralı ilarzu nickli hatun kişi benim gibi makyajın m sini bilmeyen birinde bile daha önce izlediğim videolarından makyaj yapma isteği uyandırmıştır ona ayrıca teşekkür ediyorum.

teşekkür ederizz:)

çok teşekür ederim canım benim sadece makayj yapma isteği mi uyandı çiçeğim yoksa yaptın mı?

hay allah iiliğini versin senin:))) bende makarna yok, oy vereni 5 kilo zayıflatıp, vermeyene 5 kilo aldırıyorum :))

teşekkür ederizz:)

anaaaaCADIARZUCADIARZU

seninki daa cazip geldi kıss ben de mi saa verseydim çiçeğim yaaaa

haydi meryem haydi meryem haydiiiiiiiiiiiiiiiihihoyyyt

tam zamanı tam zamanı şimdiiiiiiii

meryemden ona oy verenlere süper bir göz kalemi hemide catrice markaaaaaaaa

çok teşekür ederim canım benim sadece makayj yapma isteği mi uyandı çiçeğim yoksa yaptın mı?

Ayda, yılda gelen bi heves bu hiç kaçırırmıyım canım ama eh işte en azından bu sefer çok fazla şeytana benzetemedim kendimi. :roflol:
Öğrenicem becerikli hatunları izliye izliye biliyorum.:kedi:
Makyaj topiklerini takipteyim artıkın.opuyorumnanaktana.s.

cook tesekkür ediyorum kaydirigubbakcemile3

ay bu güzeller icinde ben nasil katildim bu yarismaya hala bilmiyorum ama
söyleki harika gözleriniz kaslariniz ve makyajlariniz var kizlar cidden hergün bakiyorum resmen hayran kaldim ya masallah hepinizede

ay bu güzeller icinde ben nasil katildim bu yarismaya hala bilmiyorum ama
söyleki harika gözleriniz kaslariniz ve makyajlariniz var kizlar cidden hergün bakiyorum resmen hayran kaldim ya masallah hepinizede

hayatım o resimlerin içinde seninde göslerin varmı ya. :1shok:ben çıkaramadım valla aydınlatırsan sevinirim merak içindeyim valla.opuyorumnanaktan

X