idrarda yapılan test % kaç doğru çıkıyo. yardm ltfn

benım adetım 2 gun gecikti gıdıp aldım test yaptım evde sabah ıdrarı falan da değil.pozitif çıktı.keseyı de görduk hamıleyım.ilkınde de test çift çıkmıştı.ben de hata payı olmadı hiç.genellıkle doğru ama bı arkadaşım da pozıtıf çıkmıştı doktora gıttı ne kanda ne kese test hatalıymış meğer.çok uzulmuştu.

bende ilk adet olduğumda kanamam bitince şüphelenip yaptım ama sabah idrarı değildi.sonra 2. ayda adet oldum ve ıkı ayda hep gununde oldum zaten ama yıne azdı bende yıne suphelendım bu sefer yıne yaptım sabah ıdrarı degıldı yıne negatıf cıktı . yinede kafam karıstı kesındır dımı artık bazıları adetlerı gecıkmeden yapıyor olunca yıne cıkıyor olsaydı cıkardı dıye dusundum...

ay bi cevap verin

gecikince yaptığında daha garanti olur çnkü bn gecikmeden yapmştm negatif çıktı bi hafta sonra tekrar yaptm geciktiğinde pozitif..en garanti 5-10 gün gecikmelerde yapmak diğer zmnlar kesn sonuç alamayabilirsin ama ztn adet olmadınmı anlamadım yoksa her ay mı test yapıyosun?

canım söyle diyim iliski olduktan sonra ben adet oldum ama normalden farklıydı daha azdı kanamam sonra suphelendım tabı bıttıgı zaman test yaptım sonuc negatıftı(ama sabah ıdrarı falan degıl) sonra bunun üstünden 20 gün geçti yeniden test yaptım ama yine sabah idrarı degildi yine negatif cıktı. simdide ikinci adetimi oldum ama yine kanamam azdı. ve gebelık belırtım yok kusmaydı,mide bulantısıydı,goguslerde agrıydı falan.ama ben yınede merak edıyorum bısey olabılır mı dıye..sımdı anlatabıldım mı acaba

ben de bebetime marka tesi kullandım ikinci çizgi çıktı sabahına adet oldum.büyük bir hüsran.o yüzden güvenmeyin bu markaya ve almayın

birniz yardım edin bana ...

yok cnm zannetmiyorum 2.kez adet olmuşsun hamile değilsin büyük ihtimal...büyük ihtimal diyorum çnkü hamileliği boyunca adet olmş bu yzdn hamile olduğunu baya uzun zmn analayamamış insanlar var ama zannetmiyorum testte çıkardı o zmn..ama çok kafaya takıyosan git bi jinekoloğa..sn istemiyosun sanırım hamile kalmayı?

yok canım ıstemıyorum bende testte cıkardı dıye dusunuyorum ama ınsan tedırgın oluyor iste.. zaten hıc hamılelık belırtım de yok ama ben kendıme belırtı yaratıyorum..

o öyle olur psikolojik olarak insan herşeyi ona yorar..ama belirtide yoksa mrk etme yani en azından göğüslerde baya bi belirti olurdu şişme sızlama fln gibi..takma yani o kdr gün sonra testte çıkardı..

zaten olsaydı sımdı 9 hafta falan olmus olcaktı baya bı belırtı olurdu dıye dusundum ınternetten okuduklarıma gore..cok tesekkurler sana canım cevap verdıgın ıcın

hahah ıcımı rahatlattın canım sagol :)) pekı adet az dıye bı kadın doguma gıtsem mı belkı baska sorun vardır

bnce git cnm mutlaka bu işler önemli sonuçta bi sorun varsada baştan önlemini alırsın ilerde çocuk sahibi olmak istediğinde sorun çıkmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…