idrarda yapılan test % kaç doğru çıkıyo. yardm ltfn

evet cnm 2 haftadır gecikti yanlış mı yazmışım k.bakma :d
kıs ben olsam kan testi çoktan yaptırmıştım:) bugun yaptıgın teste iinci çizgi nsl çıktıki.. bence sabah evde varsa bidaha test yap doktora git:)

cnm sendede hiç şans yokmuş valla.. ne kötü bşydir iki test yap hamile oldugunu gör.. sonra adet ol üfffffffffff

kızlar yrn tam net kesn mi çıkaar bakk heyecan yapptmm yaa

ya malesef oyle oldu bu benım sansım tabı kımseyı de umutsuzluga suruklemek ıstemem yarın netlscek olan arakdsım ınss onlunce olur hersey tabı buradakı herks ıcın dualrım gecerlı ben de gecen ayın 11 ınde adet olmustum tabı ben duznsız adet oldugum ıcın bu ayın 11 ını beklıyım test yapcm dıyemıyorum benım ayın sonuna kadr yolu var malesef

aaaaaaaaaaa çoooook heyecan yaptım be cnmmm off f

bu arada ben 25 yasındayım ve 1.5 yıllık evlyım az once 2 yıldır denıyorum dıye yanlıs yazmısım 1 yıldır ugrasıyorum bende

cnm kan testinde kesin çıkar..
ama evde yaptıgındada çıkması lazım..
internetten okudumda evdeki idrar testleri keisn sonucu adetin 10 gün gecikmesinden sonra veriyormuş.. senin 14 gün geçikmiş dogru sonucu vermesi lasım:)

resme göre negatif canım.çünkü eğer hamılelık varsa ve de hem de 2 hafta geçmişse aslanlar gıbı çift çizgi çıkıyo anında.senın kı sanırım bı adet düzensizliği.gene de hamıle olduğunu duşunuyosan sabah gıdıp bı kan testı yaptır onda hata payı nerdeyse sıfır.

hayatım o bnm testim değil canikom

Kod:
cnm bende düzensizlik te var test yaptım her seferinde negative çıkkınca üzülüyodum. yine düzensizlik gibi düşündüm ama bilemiyorum

ıste bndede duzensızlık var senn gbı ne zamn yapsam test bılemıyorum ve adtım gecınce ıcımı bır umut kaplıyo sonra bı gıdıyorum doktora negatf buun uzerınede kıstım olmus...

arkadaslar lütfen cevap verin ben gecen ay adet oldum ama normalden farklıydı bıttı hemen test yaptım negatif çıktı sonra 15 20 gün sonra falan bi daha yaptım yine negatif çıktı . yine adet oldum bu ay yıne gecen ay kı gıbı.dogrudur dımı sonuc. bide 15 gün sonra yaptıgımda sabah ıdrarıyla yapmadım bı sorun olur mu

doğrudur test canım. hamilelik olsaydı o kadar zamanda çoktan çıkardı. zaten adet de olmuşsun..

Bünyedendir ben bugün kanımı ölçtürdüm 251.49 ama idrarda negatif çıkıyor

Son düzenleme:
Bünyedendir ben bugün kanımı ölçtürdüm 251.49 ama idrarda negatif çıkıyor
degerinde düşük deilmis neden idrarda cikmiyoki :s. Ben bu testleri anlamıyorum gecen hafta bebe time diye bı test aldım ikinci çizgi sülük çıktı hamileyim diye koşa koşa gittim kan testi negatif çıktı onun için bu testleri anlamıyorum:) hamileysek 2 ay regl olmayınca anlarız ama iste insan merak ediyor:)

ben de de öyle çıkmıştı ne yazıkki hamile değilmişim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…