idrar testleri hakkında yardım lütfen...

badem canım seni erkek infertilitesinden biliyorum ikizlerini kaybetmiştin yanılmıyorsam bu sefer inşallah hamişsindir ve meleğin sana sıkı sıkı tutunur anneciğininkucağına gelir

tebrikler canım,hayırlısı artık :1hug:

badem canım seni erkek infertilitesinden biliyorum ikizlerini kaybetmiştin yanılmıyorsam bu sefer inşallah hamişsindir ve meleğin sana sıkı sıkı tutunur anneciğininkucağına gelir

henüz belli değil canım,çok sağolŞeniz

benim 3 gün oluyo bugün.öğlen test yaptım o kitlerden çıkmadı bişey

ilk hamileliğimde adetime 3 gün kala idrar testi ile öğrenmiştim..ama adet gibi kanamam da vardı..3 gün sonra kanda bakıldığında beta hcg de çok düşüktü...34 tü..ama sonra katlandı hep...

hepsi stres yaa offff:1no2:

slm badem nasılsın canım yaptınmı bıda idrar testı

kız sen test yaptım dıyodunya gebelık testı değilmiydisenın yaptıgın testler?

kız sen test yaptım dıyodunya gebelık testı değilmiydisenın yaptıgın testler?

Canım ikisini de yapıyorum :))test manyağı oldum....bir an evvel hamilelik elde edip kurtulmam lazım bu manyaklığımdan..kaydirigubbakcemiledelikafadulden

hıımm analdım canım şidmi. ma sakınol bıraz bak kımyasal gebelık mı ne oluyomus böle duurmda kafaya fazla takmaktanrahtla bıraz bebgın gelıcekinş
Canım ikisini de yapıyorum :))test manyağı oldum....bir an evvel hamilelik elde edip kurtulmam lazım bu manyaklığımdan..kaydirigubbakcemiledelikafadulden

canim senin ilk yaptigin test ani silik bir sekilde 2. cizginin ciktigi test hamilelik testi degil miydi?

canim senin ilk yaptigin test ani silik bir sekilde 2. cizginin ciktigi test hamilelik testi degil miydi?

Evet çok çok silik gebelik testi de çıkıyor..ama tamamen belirgin oluncaya dek ciddiye almamaya karar verdim..bu yüzden adeti bekliyorum canım..umarım gecikir...

oyle deme canim benim ya benim yaptigim test adetimden 5 gun onceydi ve okadar slik bir sekilde cikmisti ki, ilk basta umitlenmek istememistim.ilk testten 3 gun sonra baktim biraz kalinlasti cizgi hemen doktora gittim. kalinlasti dedigim yine cok silik bir sekildeydi..

daha adetime 2 gun varken pozitif sonucu aldim..

doktorum dedi ki cok dusuk bir sekilde ciksa bile bhcg demektir ki hamilelik baslamis. zaten idrar testinde kandan daha gec cikiyor sonuc..

bence daha fazla streslenme gonlunu de frah tut..senin peki belirtilerin varmiydi? nekadar kaldi adet donemine?

tebrikler canım alkisalkisalkis
darısı başımıza inşallahhhhhhhhhhh

Canım çok var daha..Nerden baksan 1 haftadan fazla zaman var...8-9 gün falan..

Ben ikizlerime hamileliğimi adetime 3 gün kala idrar testinden öğrenmiştim...beta hcg de çok düşüktü..Buna rağmen ikizlerime hamileydim ....öyle 1000 lerde bir rakam değil sadece 34 tü

cok sasirdim e ozaman senin idrar testi yaptiginda baya bir erkendi..normalde 2-3 gun kala cikiyor idrarda hatta bazilarinda regl tarihini gectikten sonra.

herkesin bhcg seviyesi farkli oluyormus zaten..tekrar idrar testi yaptin mi ne cikti sonuc?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…