idrar testleri hakkında yardım lütfen...

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Arkadaşlar merhaba,

Ben akşamüstü 2 tane aynı marka test yaptım..Birini içimden 5 e dek sayarak idrara daldırdım..Diğerini de içimden 15 e dek sayarak idrara daldırdım..

Çok az tuttuğumda 2.çizgi çıkmadı,ama daha uzun süre tuttuğumda karşıdan bakıldığında da kolayca seçilebilcek çok silik pembe-gri gibi bir çizgi çıktı...

Diğer test kitini atım..2.çizginin çıkmasını beklemeden..

Saçmalıyormuyum bilmiyorum ama çok fazla bekletmek yanlış sonucumu gösterir yoksa uzun süre tutulması da sonucu değiştiren bir durum değil midir ?benneyaptımki:bbo:

• Konu Sahibi EU2
Eklemeyi unutmuşum..Gebelik testlerinden bahsediyordum...

• Konu Sahibi EU2
ne kadar bekletirsen beklte eger hamilelik yoksa ikinci çizgi kesinlikle belirmez bendede öyle olmuştu çünkü.hatta bi gün sonra arkadaşımın ısrarıyla bigün sonra çöpten çıkarıp baktım o yüzden 3test daha yaptım hamile oldugumu ögrendim.inşallah sende hamilesindir.bence öyle.hayırlısı olsun inşallah

• Konu Sahibi EU2
badem nıye idrara daldırıyosun.
3 4 damla idrar damlatsana ustune daha kesın sonuç çıkar hadı abklım inş senden guzel hebrı alırız

• Konu Sahibi EU2
badem nıye idrara daldırıyosun.
3 4 damla idrar damlatsana ustune daha kesın sonuç çıkar hadı abklım inş senden guzel hebrı alırız

Tatlım kullandığım test idrara batırılarak sonuç alınan test kitlerinden...

• Konu Sahibi EU2
canım idrar testlerinin yarım saate kadar yolu var en fazla...ben bi testte öyle okumuştum.
yanii senin daha çok tuttugumda çıktı dediginn 1 dakika bile degil sanırım..ayyyy inşallah bademim yaaaaaaaaaaaŞeniz:sm_cool:

• Konu Sahibi EU2

idrarın içinde bekletmeyi kastetmiştim canım

• Konu Sahibi EU2
valla yardımcı olmaya çalıştım inşallah faydası olur.bence hamilelik yoksa istersen 10 gün bekle silik falan çıkmaz

• Konu Sahibi EU2
Arkadaşlar sanırım yanlış anlaşıldım..Benim kullandığım test kitleri idrarın içine daldırılarak sonuç alınan cinsten yani bir kaç sn ye idrar yaptığınız bardağa daldırıp öyle 5 dak bekletip sonuç alınıyor...ben idrarda bekletme süresi için sormak istemiştim...

bademim hangisi dogru bilmiyorum ama eger hamilelik yoksa istersen bi saat beklet yinede bisey çikmaz, bence hamilesin canim,yarin kanda baktir insallah guzel haberler verirsin bizlere

bademcim bende yarene katılıyorum benim hamileyken bile çıkmamıştı kii gebelik yoksa zaten çıkmaz benim sabaha kadar beklettiğim zamanlar bile oldu ama değil çizgi gölge bile çıkmadı canım aslına bakarsın çok uzun zamadır senin hamile olduğunu hissediyorum kanda baktırsan olmazmı

valla bencede 10 gün bekle çıkmaz yinede.hayırlısı olsun inşallah

Arkadaşlar idrar içinde uzun süre bekletmekten bahsediyorum.sonuç için beklemekten bahsetmiyorum ..yani bardağa daldırırken saydım 5 e dek..birini de 15 e edek saydım daldırırken...az süre sayıp daldırdığım 5 dak sonra bişey çıkmadı ama 15 sn daldırıp 5 dak beklemeye ayırdığımda pembe-gri silik çizgi çıktı...

biz seni anladık arkadaşım bizde diyoruzki ne işlem yaparsan yap gebelik yoksa çıkmazzzzz

Bu cumartesi test yaptırmayı düşünüyorum ..Bir de haftaya cumartesiye...

tatlım daldırılıp yapılanla kaset olanların arasında fark yok...onların içindekide ondan zaten...ben yine mi anlamadım yoksam:uhm:

bademim hadi inşallah canım yaaa inşallahhhh....yarın yaptırıver kan testini be gülüm bekleme bence.

oooff inşallah yaa..Ben yarın yine tekrar edeyim bari testi...:1rolleyes:

en iyisi sen yarın kanda gebelik baktır.çünkü biz ne dersek diyelim için rahat etmiycek gibi.hayırlısı olsun inşallah.hayırlı haberlerle gel inşallah

bademcım gozun aydın hamıle olabılırsın o testlerı bende uygulamıstım eger hamıle degılsen cıkmıyolar
sen bıde damlatarak sonuc veren testten al en kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…