idrar testleri hakkında yardım lütfen...

hayırlısı olsun bademim ama inşallah gönlünden geçen olur ben içimden geleni söyledim sana

bademcım gozun aydın hamıle olabılırsın o testlerı bende uygulamıstım eger hamıle degılsen cıkmıyolar
sen bıde damlatarak sonuc veren testten al en kısa zamanda

Bir testte çıkıp diğerinde çıkmayınca kafam karıştı canım yaa..Ben hafta sonu kan testi yaptırayım en iyisi..Yarın yaptıramam çünkü evde tamirat var ustalar gelip gidiyor eve :sm_confused:

Hayırlısı bakalım....:Saruboceq:

valla bende olanı söyledim.sonuçta ne şekilde yapıldıgı önemli olsaydı habire yanlış sonuçlar verirdi.böylede testlerin ne anlamı kalırdıki...

canım bende o testlerden yapmıştım hemde reglıme 5 gun vardı bekledım sorada baktım bısey yok bıraktım atmadan bı bakayım dedım bıde ne görim çift çizgiiiii

Allah hepinizin gönlüne göre versin.Çok teşekkür ederim..İnşallah meleklerim Allaha kardeşleri olması için dua etmişlerdir...:Saruboceq:

badem oyleyse söle cvp vereyım ben o testelrden yapmadım hıç sendned eilk ekz duyduyrum ole etst oldugunu bıde ıdrar damlatıalrk yapılan testten alsana.ond asnıl çıkcak bakalım sonuç en son nezman regl olmuştun

anladım bademim,içine 15 sm daldırıp çıkarıp beklemekten bahsediyorsun afedersin canım...Şeniz ama olsun 5 dk beklediginde öyle çıktıysa bence var bişeyyyyyy yarın hemen kanda baktır derim ben.

aynen bende 5 gün kala yaptım hatta çöpe attım ertesi gün arkadaşımın ısrarıyla tekrar çıkarıp baktım çift çizgiydi

anladım bademim,içine 15 sm daldırıp çıkarıp beklemekten bahsediyorsun afedersin canım...Şeniz ama olsun 5 dk beklediginde öyle çıktıysa bence var bişeyyyyyy yarın hemen kanda baktır derim ben.

evet canım aynen bunu demek istemiştim..Hafta içi kan testi imkanım yok,hafta sonunu beklemek zorundayım...

10 mayıs benneyaptımki

badem ilk çocugunmu bu hayırlısıyla

Allah hepinizin gönlüne göre versin.Çok teşekkür ederim..İnşallah meleklerim Allaha kardeşleri olması için dua etmişlerdir...:Saruboceq:
aminnn bitanem etmezler miii meleklerin senin yüzünün güldüğünü görmek için heran dua ediyorlardır :1hug:

nası ya anlamadım doğar doğmazmı yani.neyse seni üzmüyüm özür dilerim bilmiyodum bu kadar evham yapınca ilk sandım bende öyleydimde bir günde 4 test yapmıştım oyüzden çok üzgünüm.

aminnn bitanem etmezler miii meleklerin senin yüzünün güldüğünü görmek için heran dua ediyorlardır :1hug:

Amin inşallah canım.Melek yavrukuşlarım inşallah benim için Allaha dua etmişlerdir...:Saruboceq:

bademciğim inşallah hamişsindir canım ya inşallah.allah büyük birde en kısa zamanda kanda baktırda bizlere müjdeni ver hep birlikte seninde halayını çekelim

bademcim kac gun var adetine
benimde 1 hafta var en son 5 mayista olmustum bu ay cok calistik bide keci boynuzuna baslamistik o yuzden cok umutluyum ben de yapmak istiyorum test ama cikmaz diye korkuyorum

nası ya anlamadım doğar doğmazmı yani.neyse seni üzmüyüm özür dilerim bilmiyodum bu kadar evham yapınca ilk sandım bende öyleydimde bir günde 4 test yapmıştım oyüzden çok üzgünüm.

Canım ben normalde bu temmuzda doğum yapacaktım..Ama rahim ağzı yetmezliği ve dr ihmali yüzünden 18 haftalık ikiz bebeklerimi erken doğum yaptım..Canlı doğdular ama küveze giremeyecek kadar küçük oldukları için ben kürtajdayken ölmüşler haliyle...bebekleri doğurdum ama kordonları ve eşleri içimdeydi...dr eşlerini çıkarmak için kürtaj yaptı..doğum günümde kaybettim onları..

Allaha yalvarıp dua ediyorumm 2 bebeğimi bu şubat aldı,inşallah önümüzdeki şubat bana bebek veriri ama bu kez inşallah bebeklerimi büyütüp okula göndermek,evlendirmek,torun bakmak nasin olsun diye dua ediyorum...:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…