idrar testinin yanlma pay varmdr?

sozzy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2009
8
0
Arkadaşlar ben en son 17 eylülde adet oldum suana kadar hala adet olmadım,aşırı mide bulantım var,kusma da başladı,halsizlik çok fazla hiçbişey yiyemiyorum midem almıyor!!! karnıma adet sancısı gıbı agrılar gırıyor,geceleri uyuyamıyorum,bırkac gundur karnımın sol tarafında agrılarda oluyor...gebelik testi yaptım silik cıktı ıkıncısınıde aldım oda aynen cızgı var ama sılık cıktı.bir klınığe gıttım ordada ıdrar testı yaptılar hamile deılsın sonuc negatıf dedıler.coooookkkkkkkk uzuldum.bılmıyorum canım sıkkın hıc bu kadar uzun adet olmadıgım olmamıstı sımdı doktora gıtmeyede korkuyorum acaba baska bır sorun mı var dıye ...canım gercekten sıkkın ... idrar testının yanılma payı varmıdır ? senağlama

en son eylülde mi regli oldun?
eğer öyleyse dr git en kesin sonucu kan tahlilinde alırsın

canım kan testi yaptırsana idrarın yanılma ihtimali var tabii..
yada aslında en güzeli doktora görün hamiş değilsen bile neden adet olmadığını öğrenirsin...

bencede hemen bir kan tahlili yaptır. gebelik varsa çıkar inşallah vardır..ama yoksa doktora gözükmen gerekir. Allah korusun kist falan olmasın! ihmal etme canım ya. uzun zaman olmuş.. tee eylülde olmuşsun son adeti.

eğer ikinci çizgi silikse büyük ihrimalle gebelik vardır bendede öle oldu .bence kanda baktır kesin sonuç alırsın

canım hala ne duruyosun hemen dr a gitmelisin, benim arkadaşımda yedi haftalık hamileyken idrar testinde çıkmamıştı bazılarının idrarda hiç görünmeyebliyo.kan testi yaptır en azından ama hamileysen de zaten dr a görünmen gerek bence dra gitmelisin.umarım hamilesindir zemuszemus

cnm bencede hemen bi doktora görün zaten 2 ihtimaldede doktor yolu gözüküyo hayatım git için rahat etsin terettütte kalma barii

tamam cnmlarım yarın ilk işim doktora gidicem...inşallah hayırlı haberlerle gelirim...

naptın kan testı yaptırdınmı..
bence 2 çızgı sılık se hamılesın arkadasım sen yaw... :hulya:

kızlarrrrrrrrrrrrr bıraz gec olacak ama sonucu ogrendımmmmmmmmmmmm suan 12 haftalık hamıleyımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.cok mutluyummmmm allah ısteyen herkese nasıp etsınnn....hepınızıı cok opuyorum:)))zemuszemuszemuszemusopuyorumnanaktan

tebrikler.biraz geç öğrenmişsin .ama sonuç önemli.bana da dua et.artık moralim bozuluyor.etrafımdaki herkes hamile.artık canım sıkılıyor

X