Idrar Testinde 2.Çizgi Silik Olup Hamile Olanlar

Atabilir misin canım testinin fotoğrafını. Hayalet çizgilerde pozitif olabiliyo
Attım onu moralim bozuldu 😔 yarını bekliyorum acile giderim sabah,ama gitmek de istemiyorum arada kaldım , bir de goguslerimdeki belirti azaldı koyuluk başlamıştı o nokta gibı olan şeyler artmıştı geti azaldı sadece bulantim bel agrim baş dönmem ve bacaklarım sizliyor

Atabilir misin canım testinin fotoğrafını. Hayalet çizgilerde pozitif olabiliyo
Hayalet çizgi beyaz renksiz ama yeri belli nasıl pozitif olsun ki 6 gin öncesi testim belirgindi kimyasal olsa adetim gelmez mıydı birde bulantim bari azalirdi ama bugün fena oldum işten izin aldım eve geldim yattım uyudum

Cevapsiz birakmadigin için teşekkür ederim, du an mide bulantim var ama böyle 2 3 sn geliyor gidiyor, belim de ağrıyor adet olucam desem bu bulantı ve baş dönmesi kasikta batmalar ne alaka diye düşünüyorum, yarın ola hayrola seni tekrardan tebrik ederim, bir de akıntın var mı varsa ne kivamda
Teşekkürler canım hafif akıntım var belimde bir nokta ağrıyor sanki biri oraya parmağıyla bastırıyor gibi. sürekli tuvalete gitme isteğim var ama idrar yolu enfeksiyonu sık olurum bu yüzden de olabilir ve şu an adetim gelecekmiş gibi ağrı var

Hayalet çizgi beyaz renksiz ama yeri belli nasıl pozitif olsun ki 6 gin öncesi testim belirgindi kimyasal olsa adetim gelmez mıydı birde bulantim bari azalirdi ama bugün fena oldum işten izin aldım eve geldim yattım uyudum
Canım adetimden 2 gün önce yaptığım testi atayım sana eşim iyi misin nerde çizgi dedi ama gördüm 😊 yani ümitsizliğe kapılma Allah büyük

Eklentiler

• A03E4BE4-DF11-4F1D-BA92-B1E357CA9154.jpeg
    A03E4BE4-DF11-4F1D-BA92-B1E357CA9154.jpeg
    33,3 KB · Görüntüleme: 469
  • 78A1B8A3-E516-4085-9146-FD174046ECCE.jpeg
    78A1B8A3-E516-4085-9146-FD174046ECCE.jpeg
    54,7 KB · Görüntüleme: 462
Merhaba bende henüz geçen perşembe gebe olduğumu öğrendim 5+2 son adet dönemime göre benimde çok silikti ama göz görüyordu seninde öyle umarım hamilesindir ama lütfen şimdiden çok heveslenme adetin geçsin kimyasal gebelik olabilir inşaallah güzel haberler alırsın.

Eklentiler

• 054326CE-3DD5-4705-8696-75D193F40AFF.jpeg
    054326CE-3DD5-4705-8696-75D193F40AFF.jpeg
    15,5 KB · Görüntüleme: 499
Canım adetimden 2 gün önce yaptığım testi atayım sana eşim iyi misin nerde çizgi dedi ama gördüm 😊 yani ümitsizliğe kapılma Allah büyük
Bende görüyorum senin çizgini 🤩 bende bugün kana gitcem bakalım kısmet, cevapların için teşekkür ederim 😊

Merhaba bende henüz geçen perşembe gebe olduğumu öğrendim 5+2 son adet dönemime göre benimde çok silikti ama göz görüyordu seninde öyle umarım hamilesindir ama lütfen şimdiden çok heveslenme adetin geçsin kimyasal gebelik olabilir inşaallah güzel haberler alırsın.
Çok teşekkür ederim dileklerin için, inşallah hamilelerin duası kabul olurmuş 😊🤲 tebrik ederim ayrıca Allah sağlıkla kucağına versin 😇🤲

Kızlar ben sağlık ocağına gittim kan verdim geldim fakat bana sonucu yarın öğlen alacağımı söylediler ya ben bugün öğlen girilcek sanmıştım internete. Acaba kadın mı bilemedi ki. İnsan o kasar nasıl dayanır

Kızlar ben sağlık ocağına gittim kan verdim geldim fakat bana sonucu yarın öğlen alacağımı söylediler ya ben bugün öğlen girilcek sanmıştım internete. Acaba kadın mı bilemedi ki. İnsan o kasar nasıl dayanır
Canım ben de demin kan verdim ve benim de sonuçlarım yarın çıkacak. Özel hastenlerde kan verip gününde sonucu alıyorsun ama sağlık ocağı öyle değil.

Canım ben dün sabah sağlık ocağında kan verdim doktor ben 4 buçukta gelicem o zaman gel olmazsa ara burayı dedi şu an sonuç kağıdımda da 2 de sonuçların çıktığı yazıyor olmazsa 4 gibi sağlık ocağını ara
Canım ben de demin kan verdim ve benim de sonuçlarım yarın çıkacak. Özel hastenlerde kan verip gününde sonucu alıyorsun ama sağlık ocağı öyle değil.

Canım ben dün sabah sağlık ocağında kan verdim doktor ben 4 buçukta gelicem o zaman gel olmazsa ara burayı dedi şu an sonuç kağıdımda da 2 de sonuçların çıktığı yazıyor olmazsa 4 gibi sağlık ocağını ara
Benim kendi sağlık acağı doktorum zaten yarın çıkacağını söyledi. Kan tahlilleri sadece gebelikle alakalı değil vitamin değerlerimede bakıldı eksik yada ihtiyaç duyulan şeyleri takviye olarak verecek. 😊

Benim kendi sağlık acağı doktorum zaten yarın çıkacağını söyledi. Kan tahlilleri sadece gebelikle alakalı değil vitamin değerlerimede bakıldı eksik yada ihtiyaç duyulan şeyleri takviye olarak verecek. 😊
Canım aslında benim de genel tarama yapıldı çıktı demek ki bulunduğun yere göre değişiyor hadi hayırlı haberler inşallah ❤️

X