8 gün oldu idrar testim negatif...

Her akıntım olduğunda regl oldum deyip üzülerek tuvalete gidiyordum bende. İnşallah Rabbım nasip etmiştir size de 🙏 kız gibi dedi doktor ama 11. Haftada kesin değil perşembe gidecem bende bakalım 🙏🥰
Ben de o durumdayim. Regl oldum sanip gidiyorum ama hicbir sey yok. Kan 0.100 cikti ama hala bi umudum var cumartesi olmazsam tekrar gidecegim

Maalesef hamile değilmişim ama hala regli olamadım 15-16.gün gibi tekrar bi kan testi verdim negatif. Cumartesi günü doktora gittim muayene etti ama herhangi bir şey görmedi. Belki enfeksiyon vardır ya da psikolojiktir dedi. Olmak için biraz daha bekliyorum sonrasında adet söktürücü kullanmayı düşünüyorum. Ama umarım sizin geç döllenme olmuştur bebişiniz olur ☺️

Merhaba benimde 8 gun gecikti idrar testleri negatif çıkıyor . Bir gebeligimde gelişimi durdu o zaman geç döllenme olabilir demişlerdi tarihi belli degil flan kafamda net birşey yok. geç döllenmede kaç günde belli olur acaba ?

Merhaba son durum ne acaba ? Testlerde 15 güne kadar zamanı var ..gebelik ihtimali herhangi hastalıktan dolayı düşük ise doktora başvurmalısınız kist ve miyom tarzı bişey gelişmiş olabilir.

Merhaba son durum ne acaba ? Testlerde 15 güne kadar zamanı var ..gebelik ihtimali herhangi hastalıktan dolayı düşük ise doktora başvurmalısınız kist ve miyom tarzı bişey gelişmiş olabilir.
Benimde 2 gün gecikti ama test negatif çıkıyor ağrılarım var oldum sanıyorum o derece ama hicbirsey yok

Sizin son durumunuz nedir
19 gün oldu hala regl olmadım en son 23 kasımda oldum doktor şüpheli bakti kanda negatif çıktı göğüs hassasiyeti çok var 2 gündür de ara ara kasık ağrım oluyor 10 ocakta 2. Reglim var bakalım olucak miyim idrar testi yaptım gözle görülecek şekilde pembe cizgi var haftaya tekrarlicam umarım pozitif görürüm 🥰🙏 sen nasılsın?

19 gün oldu hala regl olmadım en son 23 kasımda oldum doktor şüpheli bakti kanda negatif çıktı göğüs hassasiyeti çok var 2 gündür de ara ara kasık ağrım oluyor 10 ocakta 2. Reglim var bakalım olucak miyim idrar testi yaptım gözle görülecek şekilde pembe cizgi var haftaya tekrarlicam umarım pozitif görürüm 🥰🙏 sen nasılsın?
Yaa çok sevindim inşallah herşey gönlüne göre olur canım 🙏 bende bir ümit bekliyorum. Ama bı yandanda negatifse neden olmuyor başka birşey mi var diyede korkuyorum

Yaa çok sevindim inşallah herşey gönlüne göre olur canım 🙏 bende bir ümit bekliyorum. Ama bı yandanda negatifse neden olmuyor başka birşey mi var diyede korkuyorum
Benim 2-3 gündür ara ara ağrım oluyor sanki adet olmusum gibi hani böyle bı yanma olur ya kasıklarda öyle şeyler yaşıyorum oldum diyorum devamı gelmiyor. 8 ay önce kurtaj olmuştum. Acaba diyorum bir problemmi var kafam çok karışık

X