Idrar testine göre gebeyim kana göre değilim

Tahlil kağıdının resmini atablrmisnz?

I
Sanirim esim yanlış anladı durumu. Ben idrarda da hcg ölçülüyor diye sandım. Hcg değerine göre gebe oluyorum zaten... Kan da idrarda verdim..

Birkaç kişiden daha duydum yurtdışında gebelikle ilgili malesef Türkiye'deki kadar özenli davranılmıyormuş. İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız
Evet Almanya 'da yaşıyorum. Her gördüğüm 4 kadından 3u ya hamile ya da yeni doğmuş bebeği var. Aşırı derecede hamile kadın var burada. Bu da ne yazık ki ilginin azalmasına sebep oluyor. Düşük yaptim nedenini hiç merak etmediler bile. Burada karindan ultrason 24. haftadan sonra oluyormuş. Paso alttan muayene ediyorlar. Hic hoş değil. Türk doktorların kıymetini bilin hanımlar. İç hastalıkları uzmanı olan bir türk bir doktora gittim burada . İnsanın kendisini ifade etmesi o kadar özel bir durum ki. Kendi ülkesinde hamile kalan her kadın şanslı benim gözümde.

Kıyamam, gerçekten çok zormuş. Burda vajinal muayene isteğe bağlı. İstemeyen yaptırmıyor.
Benim doktorum da yurtdışında kan sulandırıcı kullanma bi tedavi yöntemi değil demişti, kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yapanlar düşük yapmaya devam ediyormuş düşünebiliyor musun, vicdansızlık resmen

Insallah öyledir. Yarin kendi doktoruma gorunecgm. Hayırlısı olsun her şeyin. Teşekkürler cevabiniz için. Sonucu yazacağım.

Burada başka alternatif yok. Malesef. Ya alttan muayene ya da hiç. Çok sinir bozucu bir durum. Çok yorum yapmıyorlar bebekle ilgili Kesesi boyutu nasıl merak ediyor insan ama alles klar(her sey iyi sorun yok gibisinden) deyip yolluyorlar Burada her gebeye folik asit kullanması için ilaç önerisi sunuluyor. Turkiyede durum ne bilmiyorum. O ilaçları hem kullandım hem de sagliklica beslendim. Topaç gibiydim zaten ilaclarla gebelikte double topaç oldum. Bilincsizlik işte. Sizde mi disaridasiniz? Ben Türk doktor arıyorum. Değiştirmek istiyorum aman çok kolay olmuyor. Burada sağlık sıkıntı ne yazık ki.

Yok canım ben Türkiye'deyim. Burda bazı arkadaşların paylaşımlarından dolayı biliyorum, sanırım kontroller de çok sık olmuyormuş, uzun aralıklarla oluyormuş. Ne garip bi anne adayı için en özel zamanlar halbuki. İnşallah istediğin gibi bi doktor bulursun canım

Gebe değilim. Salı günü kan testi yaptım. Hcg 5'ten küçük çıktı. Gecen hafta cuma 49,4 idi. Neden böyle oldu anlamadim.O kadar stres yaptım. Dış gebelikten korkuyordum ağrılarım vardı. Cenabı Allah isteyen herkese en hayırlı zaman ne zamansa o zaman nasip etsin.

Evet. Son hcg sonucu için 3 gun bekledim. Sinir küpü oldum. Deli ettiler beni. Kesinlikle bir daha gitmeyecgm oraya. Değiştireceğim. Gebe olunca Türkiye de olma şansım olsa keşke.

Serum Kanda olur, idrarda olmaz. Bence kanda 49 çıkmış. 1 hafta sonra değerin düşmesi kendiliğinden düşük yapmış olabilirsiniz anlamına gelir. Ağrılı kanamaniz varmış. Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…