İdrar testinde belli belirsiz bir çizgi ama kan testi negatif

canım sen gittin mi doktora benimde senin durumun gibi.2 ay olcak neredeyse adet olmayalı.kanda <2 cıktı ama hala adet olmadın.hormon testlerimde benimde bir sorunum yoktu.offffff

buse nerdesin ya?naptın?gittin mi doktora ne dedi?cok merak ediyorumm

mrb lar.bende aynı sorunun yanıtını arıyorum.düzenli adet dönemlerim var.3 ay önce yasmin kullanmayı bıraktım.eylül adetim zamanında oldu, bu ay 11 gün geciktim.kendim test uyguladım tek cizgi,doktora gittim kan testide olumsuz.kullanmam için duphaston verdi.daha kullanmadım.kullanmalımıyım sizce.haptan dolayımı böyle oluyo acaba,yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşlar neredeyse 22 gün oldu adetim gecikeli. iki kere test yaptım kendım negatif çıktı. dayanamadım bu gün de bir test daha yaptım, ilk başta birşey çıkmadı ama bir iki saat sonra hafif bi çizgi çıkmış. bu bir iki saat içinde bende kan testi vermeye gittim. sonucu az önce öğrendim, negatif çıktı. şaşkınım. Allah hayırlısını nasip etsin hepimiz için. ama merak ediyorum böyle bir durum yaşayan varsa yazsın lütfen. yani hamile olupta idrar testinde çıkan kanda çıkmayan varmıdır acaba?

yaa arkadaşlar.bende 2 kez evde test yaptım ikisindede belli belirsiz çift çizgi çıktı.sonra kantesti yaptırdım 2,0 çıktı.doktor negatif dedi .ama yaaaaaaaa neden böle olduki.4 ay önce dış gebelik ameliyatı oldum.birkaç gün önce de 1 kaç damla kan geldi değişik şekilde.öf ya noluyo.son adet tarihim 12 eylül ama ay ortasında doğum kontrolü bıraktığım için ara kanam ageldi ve adet düzeni karıştı.nolur bişiler yazın kızlar.çok sıkıntıdayım.

X