Idrar Testinde 2.Çizgi Silik Olup Hamile Olanlar

Beklenen adetten 7 gün önce çok çok silik çift çizgi gördüm. Zaten şüpem vardı. Aşırı kasık ve bel ağrısı. Gün geçtikçe koyulaştı bu sabah adete 5 gün varken yaptım ve daha net gördüm. Ne zaman kan veririm bilmiyorum. Ama çok heyacanlıyım. Kızımda 2 gün önce erken gebelik testiyle öğrenmiştim. Bunda 7 gün önce normal gebelik testi ile. Fazlaca para vermeye gerek yokmuş.

Belirti oek yok acaba yrn test yaosam silik cikar mi.26 ekim bat .

Merhaba hanımlar bugün adet olmam gerekiyordu sabah erken gebelik testi yaptım yorumlar mısınız sağlık ocağında kan verdim ama 4 buçukta çıkacakmış sonuç saatler nasıl geçecek bilmiyorum

Eklentiler

• 2940E88B-A6B3-41A0-A5F3-7D1C43F5B34C.jpeg
    81,6 KB · Görüntüleme: 322
Merhaba hanımlar bugün adet olmam gerekiyordu sabah erken gebelik testi yaptım yorumlar mısınız sağlık ocağında kan verdim ama 4 buçukta çıkacakmış sonuç saatler nasıl geçecek bilmiyorum
Var gibi duruyor canım. Hayırlı olsun.

Gebelik varmı canım

Gebelik varmı canım
Kan testi yaptıramadım ama dün test yaptım normal test negatif cıktı hayalet çizgi vardı daha doğrusu galiba kimyasal oldu çok erken yaptım ve silik gördüm çünkü,pazar gunu adet olmam lazımdı ama 2 gün geçti bekliyorum,

Sadece bel ağrım vardı canım şimdi de hafif kaşık ağrısı
Sağlıkla kucağına alirsin inşalalh canım, senden birsey rica etsem olur mu zamanın ve yerin müsaitse gebelik testi alsan yapsan olur mu belki benim yaptığım test hatalıydı ya da 69 değerinde belki idrarda göstermiyordur ona bakalım, umudum kalmadı canım sıkıldı, adetim 2 gün geçti ama dünkü testte negatifdi

Canım bu sabah kan vermeden önce yaptığım test

Eklentiler

• C188D9ED-4A4E-49BA-8F3B-E927A4592C43.jpeg
    81,6 KB · Görüntüleme: 263
Canım bu sabah kan vermeden önce yaptığım test
Cevapsiz birakmadigin için teşekkür ederim, du an mide bulantim var ama böyle 2 3 sn geliyor gidiyor, belim de ağrıyor adet olucam desem bu bulantı ve baş dönmesi kasikta batmalar ne alaka diye düşünüyorum, yarın ola hayrola seni tekrardan tebrik ederim, bir de akıntın var mı varsa ne kivamda

Atabilir misin canım testinin fotoğrafını. Hayalet çizgilerde pozitif olabiliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…