Idrar Testinde 2.Çizgi Silik Olup Hamile Olanlar

Senin belirtilerin bir azalıp bir çoğaldı mı nasildi
Benim gögsüm çok ağırlaştı bide uçların yanları mora yakın damarlarla doldu uzaktan bakılsa morluk zannedilir nerdeyse. Birde sabahları uyandığımda belim ağrıyor yarım saate geçiyor hemen hemen. Hamile olduğumu öğrendiğim ilk üç gün belimde nokta gibi bir yer ağrıyordu ve sanki yavaş yavaş karnıma doğru ilerliyor gibiydi şimdiyse olmuyor. Koku olaraksa gebe olduğumu öğrenmeden önce yemeklik salçalı soğan kavrulma kokusu geldi burnuma bi iki kere aldım bu kokuyu, şuan da çiğ et kokusu geliyor huylanıyorum bu koku bi süre sürüyor tam geçiyor diyorum geri geliyor.

Canım o bel ağrısı gün boyu geçmiyor ben de nokta kadar bir yeri sanki biri parmağıyla basıyor

canim gözün aydın benimde bu gün çatlama iğnesinin 18.günü

canim gözün aydın benimde bu gün çatlama iğnesinin 18.günü bugun bebetime testi yaptim pozitif çikti karnim ve belim inanilmaz ağriyo yarin adet gunum çok korkuyom kimyasal olucak diye

Canım o bel ağrısı gün boyu geçmiyor ben de nokta kadar bir yeri sanki biri parmağıyla basıyor
Aynen benimde aynı hislerim vardı ama üç dört gün sürdü şimdi sadece sabahları uyandığımda belim ağrıyor birde ev işlerini yapınca hemen ağrıyor.

Merhaba kızlar benimde bata 3gün var sabah ilk idrarla yaptığım test 5dk dan önce çıktı 2test yaptim ikiside aynı sizce gebelik varmi testi erkenmi yaptim acaba resimde pek görünmüyo sanki

Eklentiler

• Screenshot_20201023-194433_WhatsApp.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 275
Veremedim dün şu anda az az geliyor da zannetmiyorum ya bakalım yine devam etmezse yarın giderim artık
Canım aynı durumla karşıkarşıyayım, adetime 5-6 gün varken idrar testim 5. Dakikada silik çizgi çıktı, aynı gün gittim kan verdim negatif.
Size şunu sormak istiyorum: Siz o ay b12 kullanmışmıydınız ?
Çünkü aynı 1 arkadaş daha var oda bende 12 kullandık. İkimizdede silik çizgi çıkıyor ama kana göre ben hamile değilim
Acaba b12 idrarı koyulaştırdığı için çizgi çıkarabiliyormu diye düşündüm. Cevaplarsanız sevinirim.

Tatlım bu bariz pozitif bence. Bak sana adetim 2 gün geciktiginde yaptığım testi atayım seninkinden cok daha siliktiEki Görüntüle 2706322
Testim bu?

Eklentiler

• CCC85B8E-2A95-4033-A2D5-61C91D1DBF7E.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 184
Evet testiniz pozitif gibi duruyor hadi inşallah hamilesindir. Kan testi verseniz kesin sonuç hemen belli olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…