İDRAR SORUNU

uye35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
1
0
24
iyi akşamlar. 24 yaşında bir genç kızım. geçen sene yaklaşık bir ay kadar süren bir durum yeniden başıma geldi. bu sefer hastane randevusu aldım ancak sizlere de sormak istiyorum. yaklaşık bir haftadır birkaç gün arayla idrarımı yaparken çok feci bir ağrı oluşuyor. aynı zamanda idrarım damla damla geliyor ve buna rağmen çok fazla acı hissediyorum. bugün de idrarımı tutamamaya başladım. aniden idrarım geliyor ve kendimi tuvalete atamadan bulunduğum yere yapıyorum. idrarımı kaçırdığım zaman ağrı oluşmuyor ve idrarım normal bir şekilde geliyor ama tuvalete gittiğimde böyle olmuyor. çok fazla su içen birisi de değilim buna rağmen idrarım oldukça açık renkli. bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Canım enfeksiyon olmuşsun ağır enfeksiyon olabilir mutlaka başka doktora git onun dışında doktordan randevu alana kadar kızılcık çayı demle iç 2 fincan günde. Ve bol su idrar yolunu yıkama görevi gördürür sık tuvalete çıksan da sıvı ile atarsın papatya çayı da iyi gelebilir ama püf nokta çok su içmek

X