idrar kokusunda değişim gebelik mi

Bakalım umarım soldan yumurtlamışımdırda boşa gitmemiştir. Bende gülüyorum artık kendime tek tüpü kalmış canavar diyorum 😂 napalım Allah'ım öyle uygun gördü
benim senin gibi bi arkadaşım vardı, doktor hamilelik şansın yüzde elli demişti hamile kaldı yeniden bi kaç ay sonra

benim senin gibi bi arkadaşım vardı, doktor hamilelik şansın yüzde elli demişti hamile kaldı yeniden bi kaç ay sonra
Benim 3 ay aradan sonra ilk denemem işte hiç bilmiyorum ne olacak gecikmemin 2. Günü geçen aya göre 3. Günündeyim

Eklentiler

• IMG-20240830-WA0004.jpg
    IMG-20240830-WA0004.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 52
Ben gebeligimi ogrendigimde idrarim koyu renkli ve keskin agir bir kokusu vardı , enfeksiyon yoktu ve gunde 2 litreden fazla su iciyordum adet gunu öğrenmiştim

Ovulasyon takibi yapmışmıydınız ? Pikten kaç gün sonra öğrendiniz
Yoo hic birsey takip etmiyordum 5 yildir olmuyordu hic beklemiyordum da zaten 😂 adet gunu bi kac seyden suphelenip test yapinca ogrendimn, zaten 2 aylikken kalbi durdu olmadi nasip kismet 🥲

Yoo hic birsey takip etmiyordum 5 yildir olmuyordu hic beklemiyordum da zaten 😂 adet gunu bi kac seyden suphelenip test yapinca ogrendimn, zaten 2 aylikken kalbi durdu olmadi nasip kismet 🥲
Hepimizin olumsuz bir deneyimi olmuş maalesef geçmiş olsun. Şimdi tekrar düşünüyor musunuz ? Genetik baktırdınız mı kan pıhtılaşması falan mı sebep oldu

Hepimizin olumsuz bir deneyimi olmuş maalesef geçmiş olsun. Şimdi tekrar düşünüyor musunuz ? Genetik baktırdınız mı kan pıhtılaşması falan mı sebep oldu
Dusunuyorum ama nasip bakalim, yurtdisindayim herkesde ilk gebelikde oluyor dediler bisey yapmadilar saglik sistemi cok sacma burada, sekerim var baya yuksekti insuline baslamak icin bile bi sene oyaladilar hamile olunca zorla basladilar o da bir ay sonra anca 2 3 gun sonrada kalbi durdu zaten 😒

Dusunuyorum ama nasip bakalim, yurtdisindayim herkesde ilk gebelikde oluyor dediler bisey yapmadilar saglik sistemi cok sacma burada, sekerim var baya yuksekti insuline baslamak icin bile bi sene oyaladilar hamile olunca zorla basladilar o da bir ay sonra anca 2 3 gun sonrada kalbi durdu zaten 😒
Çok üzüldüm kısa zamanda sağlıklı bir bebişiniz olur umarım 🙏 rabbim aratmasın

aşılama denemenizi öneririm

X