içrahim geniş olduğu için düşük yapan var mı

sultanxixm83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
127
1
kızlar benim yengem(abimin eşi) 2 defa düşük yaptı ve şimdi yine hamile:CüvCüv:
4. ayını doldurunca düşük yapıyor daha önceki gebeliklerde önceden farkedilmemiş galiba
şimdi sürekli dinlenmede 2 ayını doldurdu dr. çok duyarsız davranıyo maddi açıdanda sürekli özel doktora gidemiyo. böyle olan varmı siz ne yaptınız?
birde antalyada bildiğiniz iyi bir dr. var mı?

merhaba,
Benimde bir arkadasimin yengesinin hamileliginde 6 ayine gelince bebek oluyordu boyle uc tane oldu en son bir dr buldu sebebi Allah'in izniyle sebep bebek alti ayina gelince rahim yolu dar oldugundan bebek boguluyor ve oluyormus sonra hamile kalinca altinci ayinin basiydi sanirim ameliyat oldu ve doguma yakin tekrar ameliyat oldu boylece iki bebgi oldu belki bu bilgi yardimci olabilir size canim insallah.Allah kolaylik versin bende bes dusuk yaptim ne kadar zor oldugunu bilirim.Allah herkese nasip etsin insallah tabi hayirlisiyla...

merhaba,
Benimde bir arkadasimin yengesinin hamileliginde 6 ayine gelince bebek oluyordu boyle uc tane oldu en son bir dr buldu sebebi Allah'in izniyle sebep bebek alti ayina gelince rahim yolu dar oldugundan bebek boguluyor ve oluyormus sonra hamile kalinca altinci ayinin basiydi sanirim ameliyat oldu ve doguma yakin tekrar ameliyat oldu boylece iki bebgi oldu belki bu bilgi yardimci olabilir size canim insallah.Allah kolaylik versin bende bes dusuk yaptim ne kadar zor oldugunu bilirim.Allah herkese nasip etsin insallah tabi hayirlisiyla...

çok sağol gerçekten çok zor
bizinde iç rahim geniş olduğunu bebek ağırlaşınca düştüğünü söylediler
inşallah Allah ım herkese bebişlerini kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:

X