Yöresel Tarif İçli Köfte (Pufidik Annem Sponsorluğunda :) )

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 3 6,3%
  • 2 puan

OY: 0 0,0%
  • 3 puan

OY: 1 2,1%
  • 4 puan

OY: 2 4,2%
  • 5 puan

OY: 4 8,3%
  • 6 puan

• 7 puan

OY: 6 12,5%
  • 8 puan

OY: 6 12,5%
  • 9 puan

• 10 puan

OY: 18 37,5%

• Ankete Katılan
    48
Yeni tarif gelmiş de ben görmemişim, elinize sağlık, başarılar dilerim ..

Bir de bir şey soracağım, tat olarak kızartması ile arasında çok fark var mı acaba ?

evet canım yeni katıldım sayırlır:KK9:
ben bunu daha çok beğeniyorum kızartma çünkü ağır geliyo :KK34:

Canım bu bizim yöreye çok uygun bir köfte:KK56:Tadını az çok tahmin ediyorum:KK34:Nereli olduğunu merak ettim:KK9:

Evet ablacım ben aslı sizin yöreye ait biliyodum ama asıl adana ya özgüymüş. bende yeni öğrendim :KK9:
Ablacım amasyalıyımda pufidik annişkom seninle aynı memeleketten bende ordan biliyorum yani bi nevi hemşeri sayılırız :KK9::KK54::KK19:

Ooo hazal hikayelerle geldin :21::KK1:

eline sağlık canımm çok güzel görünüyor :KK56::KK56: başarılarrr :KK16::KK16::KK16:

Evet ablacım ben aslı sizin yöreye ait biliyodum ama asıl adana ya özgüymüş. bende yeni öğrendim :KK9:
Ablacım amasyalıyımda pufidik annişkom seninle aynı memeleketten bende ordan biliyorum yani bi nevi hemşeri sayılırız :KK9::KK54::KK19:

Öyle mi çok memnun oldum:KK19:Annene selamlar:KK16:

ellerine saglik canim..harika olmuslar..:KK16:
bende icli köftelerime patates koyarim ama ben kaynatmam,öyle cigden ufacik dograr,sogan ve kiymayla kavururum..:KK56:emininm tadi aynidir ve ben icli köfteye bayilirim:KK56:

bol sanslar :KK16:

ellerine saglik canim..harika olmuslar..:KK16:
bende icli köftelerime patates koyarim ama ben kaynatmam,öyle cigden ufacik dograr,sogan ve kiymayla kavururum..:KK56:emininm tadi aynidir ve ben icli köfteye bayilirim:KK56:

bol sanslar :KK16:
Çoook teşekkür ederim canımmm :KK16:
evet onuda biliyorum ablacım kesinlikle çok harikaa

bende bayılırım valla :KK54::KK35::KK16::KK19:

X